IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #771  
Стар 13th January 2016, 12:30
Hope85 Hope85 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2016
Мнения: 2
По подразбиране

Благодаря ivan110
Отговори с цитат
  #772  
Стар 13th January 2016, 18:09
ivan110 ivan110 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2016
Мнения: 5
По подразбиране

..

Последно редактирано от ivan110 : 13th January 2016 на 18:43
Отговори с цитат
  #773  
Стар 23rd January 2016, 23:06
Steisitoo Steisitoo не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2016
Мнения: 1
По подразбиране

Най- сетне и аз направих заветната крачка. 12 дни след операцията. Чувствам се добре. Доволна съм от резултата, ушетата са ми залепени за главата особеното едното и имам чувството, че са ми от пластмаса. Не ги усещам, изтръпнали са, нося постоянно лентата, но незнам колко стегната трябва да е, а моята е доста. Както и да е важното е, че за сега всичко е супер. Оперирах се при д-р Златанов от ВМА. А цената на операцията беше 1300лв. Някой от опериралите се може ли да сподели дали се мажат белезите с контрактубекс, защото на мен доктора ми го изписа, но не виждам смисъл. Белезите са зад ушите , а и сама няма да успявам да ги мажа. Ако някой има въпроси на линия съм. Успех на всички.
Отговори с цитат
  #774  
Стар 5th February 2016, 21:12
bokalll bokalll не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2016
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте ! Нов съм в този форум и имам желанието също да си прибера ушите. Искам да попитам дали някой знае лекар който би ме оперирал за 700-800 лева? Моля пишете
Отговори с цитат
  #775  
Стар 6th February 2016, 14:16
vikito0o vikito0o не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2015
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте, вчера се оперирах при д-р Янков във Варна, цената беше 1300. Все още не мога да кажа дали съм доволна от резултата трябва да седя с превръзка 2 дни. Имам болки, но са поносими. За тези, които се чудят дали да си оперират ушенцата ХОРА НАПРАВЕТЕ ГО!
Отговори с цитат
  #776  
Стар 21st February 2016, 14:17
Аватара на Nadya*
Nadya* Nadya* не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2016
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте, нова съм тук. И аз искам да се оперирам от доста време, но не съм имала възможност до сега. Бих искала ако може да ми кажете имена на хирурзи в Пловдив и какви са горе-долу нормалните цени за тази операция, просто искам да разуча за тях и какви са впечатленията на други хора доверили ушенцата си на тях. Благодаря предварително ^_^
Отговори с цитат
  #777  
Стар 29th February 2016, 00:26
ivan110 ivan110 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2016
Мнения: 5
По подразбиране

.

Последно редактирано от ivan110 : 2nd March 2016 на 16:31
Отговори с цитат
  #778  
Стар 4th March 2016, 21:35
JennyMG JennyMG не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2014
Мнения: 12
По подразбиране

Здравейте, надявам се и моят опит да е от полза за някого. Минаха 8 дни след моята отопластика, която направих в Пловдив в УМБАЛ Свети Георги. (Тъй като не искам да правя реклама, ако някой има интерес ще му напиша на лично съобщение и доктора)

Операцията ми отне около час и половина, беше с локална анестезия - при която няма болка, но усещаш, че нещо се прави по ушичките. Единствено може леко да заболи при поставяне на упойката, след което ушите изтръпват и са напълно безчувствени. Екипът от лекари и сестри беше много добър - през цялото време се грижеха да ми е комфортно и да не се притеснявам (въпреки че изобщо не бях притеснена от самото начало). Операцията протича така: разрез зад ухото, изпиляване на хрущяла, моделиране и зашиване. След края на операцията ти слагат превръзка и лента около главата и малко след това можеш да напуснеш болницата.

Няколко часа след операцията нямах болки, тъй като упойката ме държеше. След това истината е, че боли доста и затова е препоръчително да се пият силни обезболяващи - течен аналгин, аулин. Спанете при мен беше по гръб само и без възглавница. На следващия ден отново ходих в болницата за контролен преглед, след което ме пуснаха да си ходя в София. Лентата около главата се носи непрестанно в продължение на 7 дни.

На седмия ден отново отидох до Пловдив за контролен преглед и да ми помогнат да си измия косата. След което ми сложиха чиста лента, която не трябва да свалям и през следващите 7 дни. Ушичките ми в момента са залепени до главата. Още са подути и по думите на доктора ще спадат през следващия месец постепенно и тогава ще видя финален резултат.

Съветът ми е да проучите много добре при кого да направите операцията, да сте подготвени психически и физически (ще има болка и дискомфорт, но си заслужава) и да си предвидите поне 2 седмици отпуск (тъй като явно е в човешката природа да ви гледат втренчено, ако излезете с превръзка около главата). Успех на всички, които мислят да си приберат ушичките!

Последно редактирано от JennyMG : 4th March 2016 на 21:37
Отговори с цитат
  #779  
Стар 5th May 2016, 16:35
Аватара на bette
bette bette не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 129
По подразбиране

А какво точно ти беше на ушите? И и двете ли?
Отговори с цитат
  #780  
Стар 7th December 2016, 10:19
sisi78 sisi78 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2016
Мнения: 2
По подразбиране корекция на уши

Цитирай:
Първоначално написано от Hope85 Виж мнението
Здравейте. Аз си направих операция на ушите в Пловдив средата на декември, 2015, при доктор Юрий Анастасов в УМБАЛ Св. Георги на Пещерско шосе. Реших да се оперирам при него въз основа на мненията, които изчетох тук, и се чувствам длъжна да споделя и моето лично мнение. Много съм доволна от резултата, д-р Анастасов беше много добър, както и неговият екип. През цялото време преди операцията комуникирахме главно чрез имейли и той отговаряше на всеки един мой въпрос своевременно. На самата операция той и екипа му постоянно ми говореха, разказваха ми вицове и ми държаха ръката, бяха много мили. Аз се притеснявах най-вече от упойката, че ще боли, но доктора ми я сложи много леко и почти нищо не усетих. Единственото нещо беше, че усетих разрезите и на двете уши, което беше доста неприятно, някаква гореща вълна мина по тялото ми. Аз помолих доктора да изчака малко преди да разреше второто уше, казах му, че усетих разреза на първото и той изчака за второто, но без голям ефект. Не е много приятна операцията като цяло, но се преживява. Аз по принцип съм много страхлива и ми отне години, докато се реша на това. Преди операцията доктора ми измери еластичен бинт за две ленти и майка ми ги заши в чакалнята точно преди операцията. След самата операция като се прибрах нямах никакви болки, но веднага пих течен аналгин, както ми каза доктора, и през следващите 3-4 дни пиех Аулин. Болките не са приятни, но се издържат. През нощта спях само по гръб около 10 дена. Сега все още ушите са ми малко чувствителни на докосване и все още спя с лента през нощта. Резултата много ми харесва! Препоръчвам на всеки, който иска да си направи тази корекция, да не чака. Болката се изтърпява и забравя!
Здравей Hope85, аз също обмислям да се оперирам при д-р Анастасов. Може ли да споделиш колко струва операцията при него? Или някой друг, ако има такава информация, ще съм благодарна да я сподели, може и на лично съобщение.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Корекциянауши
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:35.