IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #851  
Стар 9th May 2010, 15:17
Аватара на blinblin
blinblin blinblin не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 865
По подразбиране

Piny,браво на дъщеря ти!Самата аз съм се занимавала 6 години с худ. гимнастика и като гледах снимките ми стана едно хубаво и даже малко тъжно...
Браво на малката!Да продължава все така!
Енгел,браво за резултата!
Сине,как върви диетата?Гледам днес си имала сутришно бягане. И аз щях да имам,но в Бургас вали дъжд Сега тегля едни упражнения за после,че дори колело не мога да отида да карам
__________________
SC forever!!!
Отговори с цитат
  #852  
Стар 10th May 2010, 15:49
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Piny, много е сладка! Красавица. Да ви е жива и здрава!
Отговори с цитат
  #853  
Стар 10th May 2010, 16:52
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Благодаря на всички за милите думи!
Отговори с цитат
  #854  
Стар 10th May 2010, 20:36
Аватара на daniski
daniski daniski не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Ню Джърси,USA
Мнения: 980
Изпратете съобщение чрез MSN до daniski
По подразбиране

И аз сега видях малката красавица!Мъничка душица златна!!
Браво на нея,да ти е жива и здрава,Пини,все така да се гордееш с нея!
Поздрави от Грант от САЩ:



Отговори с цитат
  #855  
Стар 10th May 2010, 20:40
Аватара на daniski
daniski daniski не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: Ню Джърси,USA
Мнения: 980
Изпратете съобщение чрез MSN до daniski
По подразбиране

ейнджъл, а това "свикване" колко продължава горе-долу?
И аз много си мислех че бързо ги свалих тия 20кг-за 5 месеца само.
После почнах с нарушения и трета фаза на дюкан,ама пак си е протеинов режим и започна съпротивата.вече 4 месеца-от 80 до 83 и обратно.Постоянно.
аз се меря на ден по 2 пъти-ми интересно ми е пък!и понякога имам необясними резултати,като сутрин да съм по-тежка отколкото вечер...
Отговори с цитат
  #856  
Стар 11th May 2010, 12:30
NatalyTake NatalyTake не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Sofia
Мнения: 321
По подразбиране

Момичета, чета ви и разбирам, че повечето имаме проблем с "любовта" си към сладкото. Наскоро ми хрумна нещо, но не зная как да го осъществя и още ровичкам в нет-а. Сетих се за хипнозата и в крайна сметка мисля, че тя може да помогне при отказване от сладкото. Защото при мен това е огромен проблем. Мога да се огранича от всичко, ама наистина от всичко...., но сладкото е.... ,УЖАС!, не ми се говори!!! Чела съм, че тя не може да въздейства радикално върху естествени физиологични нужди, но СЛАДКОТО не попада в тази категория. А интересно, че като гледам по Дискавъри филми за разни дебеланковци и дебеланки и техните "мъчения", никой никъде не е опитвал да въздейства на организма чрез хипноза. Не че да се разчита само и единствено на хипнозата, но и тя, според мен, би помогнала. Поне спазването на диетите би станало не толкова мъчително за психиката. Вие какво мислите по въпроса?
__________________
Няма начин, да няма начин!
Отговори с цитат
  #857  
Стар 11th May 2010, 14:21
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

Здравейте и от мен (:
Отговори с цитат
  #858  
Стар 11th May 2010, 15:49
tsvety tsvety не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 181
Изпратете съобщение чрез MSN до tsvety
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от NatalyTake
Момичета, чета ви и разбирам, че повечето имаме проблем с "любовта" си към сладкото. Наскоро ми хрумна нещо, но не зная как да го осъществя и още ровичкам в нет-а. Сетих се за хипнозата и в крайна сметка мисля, че тя може да помогне при отказване от сладкото. Защото при мен това е огромен проблем. Мога да се огранича от всичко, ама наистина от всичко...., но сладкото е.... ,УЖАС!, не ми се говори!!! Чела съм, че тя не може да въздейства радикално върху естествени физиологични нужди, но СЛАДКОТО не попада в тази категория. А интересно, че като гледам по Дискавъри филми за разни дебеланковци и дебеланки и техните "мъчения", никой никъде не е опитвал да въздейства на организма чрез хипноза. Не че да се разчита само и единствено на хипнозата, но и тя, според мен, би помогнала. Поне спазването на диетите би станало не толкова мъчително за психиката. Вие какво мислите по въпроса?

Защо мислиш че никой не е пробвал с хипноза не знам....

Първо всьо и вся се "лекува" с хипноза и второ - преди петнадесетина години, когато бяха модерни Кашпитровски и де що има хипнотизатор, екстрасенс, биоенерготерапевт и т.н. такива гастролираха например в спортната палата във Варна (къдеъто съм).
Ставаха такива мелета, залите бяха претъпкани.. Конкретно аз ходих на сеирите на един руснак - сигурно хипнотизираше наистина, защото например повика една жена от публиката сложи я да легне на три стола, дръпна средния и я остави да виси на главата и петите, подпрени на двата останали стола, седна отгоре й в средата и седя там доста време, а тя осната изпъната като дъска.После разни други с патерици хвърляха патериците и т.н. Та освен всичко друго, той по едно време каза "дебелите да станат" и почти всички в залата станаха и трябваше да затворим очи и да си представяме чепотъваме е едни морета и той броеше напред и назад, а после слушахме единн час как ще намалим хараната,защото вече ни се гади от храна и т.н.
Та нея вечер конкретни се наядох с праскови и - с извинение - ги изповръщах всичките, а после може би цяла година след това, всеки път като ядях праскови ми се гадеше и пак повръщах. Не отслабнах обаче.
Отговори с цитат
  #859  
Стар 11th May 2010, 19:31
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Мацки,да ви запитам нещо.Купих си корнфлейк.Трябва ли да го накисвам в мляко от предната вечер както мюслито за да омекне по-добре? И тъй като е без захар,мога ли да сложа мед за подслаждане и някакъв плод? :P
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #860  
Стар 11th May 2010, 19:43
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от daniski
И аз сега видях малката красавица!Мъничка душица златна!!
Браво на нея,да ти е жива и здрава,Пини,все така да се гордееш с нея!
Поздрави от Грант от САЩ:



Благодаря ти!
пс.с това е е видеото със съчетанието и
http://www.dailymotion.com/video/xd8mza_dscn0027_sport
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетичнаГОВОРИЛНЯ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:54.