IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #131  
Стар 19th April 2008, 12:11
Аватара на lady85
lady85 lady85 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 2 719
По подразбиране

Мисля вече да не припомняме на Хъни тази гнусна история.
Отговори с цитат
  #132  
Стар 20th April 2008, 01:25
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

права си....hunny в момента има нужда от подкрепа и позитивно мислене....Късмет миличка и забрави за неприятнят спомен,не заслужава даже да е в мислите ти...
Отговори с цитат
  #133  
Стар 20th April 2008, 08:42
hunny hunny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 56
По подразбиране

Аааа, аз отдавна съм му теглила майната - че кой е той?/ говоря за Дисански/, че да му позволя да ми провали психиката и живота, да е в мислите ми и да се терзая...? да , ама не - има толкова хубави неща , за които да мисля , животът е кратък и всеки миг е ценен...
Нямам време за губене Целувки на всички и много щастливи мигове
Отговори с цитат
  #134  
Стар 20th April 2008, 09:38
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Точно така мила Открадни си максимално хубави и щастливи мигове от тоя живот, че той все ни изправя пред предизвикателства и не се знае до кога ще продължи, а лошото винаги е по-малко от хубавото, така че не затормозявай излишно!
Много щастие ти желая и късмет мила!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #135  
Стар 24th April 2008, 19:02
hunny hunny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 56
По подразбиране

Жива съм! Разказвам - операцията е продължила около 2 часа, от упойка излязох много лесно и вечерта даже се и разхождах/за разлика от Габрово, дето се влачих 3 дена замаяна и още 8 ошашавена, за аритмията да не говоря.../Нямах и силни болки даже, бяха нормални, търпими...минах и без обезболяващо.
Доктора е изчистил капсулата, която е била дебела колкото палеца му а "изненадата ''е била много сериозен ХЕМАТОМ /зад протезата/ - колкото една водна чаша, така ми ги описа. Попитах го как е възможно да се получи този хематом, отговорът му беше - при отваряне /правене/на джоб е бил поразен съд, който през цялото време е кървял и се съсирвал вътре
И двата джоба са били направени доста големи, както и ненужно големи разрези, едното зърно било хлътнало, вижда се и на снимките/ а аз винаги съм имала щръкнали зърна/ и доколкото разбрах го е "подпрял" с част от капсулата, да се избута нагоре...нещо такова.
Видях се - резулта ми харесва, еднакви са, доста добре се е справил и с приближаването. Дано от тук нататък да няма други проблеми.
Реоперацията ми е направена от друг доктор, да не си помислите, че е от Дисански Тоз не ща да го чувам!
Отговори с цитат
  #136  
Стар 24th April 2008, 19:07
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Браво мила...страхотно! Много много се радвам за теб и най-вече от това че резултата ти харесва! И да знаеш че с нетърпение ще чакам снимки и да споделиш кой е доктора, който така добре е съобразил всичко!
Целувки и се пази!
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат
  #137  
Стар 24th April 2008, 19:34
hunny hunny не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 56
По подразбиране

Ще споделя за новия док. но в друга тема
Просто неговото име няма как да е редом с на Дисански, не се вписва в картинката просто...
Отговори с цитат
  #138  
Стар 24th April 2008, 20:32
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Честито, hunny!
Отговори с цитат
  #139  
Стар 25th April 2008, 10:45
Аватара на lady85
lady85 lady85 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 2 719
По подразбиране

Хъни,Честито мила много се радвам за теб и успешната операция!!! ..........след всичко което си преживяла........!!!Пожелавам ти само положителни емоции с новите гърди от тук нататък!!
Отговори с цитат
  #140  
Стар 25th April 2008, 21:46
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

честито Хъни ,това е най прекрасното че се чувстваш доабри и най вече че се харесваш
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: quotИскамтолковамалкооттебquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:02.