IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 23rd February 2006, 10:36
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Така ще направя, благодаря!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 23rd February 2006, 11:23
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

Да се намеся и аз.Моите също са над мускула, най-тенденциозно, защото имах много разтеглена кожа от двете раждания и рискувах ако се постави под мускула да се получи т.нар. ефект "duble-buble".Това, когато имплантанта прави двойна гънка.Ще се опитам да ви пратя линк.Старите ми гърди бяха две увиснали кожи, сега имам съвсем естествен бюст, леко увиснал, като на 41 год. жена.Имплантантите ми не са кръгли и затова няма визуална граница в горния край. Виждала съм доста жени с подмускулно поставени , които са увиснали, и обратно.Явно зависи от съединителната тъкан,от качеството на джоба и т.н.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 23rd February 2006, 11:29
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

http://www.implantinfo.com/photocent...ori/index.html
Отговори с цитат
  #14  
Стар 23rd February 2006, 11:32
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

http://www.implantinfo.com/banda2/184baxter/
и този също.
Изобщо това е най-интересния сайт по въпроса.
http://forums.implantinfo.com/cgi-local/photozoid.pl
А тук има жени с имплантанти над мускула, а тук
http://forums.implantinfo.com/cgi-local/photozoid.pl - под мускула.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 23rd February 2006, 11:33
slan4iceto slan4iceto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofia
Мнения: 27
По подразбиране

Аз съм една от пострадалите при корекция на бюст!Прави ми я д-р Христов от МА..Писах вече веднъж тук,но са сметнали явно,че тук трябва да се четат само хвалби и ме изтриха! Освен за увеличаване,имах нужда и от изравняване на разликата в гърдите ми.Доктора не се справи и с двата проблема,а аз му гласувах доверие и не се консултирах преди това с други. Разрезите са ужасни - дебели,криви,грозни!!!!Вярно ,че нямам никакви усложнения от операцията,явно в това отношение съм извадила късмет.Тука е писано много по темата,голям принос за което има Асет.Прочети ги и ще си изясниш доста неща.Съжалявам,че не знаех по-рано за този форум и сега си плащам.Сега вече ме е страх да предприема каквото и да е,за други доктори нямам пари и...Дано няма други като мен,но лично аз познавам две недоволни,като на едната са й изпаднали протезите,инфекция и куп проблеми,но да уточня,че тя не се е оперирала при д-р Христов,а при някаква жена,на която й забравих името.Беше някакъв частен кабинет,ще я питам,за да не сте предубедени към жените-пластици.С поздрав!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 23rd February 2006, 11:35
Chujdata Chujdata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2005
Град: Varna
Мнения: 1 743
По подразбиране

http://www.implantinfo.com/photocent...isionplace.htm
Извинявам се, но двата последни линка не се отварят.На този трябва да си изберете под или над мускула искате да ви се покаже и така можете да разгредате снимки.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 23rd February 2006, 14:43
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Момичета, това за смъкването на гърдите чели ли сте го или хирурзи са ви го казвали?Чудя се, защото не мисля, че има разлика при двата вида поставяне. Просто защото и при двата нищо не подпира импланта отдолу, от към корема. Мускулът, ако се реже, се поставя като капаче, като покривче в горната една трета на импланта. Отдолу пак си е свободен. Може би срастването с мускула е по- добро ,отколкото с жлезата. Друго няма какво да го спре да поувисне.
И все пак - никога няма да увиснат както истински гърди. Напротив, с увисването стават по- естествени и пружиниращи.
При поставянето под мускула има опасност мускулът да изтласка импланта при усилие, тогава може да се преобърне той дори - т.нар. "bottom up" , ако добре помня. Не съм срещала жена с такъв случай, но все пак - да кажа.

Докато бях в клиниката имаше жена с разместен имплант. Струва ми се болезнено...
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 23rd February 2006, 15:28
dnny dnny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Sofiq
Мнения: 92
По подразбиране :)

Извинете ме за израза 'слизат надолу",имах предвид стават като естествени.Просто не стоят вдигнати и твърди.Асет така ли е при под мускулните?Това се опитвам да разбера.Аз исках да са по вдигнати и обли,а не естествени.
Благодаря!
Не се плашете,моите не са слязли надолу,грешно се изразих
__________________
Само слабите се стремят към порядък,СИЛНИТЕ владеят и хаоса!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 23rd February 2006, 17:24
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране Re: :)

Цитирай:
Първоначално написано от dnny
Извинете ме за израза 'слизат надолу",имах предвид стават като естествени.Просто не стоят вдигнати и твърди.Асет така ли е при под мускулните?Това се опитвам да разбера.Аз исках да са по вдигнати и обли,а не естествени.
Благодаря!
Не се плашете,моите не са слязли надолу,грешно се изразих
О, да, при имплантите под мускула преходът отгоре е още по- плавен. Тези поставени само под жлезата са по- окръглени отгоре, както ти искаш.
Вземайки коя да е снимка, напримар тази:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=11400&photo=1
мускулът лежи точно отгоре, там, където сутиенът не покрива гърдата. Той е по- плътен от кожата и жлезата, голям гръден мускул и импланта личи по- малко.
Ако не греша мисля, че за да ти стои обло отгоре е добре да сложиш импланти с висок профил / Евросиликон имат такива с висок и нисък/, под жлезата. Поговори с д-ра, обяснявайки му добре какъф ефект търсиш.
Нещо такова ли?
[img] http://www.elvira-bg.com/Gallery/p22.jpg [/img]
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 23rd February 2006, 21:36
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

уф, тия като на Елвира от километри си личат че не са истински моите ако ги нямаше тънките белези въобще никой няма и да разбере
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пострадалиприпластичниоперации
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:17.