IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1661  
Стар 29th December 2008, 10:17
boriankata boriankata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2008
Град: София
Мнения: 57
Изпратете съобщение чрез ICQ до boriankata
По подразбиране

Здравейте момичета и от мен весели празници ,да сте живи и здрави и пожелавам на всяка от вас през следващата година да успее да достигне кг. ,за които си е мечтала !За сега устисквам единственото ми прегрешение е ,че на стефанов ден ядох зелена салата ,в която имаше олио,но нямаше как да избегна този момент,надявам се това да е и последното ми прегрешение,но знае ли човекза мен идват по трудните 5 дни,стискайте палциЦелувки на всички и догодина пак ще сме на линия.
Отговори с цитат
  #1662  
Стар 29th December 2008, 10:46
Аватара на temka
temka temka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 11
По подразбиране

Здравейте всички!Честито рождество!На всички пожелавам много здраве,защото то е най-важно,колкото и банално да звучи.Не съм влизала във форума от доста време,поради простата причина ,че по празниците бях в провинцията и там нямаше интернет.А сега със срам да си призная-доста прегреших по празниците,но с нови сили след нова година продалжавам.Истината е че напоследък беше започнало да ми прилошава-когата съм полегнала или седнапа и стана ми причерняваше,но не му обръщах кой знае какво внимание.Докато един ден не изплаших моя приятел-за секунди изгубих съзнание,сериозно говоря.Тръгнах да падам и добре че той беше близо до мен,иначе щях да се строполя на земята.Та след тази случка и аз се постреснах малко,но продължих.Това не бе причината поради която прегреших.Просто като че ли волята ми която мислех за желязна се изпари,просто се изпари .Но няма да се жалвам,от догодина нова година,нов късмет от януари започвам пак с един ударен период от около 5-6 дни.Ше гледам просто да не прекалявам по празниците.Успех на всички и едно голямо браво на всички които удържаха фронта по празниците.
Отговори с цитат
  #1663  
Стар 29th December 2008, 11:11
Аватара на Engel
Engel Engel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 2 403
По подразбиране

temka: Недей да си играеш със здравето си, по-добре отиди на лекар. Нещо в режима ти май не е наред, за да се получава това губене на съзнание. Надявам се да не съжаляваш по-късно, че не си предприела нищо по въпроса. Поздрави!
Отговори с цитат
  #1664  
Стар 30th December 2008, 08:28
zai4e zai4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1
По подразбиране

Благодаря Ви, за диетата...аз сега съм на нея и се затруднявах с преходния период, мерси за помощта!
Весело посрещане на Новата Година!!!
Отговори с цитат
  #1665  
Стар 30th December 2008, 15:36
Аватара на dalila78
dalila78 dalila78 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: бургас
Мнения: 419
По подразбиране

здравейте мили момичета!!какво мислите за бодислим?все чета във вестниците че се съчетава с режима на Дюкан и се чудя да ли наистина ще има ефект.много моля ако някой е наясно по въпроса да пише.весели празници
Отговори с цитат
  #1666  
Стар 31st December 2008, 00:05
Аватара на raru
raru raru не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Варна
Мнения: 241
По подразбиране

Далила, извинявай за невежеството ми... , но какво е боди слим.

Искам и аз - макар и с голямо закъснение да ви честитя Коледа и да ви пожелая много силна воля и да постигнете целите си. Много усмивки и щастие, и здраве... Не ме бива много в пожеланията, но каквото си поискате това да се случва - много искрено ви го желая и знам че си го заслужавате
Отговори с цитат
  #1667  
Стар 31st December 2008, 11:14
Аватара на dalila78
dalila78 dalila78 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: бургас
Мнения: 419
По подразбиране

ами това са хапчета за отслабване .но и аз незнам нищо повече за тях.
Отговори с цитат
  #1668  
Стар 31st December 2008, 20:00
genomania genomania не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 31
По подразбиране

http://www.framar.bg/bodislim-perfek...d30011934.html
__________________
с Дюкан свалих 12 кг.цел от 73 на 61 постигната
http://www.mamaibebe.com/text/48f394bceefa5.gif
Отговори с цитат
  #1669  
Стар 1st January 2009, 18:34
Аватара на dalila78
dalila78 dalila78 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: бургас
Мнения: 419
По подразбиране

ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА.Да сме живи и здрави и много сбъднати мечти
Отговори с цитат
  #1670  
Стар 1st January 2009, 20:40
Аватара на raru
raru raru не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Варна
Мнения: 241
По подразбиране

Честита Нова Година на всички.. Много щастие и усмивки от мен.
Аз да ви се похваля - пих само вино... друго никакво прегрешение не съм имала, а сутринта отново бях с 200 гр. по-лека. Вече съм 57кг твърдо и ми остават още само 7кг. Фук фук... Хахахах!!!
Вие как сте?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:00.