IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #751  
Стар 11th February 2014, 00:11
Аватара на Ruskia
Ruskia Ruskia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 8
По подразбиране

Здравейте. Смятам да си направя операцията ''отопластика'', също така прочетох, че може и без да се изтънява хрущяла, а само да се изреже кожа около него и да се съедини. Моите предпочитания са към.
http://www.skerlev.com/bg/system/med...a_na_ushi_-293 ; http://drpashaliev.com/site/index.ph...d=20&Itemid=62

А вие какво мислите за тях? И ако може за други предложения ще съм благодарен мерси предварително. : )
Отговори с цитат
  #752  
Стар 28th February 2014, 17:04
sba0949 sba0949 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте. Първо искам да ви благодаря за всичко, което сте писали тук през годините. Този форум много ми помогна преди операцията, а и след това.

Преди 1 седмица се оперирах при д-р Живко Кънев във Вита. Операцията струваше 450 евро с локална анестезия.
С прекрасни впечатления съм от доктора, голям веселяк и професионалист. Определено знае как да те предразположи психически за операцията.
Взе ми за консултацията само 15 лева, въпреки че по ценова листа е 35 лева.

Операцията я направи 5 дни след това, в деня на операцията трябваше да нося документ от изследване за пълна кръвна картина. Продължителността на операцията беше близо 2 часа. Болка има само докато ти поставят упойката, но не беше силна. По време на операцията сестрите и доктора говореха много, разказваха забавни случки и така се разсейвах. Чуваше се самото зашиване и изрязване или пилене на хрущяла. Беше много интересно.
Веднага след операцията ми дадоха да видя резултата, след това ми превързаха главата с марли и бинт и след около час и половина напуснах болницата. Първата нощ и на другия ден след това имаше лека болка, изтръпване и стягане от самата превръзка. Трудно се хранех, но после бинта отпусна и всичко беше нормално. Пих антибиотик, болкоуспокояващо от рода на аналгин, витамин C и лекарство подпомагащо съсирването на кръвта.
Вчера бях при доктора за да махнем бинта и превръзката. Ушите ми бяха подути и зачервени с леки сини петънца. Сега нося лента на главата денонощно. Вече започват да се нормализират и отпускат. Не са толкова подути. Всичко мина нормално. С тази превръзка и бинт бях 6 дни и си почивах вкъщи.
Едното ухо стърчи отгоре леко, повече от другото, но това е нормално - все пак не може да са абсолютно еднакви.

Това е от мен, ако някой има въпроси ще се радвам да отговоря и да помогна за нещо.
Отговори с цитат
  #753  
Стар 14th April 2014, 22:39
ani123 ani123 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 1
По подразбиране

Аз си направих корекцията преди около месец при доктор Антон Тонев от Пловдив, но той вече е в София. Та той ми обясни, че ми слага в ушите конец, който си остава за цял живот, но има и доктори, които слагат такива, които се разграждат, поради което ушите се връщали и по-добре било конеца да не се разгражда(така ми обясни той). Може ли да споделите при вас как стоят нещата, имате ли конец за цял живот?
http://g.life.bg/news/article/beauty...aloto-uho.html
Отговори с цитат
  #754  
Стар 15th April 2014, 16:52
Аватара на anesta
anesta anesta не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 2
По подразбиране

Аз си направих корекцията преди няколко месеца при д-р Заякова и съм доволна засега Тя каза,че по метода,който прави не е възможно връщането им в първоначална позиция.Имам страхотни отзиви от д-р Скерлев за същата операция,но аз се бях спряла на Заякова и Н.Георгиев заради метода пилене.
Като плюс който бих добавила,а не знаех преди операцията си,че голямата превръзка на главата я носих само 19ч. и още на следвашият ден бе заменена от докторката с лента,което не знам да е практика при друг лекар.Успех на всички
Отговори с цитат
  #755  
Стар 4th May 2014, 12:38
dama dama не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: varna
Мнения: 65
Smile

Здравейте,от известно време следя форума и съм изчела какво ли не в интернет.Дъщеря ми е на 15 г и няколко години иска да си направи отопластика.Ние сме от Варна,но ми е трудничко да преценя кой хирург да избера.Когато става въпрос за детето ти,все няма достатъчно добър .Бихте ли ми помогнали в избора на хирург.Смятам,че около 1000 лв е приемливата цена.
Отговори с цитат
  #756  
Стар 17th June 2014, 13:13
loipi loipi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 10
По подразбиране

