IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2701  
Стар 27th February 2009, 14:28
Аватара на Смърфи
Смърфи Смърфи не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tirra
мерките са по-важни.. поне всички виждат пък и ти усещаш как започват да ти висят дрехите, които до скоро си ги опъвала до безкрай ...
Но предполагам че си чела в книгата , където пише че най-доброто отслабване е по 4-5кг месечно - така не увисва и кожата а и тези килограми са най-трайни.
Нямам търпение да си обуя дънките от миналата година които сега само мога да мечтая да си облека !!!
Отговори с цитат
  #2702  
Стар 27th February 2009, 14:40
Аватара на Nanka
Nanka Nanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 235
По подразбиране

И аз имам цели три чифта дънки, за които засега само си мечтая..... но сега си хапвам и си свалям....Перфектно!
В началото ми беше трудно, но като си промених мисленето...стана лесно. Сега нищо не ме изкушава!
Отговори с цитат
  #2703  
Стар 27th February 2009, 14:42
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

С търпение се зареди ... и ще го постигнете Смърфи и Нанка....
Отговори с цитат
  #2704  
Стар 27th February 2009, 15:22
dimitria74 dimitria74 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: софия
Мнения: 64
По подразбиране

Здравейте от доста време ви чета форома и много ми допадате аз съм на диета та от 1 месец но съм свалила само 4 килограма незнам да ли е нормално но съм горда от себе си защото до сега никога не съм свалила толкос килограми без усилия благодаря че ви има
Отговори с цитат
  #2705  
Стар 27th February 2009, 15:54
sesil23 sesil23 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 370
По подразбиране

Димитрия,първо добре дошла
Няма от какво да се притесняваш за свалените килограми,защото аз съм по-зле.От 25 дни съм на режима и съм смъкнала едва 2 кг(а нямам прегрешения).Но не се обезкуражавам,и продължавам да си чакам минусите
Търпение...само това помага.Резултати ще има щом сме стриктни.Аз за себе си се надявам,че след сегашните протеинови дни,ще падне още килце.Знам,че по-трудно свалям,защото по калкулатора на Дюкан трябва да запаза килограми,дори повече от това което бях в началото на диетата.Но съм упорита и няма да спра до като не се почувствам добре в тялото си.
Успех на всички
Отговори с цитат
  #2706  
Стар 27th February 2009, 22:10
iloina iloina не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: България, Русе
Мнения: 177
По подразбиране

Привет Дюканкипише ви една полудюканка така да се каже, искам да се консултирам нещичко с някой по-просветен от мен, и да си сподели мнението.С 2-3 думи да кажа, че почти от година съм на НВД, почти като Дюкан, само където не редувам режими, а съм си на постоянен-мой си, но ефикасен.Резултата е 15-16кг. по-малко за това време, остават ми още 10кг. и тази седмица реших да направя една седмица с по-висок прием на въглехидрати-ям доста плодове сутрин, около 4-5 ябълки и мляко с трици за обяд, а за вечеря салатка.Въпросчето ми е, дали ще има ефект ако започна Дюкан сега, как мислите, все пак мисля че организма ми би трябвало да е преживял някакъв стрес предвид приема на повече въглехидрати, даже сега 3 дни мисля да си хапна и оризец и картофки, да го нарека ударен въглехидратен режим.Аз май вече съм се решила де, от понеделник да го захващам, но ще се радвам да споделите и вашите искрени и реални възгледи.Благодаря ви мацки и успех с Дюканчето
Отговори с цитат
  #2707  
Стар 27th February 2009, 23:04
Аватара на Смърфи
Смърфи Смърфи не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 4
По подразбиране

Хей ! здравейте пак Имам един въпрос незнам дали направих грешка и дали си развалих диетата смисъл май не е точно както трябва
Вчера хапнах :
Обяд:
Пилешко месо около 100 гр.
Вечеря:
1.Зелена салата само с лимонов сок /пресен/
2.2 яйица сварени но не много твърди само 1 ия жълтък
и около 2литра вода за целия ден
Въпроса ми е по точно за днес
Обяд:
1.150гр скумря във Фурната/фолио/ без никаква мазнина
2.Салата от домати със поръсено амлко обезмаслено сирене 1л.зехтин
Вечеря :Тук ми е грешката май
Зеле около 200 гр със супена лужица зехтин пикантина и червен пипе сварено и 1.5 Вода за целия ден

Много ли е зле !!!!
Чакам отговора ви !!!
Отговори с цитат
  #2708  
Стар 27th February 2009, 23:15
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Смърфи,
1. без мазнини значи без зехтин... дори и една лъжица...
2. менюто ти ми се струва доста оскъдно

разбирам че не си чела книгата.
там пише че трябва да се яде( минимум 4 пъти на ден).. не се мерят грамажи. количеството НЕ Е важно

Опитай сутрин да закусваш ( и аз не бях закусвала с години) примерно половин кофичка кисело мляко, после обяд, следобед другата половинка кисело мляко или пък може да си вземеш от била или подобен магазин пуешка или пилешка нарязана шунка - режимна е...
и после вечеря...
яж по всяко време, без да мериш количеството . яж колкото ти се иска. от режимините неща може всичко по много....

Иначе за водата Тя също е много важна...

Хм, сега погледнах че всъщност ти си в ударен етап - зеленчуците не се включват тук мила.... Я отиди на първа станичка и прочети пак какво представлява ударния етап


Иначе незнам какво да кажа на Илоина , момечето което пита дали може от понеделник да започне Дюкановия режим... нищо не пречи. Или пък аз не разбрах точно какъв е въпроса..
Отговори с цитат
  #2709  
Стар 28th February 2009, 00:47
freetogo freetogo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 27
По подразбиране

Здравейте всички!Днес ми беше 5-ти ден ПЗ и мисля да си променя режима на 7 ПЗ и 3 П,защото ми останаха само 5 килца да свалям,пък и 5към 5 ми натоварва много организма.Цял мсец и 1 седмица издържах на на него.Да попитам някой от вас спазва ли този начин на редуване 7 към 2,или 7 към 3.И дали с него пак се сваляр със същатата скорост килограмите?А тютюнопушенето пречили на самата диета?Благодаря ви
Отговори с цитат
  #2710  
Стар 28th February 2009, 01:06
Аватара на Зори
Зори Зори не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: varna
Мнения: 196
По подразбиране

Добър вечер момичета,
от няколко дена чета тоя форум,
намерих го случаино,
от чичо ГУГАЛ
Аэ също съм на диетата на Дюкан от 13.01.09 и се преборих с 10 кг.
искам още 5,но . . . вече реэолтатите стават с все по бавно темпо
На 22 г. съм , 1.65 м. висока , тежах 69 кг.
Запалихсе по таэи диета от един друг форум / космополитан /
и така започнах със този ДЮКАНСИ РЕЖИМ
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РЕЖИМЪТнаПИЕРДЮКАНчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:12.