Виж само едно мнение
  #5  
Стар 16th February 2007, 15:34
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natalei
И аз като другите момичета те съветвам да отидеш на дерматолог, но ако пъпките са ти големи и подкожни първо се обърни към гинеколог. Възможно е да имаш хормонални проблеми и дерматолога нищо няма да може да направи преди да си направиш изследвания на хормоните. Не мажи нищо без предписание!
ходила съм на дерматолог точно по този проблем , НИКОЙ не ме е пращал на изследвания хормони. Те си знаят некви заучени общи неща ...1вия професор ми би инжекции с екстракт от алое вера, и се мажех с едни негови приготвени илачи,- м/у другото от неговото лечение съм видяла най голям ефект.но другите докторки...... продължават да изписват антибиотици.... и като им кажа че те ми създават проблеми и не желая да ги пия почват да се цупят. Едната лекарка ( беше възрастна ) ми изписа програма - 40 дена доксициклин мисля че беше , в определени дози всеки ден
- това съм аз след като ми прочете рецептата следващата дерматоложка ми изписа Далацин-пак за пиене и зинерит. Далацина бил антибиотик също не не създавал проблеми бил лек.... Но не на същото мнение беше гинеколожката ми ( относно далацина че е лек и няма да ми създаде проблеми )Скинорен съм ползвала също, има ефект докато се ползва 4 месеца. Но трябва да не е лятото защото има излющващ ефект, и по време на ползването му, трябва да се ползва слънцезащитен крем
Някой да препоръча , или поне насочи към специалист доктор дерматолог, който взема проблема насериозно и не изписва антибиотици и хормони без изследвания. много ще съм благодарствена. Или някаква терапия с някакъв апарат, чувала съм че има такива. В който и БГ град да става дума...
P.S. да споделя м/у другото , че по времето което пих противозачатъчни кожата ми страшно се изчисти
Отговори с цитат