IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #161  
Стар 29th January 2010, 19:36
Аватара на боряна христова
боряна христова боряна христова не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 1 091
По подразбиране

На консултацията ми като говорих с Динев ми каза че хиуроновата киселина се слагала само за контур ,ако се слагала за обем много бързо организма я "изяждал"...Не питах обаче точно за какъв вид х.к. говореше..Искам и аз устни...
__________________
390/405 надмускулно
Отговори с цитат
  #162  
Стар 29th January 2010, 23:08
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Аз си попълних вчера отново устните и назолабиалните бръчки..
Говорих с докторката за бързото абсорбиране и ,тя ми обясни ,че трябва пред 2-3 месеца да се донатрупва хилароновата киселина..
Назолабялните ги пълня на една година и няма проблем
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #163  
Стар 26th October 2010, 12:34
Аватара на p1p1r1p1
p1p1r1p1 p1p1r1p1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 171
По подразбиране

Искам да попитам по-компетентните, дали е възможно при поставяне на хиалуронова киселина да се образува съединителна тъкан или нещо друго, което да възпрепядства резорбирането й, или просто връщането на предишната форма на устните. питам, защото аз си правих устните 2 пъти, като последния беше преди 1 год и 7-8 месеца.Не, че не искам да ми е по- трайно, но започна да ми личи асиметрията още преди година, аз реших да изчакам да се резорбира напълно, за да си сложа друг филър (сега съм със Stilage L).Времето си минава, устата си ми стои голяма и няма намерение да мърда, и вече започвам да се чудя дали грешката не е в "моя телевизор" .
Отговори с цитат
  #164  
Стар 26th October 2010, 13:46
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

По принцип няма проблем да се смесват филъри на основата на хялуронова киселина. Аз например първия път си поставих Restylane Lipp, втория Juvederm 4 и третия Juvederm 3. Но за всеки случай, когато решиш да си постяваш, информирай доктора/докторката за предишните интервенции. Ако смесването е неприемливо, те ще откажат да поставят.
Отговори с цитат
  #165  
Стар 26th October 2010, 20:40
Аватара на p1p1r1p1
p1p1r1p1 p1p1r1p1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 171
По подразбиране

Аз не се притеснявам дали мога да ги смеся.Знам, че няма проблем, но при първото поставяне имах много голяма асиметрия.Втория път ми я поправиха, но това беше след около 6 месеца.А сега все едно ми се е резорбирала киселината от 2рия път и отново е с асиметрия, както първия път.Много объркано го обясних, но и на мен ми е странно.За това се чудех дали може да се образува съед. тъкан или нещо подобно .
Извинявайте за тъпия въпрос ама си сложих киселина, ня която и дават 4-5 месеца трайност, а вече 2 години си ходя крива.
Отговори с цитат
  #166  
Стар 26th October 2010, 21:25
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Какво точно си сложи първия път?
Отговори с цитат
  #167  
Стар 26th October 2010, 21:33
Аватара на p1p1r1p1
p1p1r1p1 p1p1r1p1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 171
По подразбиране

Ами Stylage L, знам че не е за устни.Разбрах го в последствие, като си слагах за 2ри път при друг лекар.Дадох си картончето от предния и ми казаха, че това било за скули .
Отговори с цитат
  #168  
Стар 26th October 2010, 21:39
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от p1p1r1p1
Ами Stylage L, знам че не е за устни.Разбрах го в последствие, като си слагах за 2ри път при друг лекар.Дадох си картончето от предния и ми казаха, че това било за скули .
Така си и мислех Това е хиалур. киселина с доста по-голяма плътност и по-скоро замества имплант за брадичка или скули, отколкото да става за устни! Чудя се кой ли би ти поставил нещо подобно, ако изобщо си е направил труда да се информира по въпроса къде се поставя!
Чакай го сега да се разгради след година-година и половина Пуууу....ама яд ме хваща така като гледам какво се слага наляво надясно...
Отговори с цитат
  #169  
Стар 26th October 2010, 21:43
Аватара на p1p1r1p1
p1p1r1p1 p1p1r1p1 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 171
По подразбиране

Ясно .Поне не е нещо непоправимо, ще си чакам, че асиметрията се оправя трудно.Не ми се рискува да стана по-голяма маймуна .
Благодаря ти, Гвен!
Отговори с цитат
  #170  
Стар 26th October 2010, 21:52
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Няма опасност, просто по-бавно ще се резорбира....
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Хиалуроновакиселинаопасноилине
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:54.