IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 9th May 2008, 18:35
galamari galamari не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 1
По подразбиране "Happy Lift"

Правил ли си е некој лифтинг на лице с конци "Happy lift" при др.Динев Веселин и доволен ли е?На 42 год сам и имам малко отпусната кожа.На една консултациа друг доктор ми каза че липофилинга на лице е подобар варијант но не ми каза че мазнината се ресорбира и до 90%.и обикновено си иска 2-3 нови интервенции на липофилинг.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 22nd July 2010, 14:55
bobbins bobbins не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 11
По подразбиране happy lift

да аз преди седмица си направих лифтинг на скулите и веждите с хепилифт конци във Вита болница при д-р Живко Кънев операцията не е никак лесна както я представят в брошурите нещо повече чувствам се обезобразена от двете страни на скулите близо до носа си личат някакви възли и дупки на местата където преминават конците все едно са ме перфорирали имах ужасни болки след операцията и вече 7ми ден не мога да си покажа носа на вън тъй като приличам на плашило ужасни синини под очите възли дупки и отоци по бузите и в крайна сметка никакъв резултат
Отговори с цитат
  #3  
Стар 23rd July 2010, 08:49
Аватара на dimitriq76
dimitriq76 dimitriq76 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 421
По подразбиране по темата

След колко време трябва да настъпи въстановяване и добър резолтат
__________________
Живота е такъв какъвто сами си го направим!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 23rd July 2010, 14:03
bobbins bobbins не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 11
По подразбиране happy lift

ами с тия дупки и отоци сигурно месец ще ми е нужен да се въстановя а ефект няма никакъв за сметка на мъките които преживях ако някоя от вас е правила същата манипулация нека да сподели
Отговори с цитат
  #5  
Стар 11th November 2010, 21:09
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране Re: happy lift

Цитирай:
Първоначално написано от bobbins
ами с тия дупки и отоци сигурно месец ще ми е нужен да се въстановя а ефект няма никакъв за сметка на мъките които преживях ако някоя от вас е правила същата манипулация нека да сподели
Какво стана с теб? Оправиха ли се нещата? Интересуват ме лифтингите с тези конци...ако четеш - моля те, сподели тук или на лични
Отговори с цитат
  #6  
Стар 12th November 2010, 00:36
bobbins bobbins не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 11
По подразбиране

за съжаление все още имам вдлъбнатини и на двете бузи от конците а месеци минаха ве4е този доктор направо си ме обезобрази мой съвет е да не рискуваш с тези конци
Отговори с цитат
  #7  
Стар 12th November 2010, 08:36
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bobbins
за съжаление все още имам вдлъбнатини и на двете бузи от конците а месеци минаха ве4е този доктор направо си ме обезобрази мой съвет е да не рискуваш с тези конци
Съжалявам да чуя нещо такова Не ти ли предложи корекция? Не мога да разбера и защо през бузите е направил разреза, а не с достъп през косата... ? Мен всъщност не ме интересуват за зоната на лицето точно и все пак...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 12th November 2010, 09:01
bobbins bobbins не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 11
По подразбиране

ами иглите се вкарват от ъгъла на косата и се изкарва през бузата 1см от носа затова риска е голям и оператора трябва да има много опит но ти защо си решила конци да слагаш какво мислиш за чийк лифт
Отговори с цитат
  #9  
Стар 12th November 2010, 09:04
Agata Agata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 117
По подразбиране

Общо взето, тук не могат да направят тази манипулация като хората. Имам познати, които по същия начин имаха топчета и вдлъбнатини по лицето, някъде една година стояха, след това изглежда отпускат тези конци и се пооправят нещата. Ако се реша на нещо такова, няма да е в Б-я.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 12th November 2010, 09:17
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bobbins
ами иглите се вкарват от ъгъла на косата и се изкарва през бузата 1см от носа затова риска е голям и оператора трябва да има много опит но ти защо си решила конци да слагаш какво мислиш за чийк лифт
Уфффф...звучи недобре...няма ли вариант през носа да се изкарат или поне отстрани на него, непоследствено в сгъвката на ъгъла му с назолабиалните Още не съм решила нищо конкретно, но ми се въртят разни идейки за дупето, както и зоната под очите, ама доста далечни са все още....
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: quotHappyLiftquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:23.