IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1341  
Стар 17th May 2010, 20:34
Аватара на Izu
Izu Izu не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2010
Град: Sofia
Мнения: 99
По подразбиране

Lovebird, знам че в момента ти е много трудно въобще да се храниш и да превъзмогнеш страха от храната, но... това което ядеш е наистина недостатъчно. За марулята не съм сигурна, но краставицата е едно 80% вода, ако не беше и повече. С тази салата да беше хапнала и нещо месо, сирене, кашкавал - мазничко ти трябва, за да качиш малко. Супата не е основно хранене, а предястие... Почни малко по малко да добавяш повече храна. С това кафе следобяда можеше да хапнеш една вафла или кроасан. Според мен не трябва да ядеш Вита, защото те са предимно диетични... Лекарката ти не ти ли препоръча някакъв захранващ режим? Братовчедка ми преди години страдаше от анорексия, после булемия, горе-долу същата история като теб... (даже същата и нейните проблеми почнаха в гимназията), но си спомням, че след като излезе от клиниката имаше точно определен режим на хранене, който трябваше да спазва близо година... Извинявай, ако ти чета лекция, която сигурно си слушала хиляди пъти, но се притеснявам за теб. В момента се храниш здравословно от гледна точка на човек с наднормено до нормално тегло с идеята да поддържа и сваля кг, а не да качва. Така че не гледай нашите менюта. По-скоро пробвай да следиш на Miss_Murderer менютата... Но пак - консултирай се с лекар. Успех и ти пожелавам ПЛЮСчета на кантара.
Отговори с цитат
  #1342  
Стар 17th May 2010, 22:24
lovebird lovebird не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 449
По подразбиране

Лошото е, че осъзнавам, че не е достатъчно. Но проблемът е, че при самата мисъл за нещо повече меко казано настръхвам и се запъвам като магаре. Да, имах режим, но пък много скоро излязох от болницата заради остър панкреатит, който малко ми пооака допълнително цялата работа. (сънувах нишестета вече)
Отговори с цитат
  #1343  
Стар 18th May 2010, 14:22
Аватара на Miss_Murderer
Miss_Murderer Miss_Murderer не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 614
По подразбиране

мила, разбирам те отлично колоко много те е страх, но трябва да започнеш да се храниш, иначе рискуваш живота си, моля те, опитай!
ето и моето меню днес:
закуска- питка с извара, вода с мед
маждинно- 100 гр. череши
обяд-спанак каша, 1 филия хляб
следобяд- 2 ябълки, 50 гр. мюсли, мляко с нес
вечеря- извара с разни сосчета, салата, сладолед
Отговори с цитат
  #1344  
Стар 18th May 2010, 19:01
elanor elanor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 104
По подразбиране

lovebird, аз се хранех така и влязох в болница...
Miss_Murderer, браво, имаш подобрение! Качваш ли килограми с такова хранене?
Аз през последните 2-3 дни го омазах тотално с храната...
Вчера
3 кафета
един малък шоколадов мъфин
кофичка кисело мляко
купичка с ягоди и череши (малка)

Днес
малко парче торта с домашен крем
150 г печени пресни картофи
100 г настъргани чушки със сирене и копър (някаква измишльотина на майка)
малка купичка ягоди и череши

Мама ми е купила "брускети" от диетичния магазин, но мен ако питате, ИЗОБЩО не са диетични. И в двата вида (едните са пълнозърнести, другите не) има сол и масло, като белите са и с маслини... Защо, по дяволите, в диетичен магазин продават подобни неща?! Сега майка се е изръсила с поне 5-6 лв, а аз няма да ги докосна (друг е въпросът, че тя трябва да гледа какво купува, а не само да слуша продавачката... Много ясно, че няма да го ям този боклук ). Вие как мислите?
Отговори с цитат
  #1345  
Стар 18th May 2010, 19:34
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

За днес:

