IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 27th February 2009, 09:22
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Ем Джи, как ще се забави метаболизма няколко пъти бе, ти чуваш ли се По тая логика един 120 килограмов, който пуши 1 кутия на ден, след като ги спре... Трябва да стане около 260 кг. Никотинът влияе на апетита, той не влиза в стомаха и не влияе на храносмилателната ти система. Никотинът влияе на белия дроб, не на стомаха. Повечето пушачи започват да ядат междинно разни сладки работи, вафли, кроасани, как няма да качат 5 кг ? И ако с цигарите имаш бърз метаболизъм, защо много от пушачите и над 50% от тях имат и големи шкембенца и големи задници, не е логично, нали? Или не знаеш какво значи метаболизъм? Ебати интерпретациите може да срещне човек в тоя форум Ще се повторя - не си правете извод върху грешни причини.

Sorry за 2-те пореди мнения.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #102  
Стар 27th February 2009, 11:32
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Иванин е прав, но ако дадеш някакъв номер? за спиране на цигарите имаш голяма награда от мен.
Тука изключвам волята защото мъжа ми дори и не иска да слуша да ги намали поне малко, та дай някакъв съвет - да му сипвам нещо в кафето или в яденето. И не се спирай на цианкалий - искам си го жив по-дълго време
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #103  
Стар 27th February 2009, 12:02
via_42 via_42 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: Варна
Мнения: 28
По подразбиране

Искаш мъжа ти да ги спре? Няма начин, ако той не иска....аз не че съм Иванин, ама да си кажа болката Моя също пуши, на мен това не ми пречи...пък и кво ли да му кажа "Ама дарлинг, недей, че много лошо..." Той глава няма ли си, че аз да му казвам?! Та такива ми ти мисли ми се въртяха из главата....и исках да ги споделя
Отговори с цитат
  #104  
Стар 27th February 2009, 16:44
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Да, но моят е с два инфаркта и два стенда. Като му заговоря само да намали поне цитарите ми отговаря "...остави ме да си умра на спокойствие, бе жена..."
Тогава няма да мислиш има ли глава на раменете или не. Те техните глави са все по-надолу...
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #105  
Стар 27th February 2009, 17:15
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Той на колко години е?
Не мога да ти дам номер, всеки сам си решава Мен примерно не ми доставя удоволствие да стоя сам и да пуша, не че ми доставя и иначе, не виждам смисъл, не виждам и лично удовлетворение. Сега нямам време, но и да имах, едва ли щях да ти дам някакъв действащ съвет - няма начин ; ) Цигарите са голяма напаст и за жалост скоро ще си проличи още повече.

Все пак сегашните възрастни хора са започвали да пушат на 20-25-30 години, а поколенията с мен и след мен започват на 10-15, аз лично очаквам големи аномалии, особено при раждаемостта. Да не говорим, че България е на дъното в средната продължителност на живота, един 65 годишен човек живее още 13, докато в страни като Швейцария цифрата е 18+, а там децата не започват да пушат на 10 години. И цигарите са поредния фактор, който ще свали границата още повече, но какво да се прави, ела им обясни
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #106  
Стар 27th February 2009, 22:06
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Дай рецепта, съвет, пример - другото всички го знаем
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
  #107  
Стар 27th February 2009, 22:08
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Ей сега в метрото видях рекламата на някакъв, който чрез хипноза те кара да откажеш цигарите Също има и чрез хипноза да отслабнеш и да станеш богат
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #108  
Стар 28th February 2009, 01:09
Аватара на buba-77
buba-77 buba-77 не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Варненското Пловдивчанче
Мнения: 748
По подразбиране

Браво да беше метнал координати тука ,че да се възползваме

Някой има ли информация за отказване на цигарите посредством апарат.Става въпрос за някаква електростимулация Слагали се някакви нещица по пръстите ,които действат на нервните окончания .

Струвало 150 лв. След процедурата просто не ти се пушело въобще.

Моя позната си го е правила това ,но неможа да ми обясни .
Тя в момента не пуши /минаха 8 м . от процедурата/
Отговори с цитат
  #109  
Стар 13th April 2009, 14:24
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от buba-77
Моя позната си го е правила това ,но неможа да ми обясни .
Тя в момента не пуши /минаха 8 м . от процедурата/
Бубе, питай твоята позната за повече инфо, моля те! Дали е ТОВА?
Отговори с цитат
  #110  
Стар 17th April 2009, 22:27
July_777 July_777 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: гр.София
Мнения: 32
По подразбиране

Здравейте, искам да ви споделя за ефекта на електронната цигара, която имам от 4 дни. Тя се зарежда с пълнители, които са с различно съдържание на никотин, като има и такива без никотин(те не съдържат катран и всички отрови които има в нормалните цигари). В инструкцията пише, че за да се откажат цигарите трябва да се започне с пълнителите с най-високо съдържание и постепенно да се сменят докато накрая поставиш пълнител Никотин 0. Но аз реших да започна направо с последния. Значи ел.цигарата е направена много сполучливо- особено дима които изкарва(без мириз), отпред свети като огънче, само че е доста по-тежка от нормалната цигара. Дори че пълнителя ми е без никотин, дърпайки пак се усеща в устата мириз на тютюн. За мен това е много добра идея за отказване от цигарите....защото пак държиш цигара, пак дърпаш, пак усещаш някакъв аромат на цигара. Другото хубаво нещо е, че тази цигара вече може да се пуши в самолети, автобуси, заведения...изобщо навсякъде където е забранено и ще бъде забранено пушенето.
Като пари...не е по-евтино или по-скъпо. Излиза същото, но поне не се тровиш. Пробвайте, зслужава си!!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отказванеотцигарите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:45.