IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3361  
Стар 18th July 2013, 10:39
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Честито Лина
Отговори с цитат
  #3362  
Стар 18th July 2013, 11:55
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Обичам ви момичета.
Отговори с цитат
  #3363  
Стар 18th July 2013, 12:58
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Ей Шоки натъжи и мен, аз знам обаче, че ти си силна жена, сигурен съм, че ще се справиш с трудностите. Той просто живота е такъв, една вечна борба в която най силните оцеляват. Ние те подкрепяме, трябва да се бориш и заради нас, знам колко е трудно на сама жена да се бори със трудностите от живота. Понякога е толкова тежко, само когато няма с кой да споделиш, но знай, че ти не си сама, в реалният живот или във виртуалният, приятелите са си приятели и ние сме с теб.

Същото искам да кажа и на titi1, човешката психика има невероятна сила, която може да пребори всеки проблем и в нашите мисли не трябва да присъства мисълта, че ние може и да не се преборим. Единствената мисъл трябва да е, че нищо не може да ни пребори, ние сме по силни и ще смачкаме всеки проблем, ще живеем толкова колкото ние искаме.

Трябва да опитаме и да сме в настроение, колкото и да е трудно, защото смехът може да ни помогне да се избавим от всякакви проблеми. Трябва да сме положително настроени, оптимисти и да не се затваряме във черупка и да се изолираме от света.

Ако човек рухне психически, абсолютно никакво лечение и терапия няма да му помогне, това трябва всеки да го знае !

Няма нужда да ви пожелавам да се справите с трудностите, защото аз съм убеден, че ще го направите !

Отговори с цитат
  #3364  
Стар 18th July 2013, 13:08
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lidiya Виж мнението
Момичетата, които вече са водили сисите на сефте на моренце, как се чувстват? Доволни ли сте от резултатите в банЦки?
Ей Лидето!

Аз кат един своеобразен ветеран ша ги водА за 3ти път на море тва лято и резултатът в банцки е 6
Отговори с цитат
  #3365  
Стар 18th July 2013, 17:21
Аватара на Лина
Лина Лина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 137
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Честито Лина
Благодаря
Отговори с цитат
  #3366  
Стар 18th July 2013, 20:19
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Ей Шоки натъжи и мен, аз знам обаче, че ти си силна жена, сигурен съм, че ще се справиш с трудностите. Той просто живота е такъв, една вечна борба в която най силните оцеляват. Ние те подкрепяме, трябва да се бориш и заради нас, знам колко е трудно на сама жена да се бори със трудностите от живота. Понякога е толкова тежко, само когато няма с кой да споделиш, но знай, че ти не си сама, в реалният живот или във виртуалният, приятелите са си приятели и ние сме с теб.

Същото искам да кажа и на titi1, човешката психика има невероятна сила, която може да пребори всеки проблем и в нашите мисли не трябва да присъства мисълта, че ние може и да не се преборим. Единствената мисъл трябва да е, че нищо не може да ни пребори, ние сме по силни и ще смачкаме всеки проблем, ще живеем толкова колкото ние искаме.

Трябва да опитаме и да сме в настроение, колкото и да е трудно, защото смехът може да ни помогне да се избавим от всякакви проблеми. Трябва да сме положително настроени, оптимисти и да не се затваряме във черупка и да се изолираме от света.

Ако човек рухне психически, абсолютно никакво лечение и терапия няма да му помогне, това трябва всеки да го знае !

Няма нужда да ви пожелавам да се справите с трудностите, защото аз съм убеден, че ще го направите !

БЛАГОДАРЯ !!!!
Отговори с цитат
  #3367  
Стар 19th July 2013, 00:29
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Ей Лидето!

Аз кат един своеобразен ветеран ша ги водА за 3ти път на море тва лято и резултатът в банцки е 6
Ей, Лилянка!

Те тАва да се чува! "И мъжете пак ти пишат 6,6,6..Побъркваш за отличен 6,6,6.. "

Шоки, нищо не е вечно. Хубаво, лошо, редуват се и отминават. На никого живота не е безкраен празник. Но пък самият факт, че ние и близките ни сме живи и здрави е повод да бъдем щастливи. Я отиди малко на село, на море да се заредиш.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #3368  
Стар 19th July 2013, 08:49
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lidiya Виж мнението

Шоки, нищо не е вечно. Хубаво, лошо, редуват се и отминават. На никого живота не е безкраен празник. Но пък самият факт, че ние и близките ни сме живи и здрави е повод да бъдем щастливи. Я отиди малко на село, на море да се заредиш.
Знам, че е така Лидке, не ми е за първи път. Ще се оправя , разбира се, просто малко ми се понатрупа и реших да споделя. Иначе аз съм един щастлив човек, защото Господ е справедлив към мен (започнах катонякой проповедник да звуча ) след мрака ще изгруу слънце, ама аз като типичен овен нямам нужното търпение за това. Искам всичко сега и веднага.
Отговори с цитат
  #3369  
Стар 19th July 2013, 10:43
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
По подразбиране

Здравей Шоки.Овните никога не се предаваме........Лудост е да мразиш всички рози, защото си се убол на една от тях, да изоставиш всички мечти, защото една от тях не се е реализирала, да се откажеш от всички опити, защото един от тях се е провалил. Лудост е да осъдиш всички приятелства, защото едно те е предало. Лудост е да не вярваш в никаква любов, само защото една ти е била невярна, да изхвърлиш всички възможности да бъдеш щастлив, само защото не се е случило както трябва. Винаги ще има още една възможност, още едно приятелство, още една любов, една нова сила. След всеки край има ново начало."
Отговори с цитат
  #3370  
Стар 19th July 2013, 14:33
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Начи от известно време форОма се превърна в некъв турски сериал (no pun intended)

Шокиту си знае, че не ми е любимка по ред причини, НО горе главата и давай напред!

Кат ше ви плесна по два шамара и най-вече на Пуф... кви са тея сълзливи постове бе момче! Я се стегни!!! Когато някой споделя, че нещо не върви се опитваш да му повдигнеш духа, а не да го сдухаш повече със сополиви постове, които насочват вниманието към теб самия! Разбирам аз, че децата нямат спирачки ма ай спри се малко... най-лесно е да създаваш мелодрами и да ги подклаждаш.

С това аз се оттеглям, щото ми писна на тутурутката! Желая повече усмивки на всички
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:54.