IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 8th March 2009, 21:01
moonika moonika не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 2
По подразбиране Козметична процедура?

Здравейте,
Честит празник на всички дами
Първо се извинявам, ако темата не е за този раздел, той ми се стори най-подходящ.
Никак не съм наясно с процедурите за отслабване, макар и да чета..
Не мога да си позволя липосукция или някаква пластична операция, защото не ми е по джоба. И в този случаи единственото ми решение е козметична процедура, тъй като цени им са по достъпни. Това е въпросът ми, има ли някоя от вас, която си е правила някаква от многобройните процедури за премахване на мазнините\целулита? Ако да, то каква, доволни ли сте и т.н.
Надявам се някой да ми помогне
Отговори с цитат
  #2  
Стар 9th March 2009, 08:12
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

moonika, трябваше освен въпроса си да пишеш и колко килограма искаш да свалиш...

И понеже ти кратко пита, и аз кратко ще ти отговоря - Веласмут процедура + диетата на Пиер Дюкан (и двете действат). Сега пускаш един "сърч" по темите и четеш, и за двете има писано много. Лек ден.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 9th March 2009, 10:25
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Днес отивам за пръв път на електролипоза при д-р М.Дойнова не знам как го избрах , може би защото е с нормални цени и доволни отзиви имаше за процедурата, на мен ми трябва да сваля см.в бедрата и ханша, за да си влезна в панталоните -харесвайки се , на др.място не трябва да ослабвам, ще пиша за резултата.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 9th March 2009, 16:18
moonika moonika не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 2
По подразбиране

Много благодаря за бързите отговори. Около 10 кг искам да сваля. Благодаря SweetShark, веднага ще погледна
ina79d, ще съм ти много признателна, ако споделиш отзивите си
Отговори с цитат
  #5  
Стар 9th March 2009, 17:48
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

На мен ми помага Парафанго -процедурата не е свързана със скъпа техника и цените са ниски.Със всяка процедура намаляват обиколките на бедрата и паласките.Освен това е много приятно.Само внимавай -да разпечатват ампулата пред теб,че съм чувала че я пълнят с вода .
Отговори с цитат
  #6  
Стар 10th March 2009, 09:27
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Първото ми впечатление е положително, защото като ти сложат игличките (мн. тънки - като косъмчета) и включат уреда започва едно съкращаване- усещах как ми се стяга и прибира мястото където се третира.Имаше и жени който правиха само на корем ,но то е според структората, защото тя няма нужда на бедрата , каза ,че 4 кг.е отслабнала , като не е ползвала винаги диета . Е аз съм си почти перманентно на диета но поради седяща работа , бедрата ми се разшириха , че чак ме болят от седене , а и спрях фитнеса (сега се опитвам да намирам начин да тренирам ). Въобще ще се стремя да пазя диета, да тренирам и игличките за да си влезна във форма .че не мога да се гледам, даже бях се засилила да правя липосукция на бедра , но първо ще опитам с подръчни средства
Отговори с цитат
  #7  
Стар 10th March 2009, 09:30
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diadora
На мен ми помага Парафанго -процедурата не е свързана със скъпа техника и цените са ниски.Със всяка процедура намаляват обиколките на бедрата и паласките.Освен това е много приятно.Само внимавай -да разпечатват ампулата пред теб,че съм чувала че я пълнят с вода .
Би ли обяснила какво е това
Отговори с цитат
  #8  
Стар 20th March 2009, 11:48
dima dima не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2005
Мнения: 3
По подразбиране Парафанго - да напалнят ампулата ти с вода е най-малкият ти

проблем Диадора Апаратурата не е скъпа, но консумативите са много скъпи - 1 ампула - 2,5лв а 1кг. парафанго е 19 лв, като сложиш пилинг, крем, еднократни гащи, чехли, чаршафи, хавлия, термо одеало, и.т.н + работа на масажиста и ....няма начин да е евтина процедура. Ако е евтина-значи и друг се е потял във вашето парафанго дами... Аз съм от бранша и знам какви гадости правят некадърните и алчни "козметици" и "масажисти". Ходете само в изпитани салони с качествен персонал - по възможност рехабилитатори или кинезитерапевти-3-4 години са учили това поне ....и разпитвайте най-подробно за всичко. Некадърниците не знаят отговорите...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 20th March 2009, 15:02
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Под евтина , имах пред вид - в сравнение с алтернативите .Не съм ходила от доста време , не знам актуални цени. И ефекта не е като при липосукция , но при мен беше очеваден -за целулита и за намаляване на обиколките.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 30th March 2009, 13:11
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от moonika
Много благодаря за бързите отговори. Около 10 кг искам да сваля. Благодаря SweetShark, веднага ще погледна
ina79d, ще съм ти много признателна, ако споделиш отзивите си
Споделям и тук, защото съм мн. щастлива ,че съм отслабнала значи от 09.03. ходя на процедурите, на строга диета минах, 2 пъти фитнес ,от няколко дни имам и кростренажор (по добре пари за уред отколкото за скъпи , продължителни с бавен ефект процедури за отслабване ) мазане с Икаров и увиване с найлон преди тренировка , търкане с утайката от кафето преди душа, антицел.крем с отслабващ ефект сутрин и вечер след душа. И реших да пробвам тесните си панталони ,който ми влизаха само до коляното и о... радост , радост ,влезнах ,закопчах , само още малко ми остава ,че се бръчка малко отзад на бедрото.
При лекарката една жена каза , че е отслабнала с 8 кг. ,но тя е от по пухкавите и има още ,но и това си е доста.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Козметичнапроцедура
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:01.