IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #831  
Стар 4th September 2013, 14:01
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Нивеа, аз смятам, че когато една жена чувства дискомфорт и е комплексирана от нещо във външността си , няма нищо лошо , ако има възможност, да го промени. Направи го за себе си и за твоето щастие-то е най-важно. Аз като чуя Енчев и се изприщвам. Не съм негов пациент, но от прочетеното за него навсякъде просто изпитвам ужас от този хирург. Пациент съм на Стоянов и за мен той е най-добрия хирург за цици в БГ. Има много точно око и след като му обясниш какво искаш той много вярно ще прецени какво и колко да ти сложи. Успех.
Отговори с цитат
  #832  
Стар 4th September 2013, 15:06
Niveas Niveas не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 16
По подразбиране

Шоки, благодаря ти много. Аз след толкова четене се насочих към Стоянов и като обособа точно какви са вижданията ми, ще мога само да се надявам, всичко да мине добре.
Отговори с цитат
  #833  
Стар 4th September 2013, 15:51
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Добре, че за мъжете още не са измислили ефективна, безрискова и с достъпна цена интервенция за уголемяване на "инструмента", щото тогава щяхте да видите, какво значи истинска лакомия и максимализъм вашето пасти да яде Всеки втори щеше да е с 20 сантова "писалка" и тва въобще не е майтап. Казвам го, за да не си мислите, че само жените сте много лакоми на размери за цици или друго.

То и при мен е като при вас, щото и да ми казват, че имам хубаво тяло, мен това не може да ме спре да си го подобрявам и да си го направя, както на мен най ще ми хареса. Но все пак аз много гледам всичко да е пропорционално, това е много важно, за да е най красиво. Ако тези по големи цици, които искате са ви пропорционални на тялото, всичко е ок, само да не стане така, после пак да ви малеят

Niveas реакцията на твоят приятел е типична за повечето мъже, от една страна те ви мислят доброто, все пак това е операция, винаги си има рискове, а от друга страна повечето мъже изпитват една ревност ако приятелката им стане прекалено секси. Има мъже, които дори мрънкат, ако приятелката им се облича прекалено секси. Те изпитват и ревност и страх едновременно, че ако е прекалено секси ще привлича повече внимание и да не вземе някой да им я "открадне".

Успех ти пожелавам, дано избереш правилният специалист и да получиш мечтаните гърди
Отговори с цитат
  #834  
Стар 4th September 2013, 15:57
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
По подразбиране

Нивеа, не се впечатлявай какво ти казва приятеля.Тялото си е твое,а утре може да имаш друг приятел.С моя мъж споделих вечерта преди операцията,защото знаех как ще реагира.След операцията не ми говори един месец,но въобще не съм се впечатлила.После всичко си дойде на място.Важна си ти и твоето желание.Успех!
Отговори с цитат
  #835  
Стар 4th September 2013, 16:24
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Повярвай,че ако бяха толкова големи колкото искаш,сега нямаше да се води тази дискусия.Аз си седнах на гъза с 520к.,защото постигнах размера и резултата,който исках Да си максималист може да е по-трудно,но определено си заслужава Не съм от примиримите души,а напротив
Мариса,умирам от любопитство какви са ти били предишните цици и какво не си им харесвала?!
Аз уж бях подготвена и знаех какво искам и .....са ми малки и това е!Къде сбърках???
Отговори с цитат
  #836  
Стар 4th September 2013, 18:47
Niveas Niveas не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 16
По подразбиране

Пуфпаф и на мен ми идва на ума, че моя приятел се притеснява и от това да не съм прекалено атрактивна. Аз решението за себе си вече си го взех за себе си и това е най-важното. Хера, спрях да му обръщам внимание, натоварва ме излишно, като прочетох че на твоя мъж си кзала ден преди това, си помислих, че трябваше и аз така да постъпя. Ще му дам време да свикне, но досега не съм чувала за мъж, който да се е разделил с приятелката си заради силиконов бюст.
Отговори с цитат
  #837  
Стар 4th September 2013, 18:55
Niveas Niveas не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 16
По подразбиране

Момичета, а вие кой метод предпочетохте на слагане, под мишницата или през ареола. Аз ще изчакам консултациите и горе долу знам за и против. Притеснява ме, че четох някъде, че когато е през мишницата разреза се получавало джоб и можело имплантанта да се завърти, а и процеса на възстановяване бил по-дълъг.
Отговори с цитат
  #838  
Стар 4th September 2013, 20:42
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dessislava Виж мнението
Мариса,умирам от любопитство какви са ти били предишните цици и какво не си им харесвала?!
Аз уж бях подготвена и знаех какво искам и .....са ми малки и това е!Къде сбърках???
Оффф лелелел,бяха криви и празни отдолу,а обема беше в горната част.Бяха качени до ключицата.Едната беше по-нагоре от другата,тоест двете на различно разстояние една от друга.Лявата ме болеше заради тесен джоб.Изобщо имах 2 различни грозни цици.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 4th September 2013 на 20:48
Отговори с цитат
  #839  
Стар 4th September 2013, 21:18
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Niveas Виж мнението
Момичета, а вие кой метод предпочетохте на слагане, под мишницата или през ареола. Аз ще изчакам консултациите и горе долу знам за и против. Притеснява ме, че четох някъде, че когато е през мишницата разреза се получавало джоб и можело имплантанта да се завърти, а и процеса на възстановяване бил по-дълъг.
До колкото знам от Стоянов субмамарния достъп е най удобен за работа и има добра видимост , аз избрах него защото не ме притеснява белега , а и знам че тялото ми бързо се справя белезите , по добре малко по-голям белег и перфектни цици , от колкото без белег и да речем някаква асиметрия или не дай си боже др. проблем , знам също , че ако имплантите са поставени акселарно се махат - подменят субмамарно .
Отговори с цитат
  #840  
Стар 4th September 2013, 21:19
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Забравих да кажа , че не всички са подходящи за периареоларен достъп , а и малко или много се нарушава млечната жлеза
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:19.