Виж само едно мнение
  #22  
Стар 24th May 2012, 16:57
Orchid80 Orchid80 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: Sofia
Мнения: 6
По подразбиране same here

Здравейте.
За съжаление имам същия проблем. От 2 години сме заедно и правим нещо като секс по веднъж на месец и половина...Интересното е, че уж се опитваме да имаме дете.... Явно човекът си мисли, че наистина ги носят щъркелите :Д
Всяка вечер си лягам и си мисля, мога ли да продължа така занапред. Не ме разбирайте погрешно, не става въпрос за самия секс, а до това да се чувствам желана и секси. Жените биха ме разбрали, ако поставят себе си в същата ситуация.
Всичко това ме пречупи като жена. В момента се чувствам като една безполова амеба. Като се сетя, че преди време сексуалността ми беше една от най- силните страни и ми се реве.. Какво се случи с мен.
Въртя се в един омагьосан кръг- той не ме иска, аз се чувствам дебела, грозна и нямам самочувствието да направя каквото и да било....
Писна ми да търся решение на проблема, дали му били ниски нивата на хормоните, дали бил изморен или имал лична драма! Все ми е тая! Не е малко дете, ако го боли главата ще иде на лекар, ако му се счупи колата, ще иде на майната си да я оправи.
Отговори с цитат