Виж само едно мнение
  #22  
Стар 23rd August 2006, 20:24
Lilu Lilu не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Варна
Мнения: 69
По подразбиране

Тук иде и моето мнение ... бях 15 годишна когато ме "обслужиха" в "света Петка". Искам да ви кажа че диагнозата ми е била грешна , сложили са ми на очите астегматизъм , а аз същност съм нямала. След година и половина от този преглед започнаха болки много силни около очите ми и главата. 6 месеца аз си седя с тези болки като си мисля че е тумор и накрая отидох в частен кабинет за очила да ме прегледат понеже майка ми каза че най-вероятно е от очите и ми казаха че аз нямам астегматизъм и че деоптерът ми е увеличен с 0,50. Искам да ви кажа следното .. НИКОЙ ДА НЕ СЕ ЛЪЖЕ ДА ХОДИ ТАМ ПО ДЯВОЛИТЕ. Има опашки... пише че доктор Хубанов преглежда,а мене няква мацка с бяла престилка дойде само да ме попита късогледтсво ли имам или не ... разшири ми зениците направи ми преглед на стената и ми каза "От колко лева искаш рамки и искаш ли стъклата да са ти със защита за компютър". Давайте парите и утре елате ги вземете очилата ТОВА беше .... Просто нямам думи за тези хора ... грешна диагноза, ако можех да го докажа директно ги съдя!
Отговори с цитат