IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 20th February 2009, 23:12
deep soul deep soul не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Варна
Мнения: 9
По подразбиране

stunning,надявам се при теб да има траен ефект Restylane.Когато аз си правих преди две години бях видяла моя позната, която беше със същия препарат и при нея се получи.Стояха и около пет месеца мисля.Според мен всичко е индивидуално и зависи много кой ти прави манипулацията.Аз ги правих в една от най-известните във Варна клиники, но уви.Мисля, че жената не разбираше особено.Освен това тези интервенции с временен филър изискват много търпение.На мен в момента устната ми е малко асиметрична.Нормално е т.к. по време на инжектирането не може да се прецени до съвършенство правилната пропорция предвид отока, който имаш.Не случайно в повечето случаи се оставя малко от филъра и след една,две седмици се коригират устните, ако има нужда.в началото на март моя доктор ще идва пак във Варна и ще ги допълня от едната страна.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 20th February 2009, 23:44
deep soul deep soul не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Варна
Мнения: 9
По подразбиране

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=344458
много се измъчих с качването на снимките мисля че сега би трябвало да стане
Отговори с цитат
  #13  
Стар 20th February 2009, 23:50
Аватара на yoli
yoli yoli не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 1 012
По подразбиране

Много хубави устни
__________________
395cc PIP
Отговори с цитат
  #14  
Стар 21st February 2009, 18:52
deep soul deep soul не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Варна
Мнения: 9
По подразбиране

Радвам се,че ви харесват .Надявам се да не се резорбира бързо.По принцип е нормално като всеки нов продукт на пазара,който се превръща в масово използван както хилуароновата к-на беше преди три години да се работи към усъвършенстването на същия.Още преди две години като си инжектирах Restylane и не се получи реших да изчакам известно време докато излезе по траен продукт на пазара.Този който сега ми сложиха бил уж и с по голяма трайност. ще видиме...
Отговори с цитат
  #15  
Стар 21st February 2009, 20:49
Аватара на sisiapostolova
sisiapostolova sisiapostolova не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PLOVDIV
Мнения: 2 581
По подразбиране

страхотни устни ,браво
мен любовника иска в понеделник да ме кара в Габрово ,при Дисански че били причтели да ми слажи нещо в устните ...някой има ли инфо за този лекар
__________________
бях на 13 ,когато бях на 6 ...Колко пъти трябваше тати ,дами повтори ...със ... да не се занимавам !!!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 22nd February 2009, 00:10
Аватара на yoli
yoli yoli не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 1 012
По подразбиране

Stunning на теб коя докторка ти сложи Restylane?
__________________
395cc PIP
Отговори с цитат
  #17  
Стар 22nd February 2009, 12:39
Аватара на Kassy
Kassy Kassy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 36
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от deep soul
http://www.snimka.bg/album_organize.php?album_id=344458
паролата е 8888
Страхотен резултат!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 22nd February 2009, 13:38
Bebs Bebs не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 48
По подразбиране

Deep Soul, найстина имаш страхотни устни. АЗ за 2ри път съм с х. киселина, харесвам се въпреки че е мъничко-само в горната. Но ми омръзна на 4-5 месец нищо да не остава. Имам около 5 приятелки със силикон,правен в Плевен и найстина смело казвам че е много добре, ще ги питам ако мога да кача снимки, но едва ли имат от преди защото май е на няколко години. Много се замислям за силикон, но след всичко, което пише тук против силикона... много се разколебах.
Но не губя нищо да отида на една консултачция да поразпитам. Имам доверие в пластичния си хирург и вярвам, 4е би ми казал откровенно рисковете. Това е за сега. Ще ви пиша скоро какво е станало
Отговори с цитат
  #19  
Стар 23rd February 2009, 10:29
Slyn4islava Slyn4islava не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: around
Мнения: 1 184
По подразбиране

Не знам какъв е закона в Англия, но забелязвам че, инжектирането на силикон там е позволено и е направено като тип лечение, след прочетеното в сайта говоря де, и за лице и за бръчки.
__________________
"....I want you love and I want your revenge,
I want you love, I don't wanna be friends...."
Отговори с цитат
  #20  
Стар 23rd February 2009, 10:31
Аватара на yoli
yoli yoli не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 1 012
По подразбиране

След всичко изчетено тук и с помоща на някои съфорумки на които искренно благодаря се двоумя между два филъра.Единия е Restylane,а другия е Puragen.До колкото разбрах от написаното тук първият дава по малко алергични реакции,но пък втория е по дълготраен.Цената там където я проверих е една и съща и при двата,а двете различни докторки са с много добро име.
В голяма дилема съм и немога да взема решение кои от двата филъра да предпочета.Не мислех,че ще ми е толкова трудно.
Приемам всякакви впечатления и мнения.
Много ще съм Ви благодарна!!!
__________________
395cc PIP
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: уголемяванвенаустните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:30.