IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #801  
Стар 22nd August 2013, 14:54
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Опитах да се справя с хомеопатия, но се докарах до болница...и я спрях.Мариса, ако знаеш нещо, сподели моля!!!
Хомеопатия на своя глава или хомеопат ти водеше лечението?Има разлика.
Лечението,за което зная,че винаги действа,и което моята хомеопатка прилага е с апарат по метода на Фол.Това е пълна диагностика на здравето,проверяват се всички органи,и ако има някакво заболяване се тестват веднага "лекарствата",подходящи за излекуването.Но лошото е,че тя е тук в София и е адскииии заета,защото хора от цяла България се стичат за помощ при нея.Излекувала е дори лекари,доценти,професори и безброй много деца и хора с диагноза:НЕЛЕЧИМО БОЛЕН,ЧАКАЙ СМЪРТ.
Аз на лекари отдавна не вярвам,бях на косъм...,бях много болна и тази 70 годишна жена/здрава като бик/ ми помогна да си върна здравето,което се мъчих всячески да оправя по лекари.Какви ли не пари съм давала,дори в Германия съм ходила да ме изследват и ме изкарват здрава,а аз едва мърдах...,толкова зле се чувствах и изглеждах....
АКо искаш връзка с нея кажи,за да си запишеш час възможно най-скоро,но АЗ ТИ КАЗВАМ,ЧЕ В ДНЕШНО ВРЕМЕ ВСИЧКО СЕ ЛЕКУВА.Вярвай ми.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 22nd August 2013 на 14:56
Отговори с цитат
  #802  
Стар 22nd August 2013, 17:10
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Благодаря ти, Марисабела!
Аз се лекувах при хомеопатка, за 11 месеца се стигна до там, че не можех да си движа врата, не можех да си сгъна ръцете, цялата бях в обриви, кожата толкова суха, че чак лифма пускаше. Цялата бях в рани, грозна картина ти казвам. И болеше, много болеше, сърбеше...абе мъки. И тогава се стигна до болница, в смисъл с инжекции ме оправиха, с урбазони ударни дози, докторите казаха, че ако съм търпяла още е щяло да задуша буквално.
Тази хомеопатка не ми даваше да се мажа с нищо, а кожата с АД ако не се поддържа влажна става някакъв ад...и постоянно ми говореше, това е кризата, това е пика, чакай, търпи...и аз естествено търпях, защото адски силно исках да се отърва от това заболяване, но уви...

Тук при нас има една хомеопатка, която има такъв апарат за, който ми говориш и мисля, като ми поолекне с другите проблеми, щото и друго чудо ми дойде на главата...още по-сериозно...да се консултирам с нея и ако не мога да го излекувам, щото знам, че е наистина много трудно, поне да стигна до някакво облекчение. Аз лятото съм добре, на мен слънцето ми действа като елексир за АД. Кожата ми става гладка чиста, даже скоро се видях с една съфорумка и тя ме пита, да не би да съм правила пилиг, а не ползвам нито ФД, само слънцезащита...но зимата, като няма слънце тогава е зле.

Ти поне се информираш много, чакаш и бебчо, дано много здраво да е, да нямаш проблеми, а и недай боже нещо да се появи такова да действаш наистина с леки неща.

Моят АД явно е наследствен, на първата ми братовчедка, момиченцето от бебе прояви АД, обаче мога да кажа, че почти го пребори. Постоянно мажеше с овлажняващи кремчета, поддържаше кожата с Линолафет...и постепенно нещата при малката отшумяха. Пък мен явно докторите едно време са ме подкарали с кортикостероиди...а от тях няма измъкване после
Отговори с цитат
  #803  
Стар 22nd August 2013, 17:39
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Значи както си и знаех:хомеопатката не е била добра.Как така няма да се мажеш,тва е лудост.
Аз съм в една група във фейсбук за ваксините,но там става дума и АД при бебетата и някои майки ги мажат с кокосово олио,което е много добро средство за целта и има оздравителен ефект.А плюс това се приема и като добавка.Но зная също и за конопеното олио,което лекува най-различни заболявания по кожата,а не само рак и други опасни болести.
Задължително иди на диагностика с този апарат.Въпреки че,ако тя не е наясно как да го разчита,ефект няма да има и дано не те обърка нещо,защото със здравето шега не бива!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 22nd August 2013 на 17:41
Отговори с цитат
  #804  
Стар 22nd August 2013, 17:44
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

