IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1741  
Стар 3rd May 2011, 19:41
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Вече никой не пише в тази тема....Никой не публикува снимки......((((
Отговори с цитат
  #1742  
Стар 3rd May 2011, 21:52
Аватара на roxsana74
roxsana74 roxsana74 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Zdr nurelche, и аз това си помислих - само ние с теб си водим диалог.
Може би другите само четат, ли четат..
Като стана дума за снимки - ти пускала ли си твои обработени снимки? Прегледах раздела за снимки и открих само една. Аз съм готова да споделя моите профили и анфас със съфорумците, но още се боря с фотошопа.
Искам да споделя и от кога датират моите опити да се разделя с големия нос. Когато бях на 16-17 години ми попадна едно списание "Здраве", в което пишеше за една клиника за пластична хирургия в София. На 18 ме приеха да уча в СУ, и пристигнах в София. Познайте кое беше първото място на което отидох - разбира се, в клиниката. В далечната 1992 година козметичните ринопластики явно са били екзотично нещо, защото лекарката, която ме прие беше откровено изумена. Каза ми, че носа ми е нормален и ми показа снимки на оперирани от нея. Всички бяха на хора, претърпели травми или с дефекти по рождение. Та така, платих 50 лева, за да ми кажат че носа ми е ОК.
След време се появиха частните клиники, но пък цените им бяха космически. Не че сега са ниски. Една моя позната се оперира при Тепавичарова във Александровска болница, лека корекция, по затворения метод - 3300 лева
Добре, че го има доц. Джамбазов
Отговори с цитат
  #1743  
Стар 3rd May 2011, 22:08
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от roxsana74 Виж мнението
Zdr nurelche, и аз това си помислих - само ние с теб си водим диалог.
Може би другите само четат, ли четат..
Като стана дума за снимки - ти пускала ли си твои обработени снимки? Прегледах раздела за снимки и открих само една. Аз съм готова да споделя моите профили и анфас със съфорумците, но още се боря с фотошопа.
Искам да споделя и от кога датират моите опити да се разделя с големия нос. Когато бях на 16-17 години ми попадна едно списание "Здраве", в което пишеше за една клиника за пластична хирургия в София. На 18 ме приеха да уча в СУ, и пристигнах в София. Познайте кое беше първото място на което отидох - разбира се, в клиниката. В далечната 1992 година козметичните ринопластики явно са били екзотично нещо, защото лекарката, която ме прие беше откровено изумена. Каза ми, че носа ми е нормален и ми показа снимки на оперирани от нея. Всички бяха на хора, претърпели травми или с дефекти по рождение. Та така, платих 50 лева, за да ми кажат че носа ми е ОК.
След време се появиха частните клиники, но пък цените им бяха космически. Не че сега са ниски. Една моя позната се оперира при Тепавичарова във Александровска болница, лека корекция, по затворения метод - 3300 лева
Добре, че го има доц. Джамбазов
Да,оказа се,че само двете водим някакъв диалог,който правим публична достояние!
Да,имам обработени снимки на фотошоп,и всяка вечер ги гледам.Толкова много искам носът ми да е вече опериран и всичко да е ОК,а толкова много време има до тогава...Ох,не знам!Ще ми се изчака чакането!
Отговори с цитат
  #1744  
Стар 3rd May 2011, 22:57
Аватара на roxsana74
roxsana74 roxsana74 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Нурелче виж какво открих - холивудски носове
http://momi4eto.com/index.php?/stars...hollywood.html
Моят е като на Блейк Лайвли /преди/, дано и "след" да е като нейния
Отговори с цитат
  #1745  
Стар 4th May 2011, 08:31
Аватара на mira_sm
mira_sm mira_sm не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 246
По подразбиране

Споко, има кой да ви чете.
Роксана, по кое време се е оперирала твоята позната в Александровска?
Отговори с цитат
  #1746  
Стар 4th May 2011, 12:39
Аватара на roxsana74
roxsana74 roxsana74 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Моята позната се оперира в началото на миналия месец. В сайта на клиниката, където тя се оперира пише: Ринопластика - 900 лв. И как така се стига до цени над 3000 лева?????
Отговори с цитат
  #1747  
Стар 4th May 2011, 15:18
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

looking_at_mirror Ох,всеки път като мина покрай огледалото и си мисля за Джамбазов!Той присъства повече в мислите ми от моя приятел дори
ЗАЩО ТОЛКОВА СЕ ЧАКА?!И ЗАЩО НИКОЙ НЕ ПИШЕ ВЕЧЕ?
Отговори с цитат
  #1748  
Стар 4th May 2011, 19:11
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Моля, аз съм много тежък случай - всяка вечер го сънувам... От начало беше забавно, ама вече не.
Кофтито на чакането е, че ако ти е голям мерака, яко може да се сдухаш.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1749  
Стар 4th May 2011, 20:30
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Моля, аз съм много тежък случай - всяка вечер го сънувам... От начало беше забавно, ама вече не.
Кофтито на чакането е, че ако ти е голям мерака, яко може да се сдухаш.
Нелс,разсмя ме от сърце!Не си тежък случай-споко!Аз преди операцията на очите вечерта сънувах,че ми изрязват клепачите и ги слагат в някакъв буркан....хахахахахаНе знам до къде ще стигне въображението ми и какво ли ще сънувам преди ринопластиката
Отговори с цитат
  #1750  
Стар 4th May 2011, 20:45
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nurelche Виж мнението
Нелс,разсмя ме от сърце!Не си тежък случай-споко!Аз преди операцията на очите вечерта сънувах,че ми изрязват клепачите и ги слагат в някакъв буркан....хахахахахаНе знам до къде ще стигне въображението ми и какво ли ще сънувам преди ринопластиката

Да ти кажа, успокои ме! Наистина се бях притеснила, че откачам, но явно е нещо нормално преди интервенция... Пуууу, да минава!!!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:37.