IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 12th January 2009, 07:05
Аватара на lusiana
lusiana lusiana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 101
По подразбиране

Леле, момичета... като чета, че след 5-6 месеца чак си позволявате по-сериозно натоварване и се притеснявам. Аз танцувам по принцип и доктора ми каза, че месец и половина трябва много да се пазя и после ще си усетя кога мога. Аз приех, че след втория, третия месец ще мога да си скачам Ужас! На репетиция ще съм със стегнат сутиен, но на сцената... Подмускулно съм, моля ако някой има представа да ми каже? Знам, че при всеки е индивидуално, но все пак... Става въпрос точно за скачане и интензивни движения с ръцете, не вдигам тежко, но се натоварват мускулите доста май.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 12th January 2009, 09:56
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lusiana
Леле, момичета... като чета, че след 5-6 месеца чак си позволявате по-сериозно натоварване и се притеснявам. Аз танцувам по принцип и доктора ми каза, че месец и половина трябва много да се пазя и после ще си усетя кога мога. Аз приех, че след втория, третия месец ще мога да си скачам Ужас! На репетиция ще съм със стегнат сутиен, но на сцената... Подмускулно съм, моля ако някой има представа да ми каже? Знам, че при всеки е индивидуално, но все пак... Става въпрос точно за скачане и интензивни движения с ръцете, не вдигам тежко, но се натоварват мускулите доста май.
Хм... не е много добра идея да подскачаш Изчакай колкото може повече! Аз лично си позволих да тичам със сутиен и стегнат потник чак на шестия месец... Колкото по-дълго го отлагаш, толкова по-добре!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 12th January 2009, 21:43
Аватара на Benti
Benti Benti не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 156
По подразбиране

Аз днес като бях на консултация питах за джогинга и док каза, че няма проблем само да съм с подходящ спортен сутиен. Дори като го питах - "пристегнат ли", той каза, че няма нужда.
За инфо - днес съм на 3 седмици.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 12th January 2009, 22:02
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Benti
Аз днес като бях на консултация питах за джогинга и док каза, че няма проблем само да съм с подходящ спортен сутиен. Дори като го питах - "пристегнат ли", той каза, че няма нужда.
За инфо - днес съм на 3 седмици.
Не бих рискувала. Специално Н.Г.винаги се е застраховал с изказването "възстановяването е мин.3 месеца, а даже и 6". Никога не ми е давал еднозначен отговор - няма проблем да подскачаш и да вдигаш тежко (особено упражнения за гърди)
Отговори с цитат
  #25  
Стар 12th January 2009, 22:22
Аватара на franchi
franchi franchi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 202
По подразбиране

Аз ходя от вторият месец, но тренирам само крака...като д-р Н.Георгиев ми позволи, аз съм с подмускулно, каза че трябва да почакам малко за тренировките от кръста на горе
__________________
350сс Иска ми се да крещя от кеф!!!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 12th January 2009, 22:45
Аватара на yoli
yoli yoli не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 1 012
По подразбиране

Аз лично май повече горна част няма да тренирам.То при закопчаване на по тесни дънки мускулите ми изместват за момент имплантите,а какво ли ще е с гири и уреда
__________________
395cc PIP
Отговори с цитат
  #27  
Стар 19th January 2009, 10:25
lady69 lady69 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: София
Мнения: 496
По подразбиране

Милички, дайте съвет какво мога да правя за гръб като съм само на 27 дни ?... Доста ме боли и ми се иска да го раздвижа малко.. Мога ли да правя коремни преси или някакво друго упражнение, което да ми облекчи болката /по средата на гърба/?
Отговори с цитат
  #28  
Стар 19th January 2009, 10:31
Аватара на fani_83s
fani_83s fani_83s не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: София, България
Мнения: 349
По подразбиране

До колкото знам коремни преси не можеш да правиш още. Спиш ли на страни вече? Ако не - пробвай, аз от втората седмица спях на страни и ми се пооправи гърба. Мисля, че за упражнения е много рано още.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 19th January 2009, 12:16
lady69 lady69 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: София
Мнения: 496
По подразбиране

Да, спя настрани, но гърбът си ме боли....
Отговори с цитат
  #30  
Стар 19th January 2009, 12:27
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Лейди69, масажче ти е решението. И мен ме болеше много гърбът, ама един добър масажист прави чудеса (като ти си седнала на стол по време на масажа, само че яхнала стола)
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: силиконафитнеса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:05.