IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 13th January 2014, 00:27
venom21 venom21 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 2
По подразбиране Разлика във височината на ноздрите

на 08.01 си направих ринопластика имах сериозно изкривен нос на другия ден се гледах в огледалото носът ми беше голям надут но ноздрите бяха равни (преди операцията не бяха) сега 5 дни след операцията имам разлика във височината на ноздрите носът ми спадна много пак искам да подчертая че носът ми беше излючително крив върха беше заместен на дясно цялата носна преграда буквално ми стоеше дясната ноздра и даже си пипах основата на преградата долу сега върхът ми е центриран ноздрите като ширина са еднакви само се питам тая разлика във височината дали ще си остане така въпреки че във всички случаи е в пъти по добре от преди след няколко дена ще кача снимки
Отговори с цитат
  #2  
Стар 13th January 2014, 22:46
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Няма как да ти слезе ноздрата по-надолу, ако не е била така и преди, аз също имах изкривен на една страна нос плюс други "екстри" и преди операцията въобще не бях гледала нивото на ноздрите, но след операцията и особенно след драстичната промяна във формата на носа видях, че ноздрите ми не са на една линия. Като разгледах стари снимки видях, че така са си били, но на фона на всички други недостатъци, този въобще не съм го забелязала преди операцията, за да искам леко повдигане. При мен е 1мм и естествено си го забелязвам само аз.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 24th January 2014, 12:18
Tony1 Tony1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 3
По подразбиране

А при кого си правихте ринопластиката venom21?
Отговори с цитат
  #4  
Стар 24th January 2014, 23:31
venom21 venom21 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 2
По подразбиране

Незнам на какво се дължеше, но всичко си дойде на мястото . Tony1 при мен беше комбинирана операция намаляване на белег между носа и устната роден съм с така нарачената заешка устна и т.н. оперира ме доцент Димитър Евстатиев МБАЛ Токуда и съм много доволен от резултата , въпреки че ми каза още на консултацията че с една операция няма как да мина но като гледам резултата 2 седмици след операцията за сега не искам 2-ра
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Разликавъввисочинатананоздрите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:57.