Виж само едно мнение
  #8  
Стар 16th February 2007, 18:11
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от natalei
Celine, не знам на какви докторки си попадала, но са за убиване. Ще ти дам телефона и името на докторката, която мен ме оправи без антибиотици, наистина те приема на сериозно и е много внимателна. Нямам го в момента, като се прибера в къщи ще го потърся, дано го намеря, защото беше много отдавна. За всеки случай и за свое успокоение си пусни едно изследване на хормоните. Като ходих последния път ми каза, че трябва да се намери първопричината на проблема преди да се предприемат някакви мерки и съм абсолютно съгласна. Аз бях много зле, направо ме беше срам да се покажа навън, сега няма и помен от пъпките.
ами такива.... дето квот научат през годините в МУ , и спират да се усъвършенстват май
аз ще пусна изследвания на хормони, но нали доктор трябва да ми каже точно какви, иначе в лабораторията ще ми пуснат всички и 3890478237 лв. сметка. ( не че съм за парите като се касае здравето ми , но някой от тези хормони доста струват изследванията )
давай Натали, Име даже, само става и къде е работила , ще я издиря къде в София ли , аз съм през седмица две съм в командировки- Варна, София Пловдив. Абе и другаде да е ще намеря работа и повод да попътувам.
Отговори с цитат