закуска:корнфлейк с мляко

1 кафе с мляко

обяд:2 филийки Вита с кашкавал,филе и домат

1 кафе

вечер:принцеси
__________________
Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!
Отговори с цитат
  #1346  
Стар 19th May 2010, 15:32
космос космос не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 12
По подразбиране

здравейте.ЕТО,ЧЕ ДОЙДЕ РЕД ДА СПОДЕЛЯ И АЗ МОЯТА ИСТОРИЯ.Тя е много позната за всички,но и си е само моя много лична.Аз съм на 37 години и 30 от тях съм прекарала в борба с килограмите.Какви ли не диети,хапчета и всчкакви боклуци....нищо.Само ефекта на йо-йо,разочарования,стрес и нови килограми.И така дълги години.Накрая се отказах,реших,че няма смисъл,реших,че ще се харесвам и такава,че няма да съм вечно гладна и дебела.И преди две години чудото стана-отслабнах,но това беше дълъг и мъчителен процес.Който си мисли,че става с магическа пръчкажестоко се лъже.Отслабването е борба със самия себе си.Ако не си готов да се бориш,не започвай.И сега ще ви шокирам бях 115-120 кг. ръст174 ,сега съм си пак ръст 174,но съм 67кг.отслабнах с около 50 кг. за 2 години.Сега продължавам да се храня здравословно и всяка сутрин съм на кантара.Моите прители изпадат в стрес само като ме видят-с къса поличка и прилепнала блузка.През тези 2 години съм си сменила гардероба около5-6 пъти,но не се оплаквам,изживяването си заслужава.Всеки моге да го направи,но с много упоритост и постоянство.И когато,в труден момент бях готова да се откажа,постоянно си повтарях'Днес изтърпи-утре ще си по слаба от днес' И така вече 2 години.Сега ми е странно,когато колежки започват някаква диета ,че и аз си мисля да се включа както преди,но после тайничко ми минава следната мисъл"аз съм вече слаба"Пожелавам на всеки да успее да се пребори с килограмите както успях и аз.
Отговори с цитат
  #1347  
Стар 19th May 2010, 16:26
tsvety tsvety не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 181
Изпратете съобщение чрез MSN до tsvety
По подразбиране

Звучи много добре, като успешна история, но 50 кг - на 35г. Как успя да направиш, че да не ти увисне кожата и да можеш да ходиш с къси полички, ако не е тайна?
Отговори с цитат
  #1348  
Стар 19th May 2010, 16:47
космос космос не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 12
По подразбиране

НЕ Е ЗА ВЯРВАНЕ,НАЛИ.Когато се замисля,си мисля,че става въпрос за друг човек.Толкова много килограми.А КАК ТЕЖАТ....Не не е тайна.Започнах йога за начинаещи.Играх поне 1 година,това ми помогна много,но липсата на време,ме отказа.Сега йогата ми липсва.Ще започна пак.Обещавам си.
Отговори с цитат
  #1349  
Стар 19th May 2010, 20:24
elanor elanor не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 104
По подразбиране

Евала, космос, браво !
Направо ме е срам от мен, днес се изложих адски много Но майка ми е виновна, тя ме накара да ям вечерта (не е истина какъв скандал ми вдигна...):
парче бисквитена торта
70 г шоколад Милка с бисквитки (400 ккал)
2 яйца, бъркани със сирене на тефлонов тиган без мазнина
чинийка ягоди

Мразя се
Отговори с цитат
  #1350  
Стар 20th May 2010, 12:44
Аватара на Miss_Murderer
Miss_Murderer Miss_Murderer не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 614
По подразбиране

здравейте! няма как да не се похваля- вчера бях абитуриентка. наистина това беше най-прекрасната ми нощ досега. събудих се преди малко след цяла нощ бурни купони и още съм под еуфория. наистина всичко беше невероятно. храненето няма да го коментирам- важното е, че ми беше много весело и съм адски доволна. имаше от всичко по много, абе просто нямам думи. поздрави и целувки!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословнохранещитесе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:20.