Виж само едно мнение
  #1434  
Стар 15th April 2011, 08:30
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gabi_gabriela Виж мнението
Абе,Танева,ти на колко години си?
Александра е още малка и е във възраст в която тези неща са нормални/да кажем,че снимката не е нейна и тя иска да прилича на някого/.Не виждам причина това да те учудва,ти не си ли била на нейните години?
+това ,тя е симпатяга,така,че съм изненадана ,ако тя не е на снимката,а е качила чужда,за което ти и Сашо твърдите.Не мога да твърдя със сигурност дали е тя или не ,а и нямам толкова време като теб да разследвам
Изобщо не бих си направила труда да търся кой е на снимката.Ако това го направи жена на над 25г.,би ми станало смешно,но едно много младо момиче...........мисля,че е нормално за нейната възраст.И пак казвам,ако не е тя?!
Габи,много добре знаеш на колко години съм,няма смисъл да питаш.
Нищо не оправдава подобни грозни постъпки. Ти добре ли ще се почувстваш ,ако сваля твоя снимка и се представям за теб наляво надясно по форумите?Надали!
Аз не упреквам никого,решението си е нейно,нека прави каквото иска..мисълта ми е там,че щом е преценила да се представя за друга,значи или се срамува от нейната външност или няма достатъчно самочувствие.
А ако си мислиш,че по цял ден ровя кой кви снимки е качил,строго се лъжеш..дреме ми кой за кой ще се представя....Ако се обърна към заглавието на темата обаче: "Да се покажем колко сме хубави и секси" , а не "Да покажем колко СА хубави и секси".
Не съм се ровила,напротив,преди време случайно попаднах в фейсбук на тая мацка и видях тази снимка. Но както и да е,не ми се спори,в случая възрастта не е определяща.
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат