Виж само едно мнение
  #480  
Стар 26th September 2011, 09:57
kiarra_81 kiarra_81 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 80
По подразбиране

Въпреки,че не съм оперирана от д-р Кънев, надявам се мога и аз да се включа с мнение относно гледането на децата. Оперирах се преди една година, каката беше на 5г., а малкия на 1 година. Съгласна съм, че трябват 3 седмици помощ за децата, по-скоро за малкото дете. Моят син също е много привързан към мен, постоянно го вдигах по това време, носех го, приспивах го на ръце и много се притеснявах от това, как ще се справя след операцията. Последователно майка ми и свекърва ми си взеха отпуск, та се събраха точно 3 седмици, в които те го гледаха денонощно. Каката си я прибрах още на първата седмица, но тя е голяма и не ми е била в тежест. Когато си взех и малкия, веднага поех всичко, свързано с гледането му - носене, приспиване... Справих се без проблеми.
За кубиците - аз се доверих изцяло на доктора, той избра и профила. Аз също целях да постигна визията, която имах по време на кърменето на децата си, и мисля че я постигнах. След двете раждания останах без нищо, както повечето от вас, бях ужасно комплексирана. Сега бюстът ми е среден, напълно естествено изглеждащ. Никой от близките ми не разбра за операцията, преди да им кажа.
Ема, ще ти пратя снимки ако искаш, но ми дай някакъв имейл адрес, защото не искам да качвам снимки в нета (имах неприятна случка по този повод).
Отговори с цитат