IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1211  
Стар 26th April 2010, 13:47
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

Да знам че трябва да има почивка от 3 месеца но аз реших да не почивам а да си го удължа за да си постигна целтта.Дори и да не почивах пак тях да съм на разделно но нямаше да пазя реда на дните.Днес съм на плодове.Закуска ябълка и обяд ябълка.Това ми е за сега но не съм и гладна наливам се с вода постоянно че нео ожаднявам.Пък и гледам тези дни като тичам да пия по много вода за да не се дехидретирам
Отговори с цитат
  #1212  
Стар 26th April 2010, 13:52
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Лора-Ди, ама аз не смъкнах килата само с 90-дневната. Аз съм дюканка и 18 кг свалих с него. Обаче като се заседях на Дюкан, организмът ми свикна и почнах да качвам, без да правя нарушения. После разбрах, че като няма накъде, можел да си разгражда въглехидрати и от протеините. Та качих на бърза ръка 5 кила. Тогава минах на 90-дневната. Махнах тия 5, после полека-лека още 5. И ги застопорих. Скоро не е мърдал кантарът. Да ти кажа, диетата си е гладна отвсякъде. Аз най обичам да ям вечер, а то баш тогава трябва да я карам на половин порция. Не обичам да закусвам и обикновено карам сутрин на кафе, обаче на тая диета се събуждах гладна като вълк, а трябваше да издържа до обяд само на някое плодче.Иначе дундьо е мързеланка и не обича да се мори по зали, фитнеси и пр. Девизът ми е "Долу на физическата умора!"
А иначе, да ти кажа, не е хубаво да я продължа 90-дневната. 3 месеца пише и после 3 месеца почивка. После, ако искаш, можеш да изкараш още 3 месеца. Предполагам, че и с нея вече ми е свикнал организмът и няма да свалям, ако не я сменя. И ми писна. Затова - малко ваканция - една седмица. За после имам разни идеи, но ще видим.
Отговори с цитат
  #1213  
Стар 26th April 2010, 14:15
Аватара на Shandi
Shandi Shandi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Berlin
Мнения: 238
По подразбиране

Ааайде и аз да кажа днес съм на плодов ден..нямам апетит нещо, досега съм изяла една ябълка, а то деня го преполовихме
От две седмици не съм се качвала на кантара, ама мисля да изчакам още две седмици, за да ми мине вторият воден ден..тогава да видим какво аджеба се е случило.

Въпрос: може да сте го коментирали, но не съм се ровила много много назад..та, тиквата към кой от всички дни спада?
Отговори с цитат
  #1214  
Стар 26th April 2010, 17:45
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

Shandi тиквата се води плодов-зеленчук.Така че можеш да си я хапваш както е думата всеки ден.Но ако я ядеш със захар или мед тогава във въглехидратния.
Отговори с цитат
  #1215  
Стар 29th April 2010, 15:40
tsvety tsvety не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 181
Изпратете съобщение чрез MSN до tsvety
По подразбиране

Абе и аз да се запиша в темата, че чак ми стана неудобно, заради някакъв да става скандал, че съм питала за тази диета. Значи след две много проблемни години, особено миналата зима качих 10 кила, реших малко да се взема в ръце, но е безполезно за мен да си забранявам неща доживот, затова тази диета ми изглежда лесна. Вече съм на втория ден, преди ядох пушено месо, мляко, прясно, кисело и сирене и накрая млечна баница, днес съм на картофи - варени, картофена салата и картофени кюфтета. Обожавам и мляко и картофи , но за утре не знам, какво да измисля - не ме влекат, нито сладкиши, нито хляб, остава да направя накакъв сладкиш, че мразя купени ....
Пожелайте ми успех
Отговори с цитат
  #1216  
Стар 29th April 2010, 16:22
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Цвети, прочети хубаво диетата и ще видиш, че за обяд става нещо тестяно или макаронено, а сладкишът е за вечеря. Виж примерните менюта - спагети, вегетарианска пица. Като бързам или не ми се носи много на работа - филии с лютеница. Друг вариант - гъбена каша, копривена каша (те се правят с доста брашно). Вечеря - малко парче сладкиш или торта - каквото ти душа иска, но да е малко. Денят е доста гладен.
P. S. Не виждам причина да се чувстваш неудобно
Отговори с цитат
  #1217  
Стар 29th April 2010, 16:26
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Пропуснах да кажа за вечерята, че е още по-добре да е екстремно сладко - шоколад, аз ползвах течен, халва, конфитюр - ако не ти се прави сладко, пък не обичаш купени - ей ти решението. Целта на това меню е ускоряване на метаболизма. Ама да не се олееш с количествата.
Отговори с цитат
  #1218  
Стар 29th April 2010, 19:26
tsvety tsvety не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 181
Изпратете съобщение чрез MSN до tsvety
По подразбиране

Ами мерси за съветите. Аз по принцип не обичам кой знае колко сладкото - само шоколадът ми беше много сериозен проблем, май заради него напълнях, почти всеки ден по един млечен... После четох, че черният бил диетичен, обаче не го харесвам кой знае колко, случайно стана така, че имаше черен вкъщи и изведнъж кучето като си го поиска... Аз се бях чудила, че моето куче категорично отказва да яде шоколад, затичва се към мен, като я повикам, подушва го и ме поглежда с толкова РАЗОЧАРОВАН поглед. И съвсем случайно имаше черен и като й го дадох го изяде целия. Сега си купувам черни шоколади и аз и кучето ядем един цяла седмица. Като си помисля, с какви боклучави шоколади съм се тъпкала
Отговори с цитат
  #1219  
Стар 3rd May 2010, 10:33
mimi7 mimi7 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Град: Varna
Мнения: 5
По подразбиране

zdraveite i ot men prisuedinqvam se kum vsi4ki optva6ti se da vlqzat vuv forma. az sam na dietata ot v4era. nadqvam se s va6a pomo6t da uspeq,za6toto ne6to mi se gubi motivaciqta da sam na dieta i vse sugre6avam dosta pati sam otslabvala posledniq pat s 15kg i kato rezultat sled 2 god si gi varnah vsi4kite uf dano tozi pat mi se polu4i, 4e polojenieto e mn zle. iskam da popitam utre mi e testeniqt den i mislq da hapna makaronki. nqkoi ima li recepta za dom sos, 4e na tiq ot magazinite ne im vqrvam kakvo ima v tqh. uspeh na vsi4ki
Отговори с цитат
  #1220  
Стар 3rd May 2010, 21:58
Аватара на doret
doret doret не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 12
По подразбиране

Привет и от мен още едно диетуващо попълнение, с големи надежди за прекрасна фигура през летните месеци Вече съм 4та седмица на 90 дневната диета, първите две свалих 4кг., след това качих обратно 1кг. и след последния плодов ден сам с -3.5кг, от тогава не съм се мерила, че имах прегрешения и малко ме е страх, но след следващия плодов, за стимул и това ще направя. стартовото ми тегло беше 70.5 кг. Успех на всички, споделете как се движи кантара и при вас. Аз, лично не мога да преценя това малко ли е, много ли е, или по-точно все ми се струва, че е малко, поради голямото ми жеалние да съм по-малко
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:39.