Виж само едно мнение
  #6  
Стар 23rd October 2007, 00:16
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Мацка, от 2 месеца питаш как да ги свалиш тия твои 10 кг. за 15 дни ??!? (то хубаво, че не са станали повече ). Да беше се взела у ръце и за това време с разумно хранене и спорт да ги беше свалила вече тия "отчайващи" 10 кила...
Няма такъв филм, кака ти от личен опит да ти каже....Като ти гледам мерките, е пълен абсурд с каквото и да било да свалиш толкова за 2 седмици. Замисляла ли си се, че истински трудното ще дойде след това, защото много по-трудно е да задържиш достигнатите килограми, отколко да свалиш 2, 3 или 30 кг.....Трябва тотално да си преосмислиш подхода към постигане на хубава фигура, защото ме оставяш с впечатлението, че си вярваш, че за 2 седмици ще си решиш проблемите с теглото вовеки, стига да намериш "чудотворната диета".....
Ясно е, че повечето от нас се обезверяват, когато не видят бързо резултат, но все пак трябва малко разум и мярка...И аз обичам светкавичните диети, ама то твоето...Дано въррастта те оправдава...

Сега на твоя проблем, 'щото то си е проблем, както и да го погледнеш...С режима на Пиер Дюкан според мен ще сваляш най-бързо..., даже по-бързо и отколкото с "гладуване" и това пак от личен опит ти го казвам...
Разгледай темата, купи си икнижката, ако искаш, но се стегни малко и направи нещо, 'щото само с четене на диети и питане по форумите за съжаление не става...(пак от личен опит )...
И пак казвам, че трудното идва след самото сваляне на килограмите! Затова, който и режим да си избереш......месо..., мляко..., трева..., вода..., въздух.....и за колкото и време да свалиш желаните кг., трябва да внимаваш със ЗАХРАНВАНЕТО след това, ако не искаш да си трупнеш всичко за отрицателно време....
Успех и действай по-сериозно, че на хората ще им писне вече да ти наливат акъл в главата!
Отговори с цитат