Виж само едно мнение
  #127  
Стар 14th November 2016, 15:41
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zozalina Виж мнението
....и от първият път позна къде съм оперирана...
Да не е при хирурга на звездите ? Понякога е лош късмет, друг път прибързан избор. Аз мисля, че за дефекти, които са от грешка на хирурга той трябва безплатно да си направи ревизия.

Но лошото е, че хирурзите не приемат лесно подобни дефекти и усложнения, като тяхна грешка и вече нещата опират до морала. Но тъй като парите са по силни от морала за повечето и им е доста трудно да си признаят грешките.

Понякога обаче е доста трудно за решаване и за самият пациент, дали може да се довери пак на същият хирург за ревизията. Има хирурзи които са големи касапи и не е добра идея да опитват да си поправят грешката. Но понякога и на не лоши хирурзи им се случва да имат не добър резултат и с една ревизия оправят нещата.

За сега не му споменавай името, а първо говори с него и ако може да му се довериш за ревизия и ако той предложи да направи това, ако се не иска, му кажи, че при това положение няма как да не споделиш за твоя случай по форумите.
Това ще му струва много повече и ако има разум ще си поправи грешките за негова сметка !
Отговори с цитат