Здравейте,аз си направих операция на ушите при др Николай Георгиев в началото на май месец,резултата е перфектен,промени ми се цялото излъчване на лицето.Болки не съм имала,по-скоро не си усещах ушите в началото,но със всеки изминал ден изглеждат все по-добре
Отговори с цитат
  #757  
Стар 17th June 2014, 13:18
loipi loipi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dama Виж мнението
Здравейте,от известно време следя форума и съм изчела какво ли не в интернет.Дъщеря ми е на 15 г и няколко години иска да си направи отопластика.Ние сме от Варна,но ми е трудничко да преценя кой хирург да избера.Когато става въпрос за детето ти,все няма достатъчно добър .Бихте ли ми помогнали в избора на хирург.Смятам,че около 1000 лв е приемливата цена.
Около 2000лв е операцията,при Заякова,Стоянов и Георгиев,за другите хурурзи нямам информация.
Питайте ваши познати или се насочете към определен лекар поне за консултация,ако все още не сте направили операцията.
Във Варна доколкото знам оперират Заякова,Калкова,Янев,Динев и Скерлев
Успех!
Отговори с цитат
  #758  
Стар 2nd December 2014, 19:36
vulchev vulchev не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2014
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте! Решил съм да си направя тази корекция, споделете по Плевен дали има добри пластични хирурги. Аз съм чел за д-р Ивайло Рачев хубави коментари
Отговори с цитат
  #759  
Стар 22nd December 2014, 18:10
ivonaaa ivonaaa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 31
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vulchev Виж мнението
Здравейте! Решил съм да си направя тази корекция, споделете по Плевен дали има добри пластични хирурги. Аз съм чел за д-р Ивайло Рачев хубави коментари
Здравей! Моята отопластика беше преди около 1 година и половина. Тъй като съм от В. Търново и аз се интересувах от пластичен хирург в Плевен или Русе, защото ми е по-близо, но не намерих информация за добър хирург, който да ми вдъхне доверие. В крайна сметка се оперирах в София.
За д-р И. Рачев из форумите намерих много мнения за корекции на гърди (имаше и положителни и отрицателни мнения за гърди), няколко мнения за ринопластика, но за уши-НИЩО!
Пожелавам ти успех с избора на хирург и ако имаш други въпроси питай.
Отговори с цитат
  #760  
Стар 5th January 2015, 13:31
pipi23 pipi23 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 1
По подразбиране :)

Цитирай:
Първоначално написано от sba0949 Виж мнението
Здравейте. Първо искам да ви благодаря за всичко, което сте писали тук през годините. Този форум много ми помогна преди операцията, а и след това.

Преди 1 седмица се оперирах при д-р Живко Кънев във Вита. Операцията струваше 450 евро с локална анестезия.
С прекрасни впечатления съм от доктора, голям веселяк и професионалист. Определено знае как да те предразположи психически за операцията.
Взе ми за консултацията само 15 лева, въпреки че по ценова листа е 35 лева.

Операцията я направи 5 дни след това, в деня на операцията трябваше да нося документ от изследване за пълна кръвна картина. Продължителността на операцията беше близо 2 часа. Болка има само докато ти поставят упойката, но не беше силна. По време на операцията сестрите и доктора говореха много, разказваха забавни случки и така се разсейвах. Чуваше се самото зашиване и изрязване или пилене на хрущяла. Беше много интересно.
Веднага след операцията ми дадоха да видя резултата, след това ми превързаха главата с марли и бинт и след около час и половина напуснах болницата. Първата нощ и на другия ден след това имаше лека болка, изтръпване и стягане от самата превръзка. Трудно се хранех, но после бинта отпусна и всичко беше нормално. Пих антибиотик, болкоуспокояващо от рода на аналгин, витамин C и лекарство подпомагащо съсирването на кръвта.
Вчера бях при доктора за да махнем бинта и превръзката. Ушите ми бяха подути и зачервени с леки сини петънца. Сега нося лента на главата денонощно. Вече започват да се нормализират и отпускат. Не са толкова подути. Всичко мина нормално. С тази превръзка и бинт бях 6 дни и си почивах вкъщи.
Едното ухо стърчи отгоре леко, повече от другото, но това е нормално - все пак не може да са абсолютно еднакви.

Това е от мен, ако някой има въпроси ще се радвам да отговоря и да помогна за нещо.
Здравейте,аз също съм се спряла на д-р Живко Кънев,искам да попитам дали сте доволни от вече крайният резултат,когато са спаднали отоците (да са минали няколко месеца след операцията) и колко време сте носели лента за коса, защото от това което чета при всеки лекар е различно ))
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Корекциянауши
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:03.