Виж само едно мнение
  #116  
Стар 25th January 2007, 00:04
Аватара на trini_ti
trini_ti trini_ti не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 3 162
По подразбиране

Предварително се извинявам за леката грубост която ще се усети по-надолу но аз лично точно така приемам написаното от НАИК, и това доста ме засегна!!!!
Браво на теб, за един ден си сваршил цялата работа- уговаряне и запознаване с това което ти предстои, иследвания на кръвта и операцията (иамл си късмет да си бил в отлично здраве една седмица преди това, тъй като мен специално ме предопредиха за това). Не че искам да се заяждам или нещо такова но всяка една маниполация вурху тялото която е извън естествените процеси в него крие някакъв риск, ето защо смятам че е по-добре да се обмисли хубаво, да се поразкара и поинтересува човек (поне аз държа много на моите уши), а не да хуква веднага щом му е кацнала мухата в главата при първия чието име чуе. Все пак за това е тази тема, а не да си кажем аллллл това е супер безобидно, защо да разпитваме като може да си извадим парите и да ги дадем за нещо еи така, а ако не стане от първия път както сме очаквали спокойно ще минем и втори, трети и т.н. докато не остане нищо от тях.
Отново пращам големи извинения но не мога да го напиша по друг начин!
Отговори с цитат