IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 29th January 2008, 08:01
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Не,Дисански работи по същия начин-надлъжно на устната и инжектира,докато изважда иглата.Останах с впечатлението,че само временните филъри се инжектират през мм,два.
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #22  
Стар 7th February 2008, 10:48
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

И в момента ли слага силикон?
Отговори с цитат
  #23  
Стар 7th February 2008, 11:26
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Поне миналата година поставяше,предполагам и сега също.
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #24  
Стар 11th February 2008, 14:19
Аватара на Andoniya
Andoniya Andoniya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: Варна
Мнения: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DANIS
и сега слага но не го препоръчвал
А д-р Динев дали слага силикон в устните?
Отговори с цитат
  #25  
Стар 11th February 2008, 16:22
snejinkata snejinkata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 241
По подразбиране

Не знаех, че Тонев слага силикон??? Дали има някой представа за цени? В ценоразписа му няма поставяне на силикон в устните обаче!!!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 11th February 2008, 21:27
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DANIS
ееее как не се намери едно мимиче поне да си е правила устните при него със силикон
DANIS , на теб нищо ли не ти остана ,не ходи ли да кажеш на доктора който те прави егати и обирджиите ,аз ще ходя тая седмица да питам док .какво ще правим не може така даваш сумати пари и няма и месец а при мен и ден и няма никой
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #27  
Стар 12th February 2008, 08:42
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от DANIS
oh вече два пъти ми се случва това.нямам нерви да се разправям,искам да ти каже,че стях на глава не може да се излезе,почват да се оправдават и т.н.правят така,че ти не можеш да си видиш разликата абе на слепец де докарват
Боже ,ужас аз са това съм си направила снимки преди и след и ще го питам ако започне да се оправдава къде е разликата според него а и мъжа ще е с мен ..Аз като ходих на консултация му показах какво искам и ще го питам каква прилика намира с моите и тези устни за който обсъждахме ,че искам толкова големи ..Аз имах ,чувството ,че той изобщо не помнеше какво бяхме обсъждали не си записа нищо а когато ме прави бях под пълна упойка тъй като правих две интервенции в една операция ...Не знам но вината не е в филърите ,защото пак ви казвам Силвия от не знам дали го гледате предаването "Градски момичета " по жтв си е правила устните при Емил Георгиев е една ампула само и устните и бяха страхотно попълнени и горна и долна устна плътни и повдигнати и са и траяли месеците за който е бил предназначен филъра и сега дори ако я загледате си личи а моите излиза ,че е сложил ампула и нещо и да няма разлика да ма извинява ама ... ще искам обяснение и ако не е печалбар само трябва да си оправи грешката ...
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #28  
Стар 12th February 2008, 10:17
snejinkata snejinkata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 241
По подразбиране

Увеличаване на устни с пълнещи материали (не е включена цената на материалите)
200 лв
Това е от сайта на Тонев. Значи в тези пълнещи материали влиза и силикона? И цената му е 200 лв на кубик???
Отговори с цитат
  #29  
Стар 12th February 2008, 13:26
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Абе то силикона си е най ефтин ама не мога да рискувам ,няма да мога да понеса ако стана на маймун
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #30  
Стар 13th February 2008, 18:57
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

И да слага все още, силикон д-р Тонев, то ще е по изрично настояване на пациентката. Защото ми каза, след като го попитах, че са се разбрали на някаква конференция на пластичните , да не го слагат тоя силикон вече. Тоест без да ми казва директно,разбрах, че не е нещо, което той би ми препоръчал
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: дайтеинформациязапоставянетонасиликонустата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:24.