IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2631  
Стар 23rd February 2009, 10:22
Дидна Дидна не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 367
По подразбиране

Ей, бъбривки, половин час не мога да ви изчета!
Ванка, страхотно чувство за хумор! Ще си ги разпечатам и ще ги окача на стената, че напоследък криввам от правия Дюкански път!
Аз оплесках нещата. Три дни нещо се бях разхлабила и спрях триците и вчера като се претеглих + 1кг. Изядох и 2-3 топли бутер банички Бой! И пак бой!
Добре дошли на всички новички и не правете като мен!!!
Отговори с цитат
  #2632  
Стар 23rd February 2009, 13:37
buuu buuu не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте и от мен, за първи път пиша във форума. Започнах да спазвам режима, днес ми е 5-ти ден на протеини. Екстра се чувствам. По принцип свалям доста трудно и вярвам, че единственият начин е спазването на режим дълго време, няколко месеца поне. Висока съм 157 см, на 27 г. съм, преди няколко дена като почнах режима бях 60 кг. Не очаквам светкавични резултати, въпросът е просто да успея да спазвам режима колкото е необходимо. Рекордът ми е достигане до 52-53 кг преди 5 години и то от много работа и почти никакво ядене по стечение на обстоятелствата. Естествено след месец нормално набиване, веднага си върнах килограмите. По принцип винаги съм била закръглена, отгоре съм ОК, но имам повече по дупето и бедрата, класика.
Наистина много се нахъсвам като чета мненията ви по форумите и дето се вика, искам да върна жеста и аз да зарибя и аз някоя вечнодиетуваща дама, да се напъне, пък барем този път си постигне целта:))
Исками се да стана 52 кг, защото знам че ще се чувствам много добре в тялото си. Ще пиша как върви.
Желая късмет на всички! Хубав ден!!
Отговори с цитат
  #2633  
Стар 23rd February 2009, 14:24
nedaneda123 nedaneda123 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 450
По подразбиране

Здравейте и от мен!
Като нищо съм готова да ви метна по някоя бишкота или целувка. Аз обаче съм любител на солените работки- пица, баничка, спагетки, тостерчета и др. такива нережимни работки. Домашните се възползваха от десертите ми повече от мен. аз толкова често "изпускам юздите" на режима, че всъщност си стоя на едно положение. Лоша работа- тъкмо сваля едно килце и се наплюскам и после започвам да го възстановявам.
Отговори с цитат
  #2634  
Стар 23rd February 2009, 17:24
Аватара на dalila78
dalila78 dalila78 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: бургас
Мнения: 419
По подразбиране

здравейте и от мен.днес си направих кремчето на milamila_77 направо е перфекно даже вече го опустошихме.то в къщи само аз съм режимна ама те нашите го харесоха и аидееее....стана каквото стана.утре пак ще правя крмче.на мила много благодарности за рецептата
Отговори с цитат
  #2635  
Стар 23rd February 2009, 17:31
freetogo freetogo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 27
По подразбиране

Здравейте всички!И така понеже не искам да нарушавам заповедите си признавам,че съгреших.В петук по случай края на седмицата си изпих една биричка,много се мразя за това,но станалото станало.НО пък по странното то , е че май пак започнах да отслабвам вече съм 56кг .Много се раздвам защото канатара в близките седмици си стоеше все на 57 кг и се бях отчаяла.Но няма да се отказвам и да пия.МОля някой да ми каже колко процента масленост е кашкавала на Маджаров и да ми пропоръча марка обезсласлено пушено или топено сиренце.Много съм щастива,че съм на ПЗ 5дни,но понеже съм в ПМС и много ми се ядее.Също искам да питам мога ли да ям диетичен шоколад,защото една приятелка го е яла в втория период Благодаря ви
Отговори с цитат
  #2636  
Стар 23rd February 2009, 20:28
milamila_77 milamila_77 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 325
По подразбиране

Freetogo, ти явно спадаш към категорията, които предпочитат по олекотен вариант на режима, въпреки че такъв официално не съществува...
Аз лично не ти препоръчвам нито шоколад (захарта е заменена с подсладител, но мазнините са си там), нито олекотените сирена и кашкавали за втори етап.
И все пак всеки си решава сам. За да ти помогна в решението (а може и да те объркам допълнително - не знам) ти препоръчвам да прочетеш това:
http://dukanskirecepti.wordpress.com...-%d0%bd%d0%b0/

А що се касае обезмаслено топено сирене - единственото за което съм чувала е Ескуиза лайт 0.2 %.

Успех
Отговори с цитат
  #2637  
Стар 23rd February 2009, 21:43
Аватара на ivvva_b
ivvva_b ivvva_b не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Перник
Мнения: 240
По подразбиране

Аз си хапвам Ескуиза лайт 0.2 % и през П и през ПЗ дни и лично на мен много ми харесва, но нещо тотално спрях да свалям кг. и мисля да спра за малко млечните продукти само по половин кофичка на ден кисело мляко ще си хапвам. Да видя дали ще има резултат.
Отговори с цитат
  #2638  
Стар 23rd February 2009, 23:10
Аватара на mousie
mousie mousie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 75
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ivvva_b
Аз си хапвам Ескуиза лайт 0.2 % и през П и през ПЗ дни и лично на мен много ми харесва, но нещо тотално спрях да свалям кг. и мисля да спра за малко млечните продукти само по половин кофичка на ден кисело мляко ще си хапвам. Да видя дали ще има резултат.
аз обожавам кисело мляко и в най-добите дни ям по 2 кис.мелка, а инач по 3 , знамч че прекалявам, но много обичам- предпочитам това пред кремче или друго...а задържам от млечнит това го знам, но не мога по-малко, не си позволявам ниаккви сирене(още не съм яла) - само 2 пъти извара ии вземах...но киселото мляко- не мога притрастен ауъм. преди дюкан ядях по 2 активи с мюсли на ден и 1 плодово мялко и някой път обикчновено...
Отговори с цитат
  #2639  
Стар 23rd February 2009, 23:16
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

дзак!
Отговори с цитат
  #2640  
Стар 24th February 2009, 00:01
marry marry не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: пловдив
Мнения: 204
По подразбиране

охо, тирра се е завърнала вече, сега съм спокойна че има кой да наставлява народа
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:53.