IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1231  
Стар 6th May 2010, 08:06
tsvety tsvety не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 181
Изпратете съобщение чрез MSN до tsvety
По подразбиране

Имах предвиид да пишеш на българтски, но такова оплетено мнение пуснах, че и аз не си разбирам, какво написах
Отговори с цитат
  #1232  
Стар 6th May 2010, 10:27
Аватара на Nukta
Nukta Nukta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: София
Мнения: 46
По подразбиране

Здравейте,
не мога да не се сдържа да се включа и аз. Чета ви от няколко дни и тази сутрин просто не се сдържах. А пък ви чета, е, то се знае логично е защо Всички имате минусчета, за което ви поздравявам и ви стискам палци.

Накратко: След два три дълги режима, разбрах къде ми е проблема - липсва ми културата на хранене.
На 21 съм и тежа в момента 70 кг, което в интерес на истината е теглото, което тялото ми най-много си харесва. Аз обаче не. Бях на Дюкан имаше ефект, бях на моя си диета - ограничения (здравословни), разбирайте много вода и зеленчуци, плодове, месо, колкото бях гладна и адски много танци и скачане на въже. Всичко има ефект, докато не дойде времето, в което съм заета от 8 сутринта до 8 вечерта - в това време не ям и като се прибера към 9 - 10 ч. тогава. И тогава не е много яденето, но като е веднъж на ден и малко преди лягане почвам да задържам течности и пълнея. Не знам как, т.е. знам от неправилния режим на хранене.

Най-добре изглеждам, когато тежа 60 кг. Уви, обаче не мога да се занимавам само с това през цялото време и когато не се грижа за тялто си, то вика за помощт. Така че целта ми е -10 кг. Стискам палци да успеете, пък и то дсе вижда, че ще успеете!

е това моите проблеми с теглото. Нищо сериозно, но пък ...
Отговори с цитат
  #1233  
Стар 6th May 2010, 10:31
Аватара на Nukta
Nukta Nukta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: София
Мнения: 46
По подразбиране

уф, забравих, че няма edit, съжалявам за грешките.

Честит имен ден на всички! Само успехи.

П.С. във въглехидратния ден с какво брашно готвите, може ли с ГРАХАМ, които рецепти позволят?
Отговори с цитат
  #1234  
Стар 6th May 2010, 12:54
tsvety tsvety не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 181
Изпратете съобщение чрез MSN до tsvety
По подразбиране

Как така не ядеш от 8 до 8 - това 12 часа на ден да не се яде може за известно време, ама за месеци и години.... Каквато и работа да работиш - просто трябва да има обедна почивка.
Отговори с цитат
  #1235  
Стар 6th May 2010, 17:41
Аватара на Nukta
Nukta Nukta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: София
Мнения: 46
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tsvety
Как така не ядеш от 8 до 8 - това 12 часа на ден да не се яде може за известно време, ама за месеци и години.... Каквато и работа да работиш - просто трябва да има обедна почивка.
Забравям, а като се сетя вече няма откъде да купя нещо и затова чак вкъщи.
Нищо де, откриха Била и вече изтичвам за по нещо, когато се сетя.
Отговори с цитат
  #1236  
Стар 7th May 2010, 11:55
Аватара на geri_4ka
geri_4ka geri_4ka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Благоевград
Мнения: 219
По подразбиране

Привет момичета от одавна не съм писала но ви чета.На когото му е трудно да издържа само на плодове във плодовия да си го прави със салатки така също става.
Отговори с цитат
  #1237  
Стар 7th May 2010, 15:35
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Здравейте,
аз след дълго умуване я започнах 90-дневната и днес ми е първият плодов ден. Сутринта изкарах със сока от два портокала и 1 лимон, но на обяд ометох 4 банана.
Е да, ама в момента съм си жестоко гладна. А за вечерта бях намислила да е на грейпфрути. Ще се опитам да издържа, но така глад през три дена
Направо ми е чудно вие как се оправяте
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #1238  
Стар 7th May 2010, 17:25
Аватара на doret
doret doret не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 12
По подразбиране

На мен в началото плодовият ден не ми представляваше трудност, даже го предпочитах, защото на следващия се чувствах много леко, а и кантара беше много добър към мен ... сега обаче съм в края на 1 цикъл и честно казано, все по-трудно ми е да издържам само на плодове. Обикновено до към 15.00-16.00ч. нямам проблем, след това обаче ... ако имаше как направо щях да си лягам с надежда на се събудя през протеиновия ден, ако може за обяд
Отговори с цитат
  #1239  
Стар 8th May 2010, 15:36
Аватара на Nukta
Nukta Nukta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: София
Мнения: 46
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мауз
Здравейте,
аз след дълго умуване я започнах 90-дневната и днес ми е първият плодов ден. Сутринта изкарах със сока от два портокала и 1 лимон, но на обяд ометох 4 банана.
Е да, ама в момента съм си жестоко гладна. А за вечерта бях намислила да е на грейпфрути. Ще се опитам да издържа, но така глад през три дена
Направо ми е чудно вие как се оправяте
И аз съм първи ден плодов.
Закусвах два малки портокола, и после през два - три часа по едн ябълка и се търпи. Но личен съвет недей да вечеряш грейпфрут според мет още повече ще те раздразни и ще ти се отвори апетит. По добре портокал ако имаш.
Стискам палци!
Отговори с цитат
  #1240  
Стар 8th May 2010, 16:54
Аватара на doret
doret doret не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 12
По подразбиране

Може и банан за вечеря, поне засища и ако не можете да спите на гладно, това ще ви успокои. Друг вариант е около 100 гр. сурови ядки за целия ден и разпределени на порции, те също помагат за оцеляване през този труден ден В други форуми препоръчват, ако много я закъсате да си направите салата от зеле или зелена. :2043 И аз днес съм на плодов, да видим до къде ще я докарам
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:15.