IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 24th March 2008, 19:46
hunny hunny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 56
По подразбиране " ...Искам толкова малко от теб..."

Това е една история за некоректното отношение на лекар към пациентка.
С подчертан сексуален намек и известна доза извратеност.Ако имате търпение,четете.
Имам пластична операция на бюста от преди 13 години, нямах проблеми докато не се появи КК –капсулна контрактура на дясната гърда.Консултирах се с д-р Дисански от гр.Габрово, единственият така да се каже специалист в града.Потвърди ми диагнозата, каза ми че единственият начин е да се извадят старите импланти, да се почисти КК, и да се поставят нови. Съгласих се, все пак доста време изкарах със старите импланти, които бяха серумни и отдавна трябваше да се сменят, но поради усложнения първия път, все отлагах във времето.Уточни набързо датата на операция,марка импланти, кубатура и профил,без изобщо да ме пита и вземе под внимание и моето мнение как бих искала да изглеждат бъдещите ми гърди.Операцията мина добре,слава богу,като се има впредвид ,че имам проблеми със сърцето.На изписване доктора ми даде 2-те картончета/сертификат за гаранция/ на имплантите, и ми уреди ден и час за махане на дренажите, после и за сваляне на бинтове и конци.През това време, ровейки се в интернет доста често, разбрах,че пациентите на Евросиликон участват в Програма за защита на пациента, което означава,че при образуване на КК, при спукване на импланта или дори при грешка на избора на кубатура и профил на имплант, пациента има право на безплатна подмяна в срок от 3 год/ но това го разбрах в последствие,след като изпратих 3 имейла на дистрибутора на Евросиликон за България, тъй като д-р Дисански не можеше да ми даде подробности, не бил наясно,нямал случай на подмяна на импланти/.
След махането на бинта се оказа ,че имам серома/събиране на течност в гърдата/Доктора, каза,че това не е проблем, течността ще се абсорбира от тялото.След около месец течност вече нямаше, но формата на гърдата се промени – сплеска се отгоре,около зърното, ще приложа и снимки.Това ме притесни и реших да се обадя на доктора, но той ме изпревари – обади се да ме пита как се чувствам и аз му казах какво ме притеснява.Извика ме на преглед в дома си около 12 на обяд,което малко ме учуди, понеже има частен кабинет и отделно операционна, но въпреки това не намерих нищо обезпокоително в поканата,тъй като е масова практика лекарите да имат частни кабинети в дома си.Частен кабинет в дома му всъщност нямаше.Покани ме в хола и ми каза да се съблека за преглед. Прегледа ме и констатира,че проблем няма, въобразявала съм си, всичко е наред.Докато ръцете му все още бяха на гърдите ми под формата на преглед, д-р Дисански започна да се навежда към тях и се опита да ги целуне.Благодарение на бързата ми реакция той не осъществи намеренията си.Когато го отблъснах от себе си и казах : това не!, той отговори :защо, исках само да ги целуна.
Това ме шокира.Осъзнавайки извратеността на ситуацията, установих,че всъщност поканата не е била за преглед, а за интимна среща.След моя отказ ми беше предложено уиски с кола, може би с идеята,че това ще ме предразположи.Казах му,че не съм съгласна да подхожда така към мен,тъй като намирам взаимоотношенията ни за професионални-лекар-пациент и до момента съм му имала доверие точно като пациент към лекар.Неговият отговор беше: Аз правя толкова много за теб, а искам съвсем малко.При което аз му отговорих:Всъщност това „ толкова много за теб” аз си го плащам.От последвалия разговор разбрах,че цялата ситуация е била планирана, тъй като съпругата му тези дни е заминала на гости в Холандия. Тръгвайки си от там се почуствах унижена – тъй като той си е мислел ,че аз съм притисната от евентуална предстояща нова операция и съм зависима от него,следователно ще съм склонна на извънпрофесионални /интимни/ отношения.Това сложи край на отношенията ни и в момента се ориентирам към друг лекар извън Габрово, който да изрази компетентно мнение относно проблемната гърда. Изводите оставям на вас....
http://www.snimka.bg/profile.php
парола 1612
Отговори с цитат
  #2  
Стар 24th March 2008, 22:33
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Това е отвратително Представям си как си се почувствала . . .
Отговори с цитат
  #3  
Стар 24th March 2008, 22:42
hunny hunny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 56
По подразбиране

Трябваше да реагирам по-грубо, но определено ситуацията ме шокира и в момента тази ми беше защитната реакция...Днес разбрах, че преди години въпросният 'доктор' е имал същия случай пак с пациентка, но нещата са се потулили, а кой знае колко други момичета/жени си мълчат...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 24th March 2008, 22:44
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Ебаси пича

Не стига ,че си плащаш ,че и аванта да му пускаш
Отговори с цитат
  #5  
Стар 24th March 2008, 22:47
hunny hunny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 56
По подразбиране

'' Пича '' е на около 65-68 години
Отговори с цитат
  #6  
Стар 24th March 2008, 22:47
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Сигурно е така, това си е маниер и тези, които го правят, си го правят по принцип. Мръсник Оплачи се.

Имаш проблем с отварянето на албума. Отстрани на албума е написано "Копирай адреса на албума".
Отговори с цитат
  #7  
Стар 24th March 2008, 22:49
zhenya chavdarova zhenya chavdarova не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Лондон
Мнения: 798
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hunny
'' Пича '' е на около 65-68 години
ужас
__________________
2 X 620cc
Отговори с цитат
  #8  
Стар 24th March 2008, 22:49
hunny hunny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 56
По подразбиране

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=230835

Парола 1612
Отговори с цитат
  #9  
Стар 24th March 2008, 22:56
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Бее и на 40г. да беше , да не ти ги е слагал без пари ,че ще ги целува
Отговори с цитат
  #10  
Стар 24th March 2008, 23:11
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Много мънички бе hunny
Колко кубика са ти
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: quotИскамтолковамалкооттебquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:04.