това конопено олио гледах, че е адски скъпо, в пъти по-скъпо от кокосовото.
Аз накарах братовчедка ми да си купи кокосово и да се маже, понеже е бременна, току що влезе в седмия месец и добре е с него, засега стрии не са се появили.
Ти ще ваксинираш ли бебчо? Мен да ти кажа много ме е страх като гледам как някой отказват ваксините за своите бебета, та незнам....


PS : Искам да се извиня на всички момичета тук, че им оспамихме темата, просто се отплеснахме за други неща, извинявайте момичета!
Отговори с цитат
  #805  
Стар 22nd August 2013, 17:51
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
това конопено олио гледах, че е адски скъпо, в пъти по-скъпо от кокосовото.
Аз накарах братовчедка ми да си купи кокосово и да се маже, понеже е бременна, току що влезе в седмия месец и добре е с него, засега стрии не са се появили.
Ти ще ваксинираш ли бебчо? Мен да ти кажа много ме е страх като гледам как някой отказват ваксините за своите бебета, та незнам....
Да,скъпо е.Цената за 150мл.е 22 лв.,но хора са се излекували от всевъзможни гадости.Гледала съм филм за тези хора,а зная дори човек,който произвежда.
ТВЪРДО НЕ,нито една ваксина няма да слагам.Информирам се от 2 години вече и зная почти всичко:от състава до страничните ефекти и това как действат!Това е бизнес за милиарди.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #806  
Стар 25th August 2013, 07:43
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
По подразбиране

Мариса,дай координати на тази хомиопатка
Отговори с цитат
  #807  
Стар 26th August 2013, 13:41
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hera Виж мнението
Мариса,дай координати на тази хомиопатка
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 29th August 2013 на 14:34
Отговори с цитат
  #808  
Стар 26th August 2013, 17:21
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Toва много ценна информация и ще си я запиша тази лекарка. Доста се интересувам от медицина и също и алтернативна такава. Традиционната медицина не работи за благото на хората, а за фармацевтичната индустрия. Това алчността няма граници, но да пируваш на гърба на най страдащите хора е това не мога да го приема !

Тази лекарка-хомеопат има и издаден книга и явно си ги разбира нещата -

http://www.book.store.bg/p21122/elek...grigorova.html

Открих информация за този метод на диагностика на д-р Фол и определено е интересно -

http://biorezonans.vdp-energy.com/metod-fol.html

Жалко е само, че такива кадърни лекари са малко и при тази болна нация, ако ти се наложи да търсиш помощ и не може да се вредиш при някой добър специалист.

Ще се поровя аз да видя има ли и други лекари, които работят по този метод, които е нещо много повече от ирисовата диагностика, която е и доста спорна според мен. Това си дискусия за отделна тема направо, защото информацията е много ценна !
Отговори с цитат
  #809  
Стар 26th August 2013, 18:30
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Toва много ценна информация и ще си я запиша тази лекарка. Доста се интересувам от медицина и също и алтернативна такава. Традиционната медицина не работи за благото на хората, а за фармацевтичната индустрия.
Тази лекарка-хомеопат има и издаден книга и явно си ги разбира нещата

Открих информация за този метод на диагностика на д-р Фол и определено е интересно
Жалко е само, че такива кадърни лекари са малко и при тази болна нация, ако ти се наложи да търсиш помощ и не може да се вредиш при някой добър специалист.
аха
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 29th August 2013 на 14:35
Отговори с цитат
  #810  
Стар 27th August 2013, 16:20
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
По подразбиране

Брагодаря ти Мариса
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:07.