IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 23rd August 2009, 12:49
the.princesss the.princesss не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 5
По подразбиране Искам да отслабна.. Помогнете .. ПЛС..!!

Здравейте на вси4ки! Аз съм на 14 години, висока съм 1,73 и тежа 70кг. Ще Ви помоля да ми дадете съвет как да отслабна. Трябва да сваля 8-10кг. опитвах много диети, но след 2-3 дни гладуване се отказвах. Начинът ми на живот е доста еднообразен - нямам никакво движение. Имало е моменти в които по една седмица не съм излизала от вкъщи... Моля Ви за съвет... Много искам да сваля килограмите, които качих през последната 1 година и да съм в перфектна форма на 15 септември, а дотогава нямам много време.... Моля Ви помогнете ми да сваля излизашните си килограми и да съм с добра фигура на 15-ти... Благодаря предварително и чакам с нетърпение съветите Ви..!!!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 23rd August 2009, 13:37
Аватара на Lilith
Lilith Lilith не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 2 870
По подразбиране

Принцес-ке , не те съветвам да сваляш 8-10 кг. за 3 седмици Няма да ти се отрази никак добре, подходи търпеливо и с постоянство, за да имаш траен резултат. Прочети темите в раздела и ще откриеш много полезни съвети

п.с. ако искаш по-бърз резултат, започни да спортуваш, НО в никакъв случай не гладувай
__________________
lovemaking, heartbreaking, soulshaking...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 23rd August 2009, 13:46
Аватара на Jaynee
Jaynee Jaynee не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 604
По подразбиране

За 3 седмици не можеш да свалиш 10 килограма. .. освен ако не останеш на фотосинтеза и бистра водичка ..
Най-добре забрави тези глупости, защото с драстични диети освен да си навредиш друг резултат няма да получиш. Хората, които отслабват 10 килограма за месец с диети тип "чай с мед и ябълки", след края на диетата ги връщат, че понякога и повече отколкото са били(лични наблюдения)

На първо време намали въглехидратите - хляб, картофи, ориз, варива разни. И пърженото естествено.
Увеличи приема на зеленчуци, месо, риба, сурови ядки, може и кисело мляко (ако греша някой да ме поправи, лично на мен ми се вписва идеално затова го споменах )

И си намери някакъв спорт. Ако пък не ти се ходи да тичаш или във фитнеса, избери упражнения които можеш да правиш сама вкъщи - скачай на въже примерно, или някаква гимнастика, коремни преси.. избора е голям.

Важното е , ако искаш постоянен резултат разбира се, да не се хвърляш към "бързите" диети. Спазвай принципа "яж, за да отслабнеш".

Тук има много компетентни момичета, които съм сигурна, че ще те посъветват добре
Отговори с цитат
  #4  
Стар 23rd August 2009, 13:46
Аватара на Gossow
Gossow Gossow не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 4 790
По подразбиране

защо винаги се сещате 1-2 седмици преди това..да беше питала на 13.09 за 15ти да си готова
Отговори с цитат
  #5  
Стар 23rd August 2009, 22:03
the.princesss the.princesss не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 5
По подразбиране

Момичета благодаря Ви за бързите отговори..! Интересува ме дали някои би могъл да ми даде малко пове4ко информация за хранитялния режим на Д-р Пиер Дюкан и как бих могла да сваля моите 8-10 килца с този режим Извинявам се предварително за тъпи4ките ми въпроси, но мисля 4е тук има доста компетентни моми4ета, които биха могли да ми дадат съвет.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 23rd August 2009, 22:08
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

И те вече са писали много http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=12028&start=0
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 23rd August 2009, 22:46
the.princesss the.princesss не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MILI
И те вече са писали много http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=12028&start=0
Благодаря за информацията, наистина про4етох вси4ко с интерес и мисля да се насо4а към този хранителен режим. Е, с него няма да смъкна 10кг. за 3 седмици, но по-добре да опитам, вместо да се обнадеждавам след 2-рия ден гладуване.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 23rd August 2009, 23:04
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от the.princesss
наистина про4етох вси4ко с интерес
Нали не си прочела тези 168 страници Ти си на 14, просто се опасявам, че това ще е най-дългата книга в живота ти, поне до момента. И по-добре да бъде някоя друга, а не Пиеъъ Буркан.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #9  
Стар 23rd August 2009, 23:28
the.princesss the.princesss не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Цитирай:
Първоначално написано от the.princesss
наистина про4етох вси4ко с интерес
Нали не си прочела тези 168 страници Ти си на 14, просто се опасявам, че това ще е най-дългата книга в живота ти, поне до момента. И по-добре да бъде някоя друга, а не Пиеъъ Буркан.

Ммм не Явно не сме се разбрали взаимно Имах предвид, 4е про4етох това което ме интересува6е от режима на Дюкан. Е, ако бях про4ела вси4ките 168 страници от темата може би 6тях да сваля моите 10-ина килца.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 23rd August 2009, 23:44
Аватара на MILI
MILI MILI не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 5 461
По подразбиране

Цитирай:
Имах предвид, 4е про4етох това което ме интересува6е от режима на Дюкан.
Винаги четам само това което искаме да прочетем.
Сега бързо отивай в темата на Дюкян там има много специалистки,които ще те заредят с оптимизъм и там каквото ти трябва.
__________________
никога не може да сме сигурни, че едно заглушено мнение не съдържа част истина...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИскамдаотслабнаПомогнетеПЛС
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:58.