Тема: ROACCUTANE
Виж само едно мнение
  #3  
Стар 6th August 2006, 13:04
Аватара на Tsvetik
Tsvetik Tsvetik не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Montreux
Мнения: 494
По подразбиране

swim_fan, имам приятелка, която го взимаше, курса беше 6 месеца, нямаше чак толкова страшно акне преди, от време на време и излизаха пъпки, но нищо страшно. Въпреки всичко тя започна лечението. До колкото си спомням не се пие самостоятелно, а се комбинира с противозачатъчни и още таблети за вече не си спомням какво. В процеса на лечението кожата ти изсъхва страшно много и се лющи, освен това навън не трябва да се показваш без да си обилно намазана със слънцезащитен крем с възможно най-висок фактор дори и в облачно време, настъпват страхотни промени в настроението - все едно втори пубертет, не знам на какво се дължи това, може и да е било от противозачатъчните, но пък не съм чувала да се пие самостоятелно въпросното лекарство.

Като минаха 6те месеца и спря да го пие продължиха да й излизат пъпки, промяна общо взето нямаше, единствено докато го пиеше се беше съсухрила отвсякъде и хабеше по бутилчица боди лосион за няколко дни без ефект. След това дерматологът й каза, че щом не са видни резултатите след 6те месеца лечение трябва да направи още 6!

Добре си помисли дали си готова на такова нещо без гарантиран краен резултат, вярвай ми, другарчето ми се беше измъчила тотално.
Отговори с цитат