Виж само едно мнение
  #3  
Стар 19th October 2009, 07:12
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Колко познато...Преди 9 години имах страхотна коса до кръста.Боядисвах я постоянно в синьо -черно.Един прекрасен ден реших,че искам русо като на Андреа и ,че го искам веднага.Нямаше фризьорка,която да успее да ме разубеди.Накрая една се нае с уговорката,че нищо няма да се получи(но поне се нае).За една седмица останах без коса.Излишно е да ти казвам,че както Уонт е написала "мисията за цвета беше невъзможна".Мина през всякакви цветове и преди окончателно да опада се спрях на някаква смес между оранжево и патешко жълто,а в основата(където косата беше не боядисвана в черно),се беше получил заветния бял цвят Косата ми започна да се разтяга като ластик от изтощение и се накъса до раменете.Така че резултата от цялото това упражнение беше:От страхотна лъскава коса до кръста,одърпана,изгорена и накъсана коса до раменете в бяло,жълто и оранжево.Бяла стана като израстна(но никога вече толкова жива и дълга).В момента съм с бял цвят,но съм на етап потъмняване.Така ,че сама си прецени.Вероятно към настоящия момент вече има по съвременни средства и не толкова силно третиращи,но.....точно това синьо-черно....абсурд!
Отговори с цитат