IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 15th June 2011, 16:52
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko Виж мнението
Съжалявам, но го виждам вече за втори, трети път и не мога да се въздържа. Приносител е лицето което принася/носи еди какво си, а носител е нещото което пренася информацията, в случая хартиен носител.
Приемам забележката тиЩе се поправя!
Отговори с цитат
  #122  
Стар 15th June 2011, 18:13
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emka Виж мнението
ето малко снимки и от мен
http://cvetiasenova.snimka.bg/other/rinoplastika.600487
Емка, разлика в анфас почти не виждам. Нямаш ли снимки в профил?

Часове се записват май след 20 или 25 юни. Обади се и питай.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #123  
Стар 15th June 2011, 18:45
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Емка оперирана ли си изобщо?
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #124  
Стар 15th June 2011, 19:24
Аватара на emka
emka emka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 119
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от M.I.K Виж мнението
Емка оперирана ли си изобщо?
Да оперирана съм, но абсолютно всички реагират по тозин начин казват че не виждат разлика. Аз лично виждам разлика малка наистина , а определено има накъде да има се намалява носа.
Минаха 4 месеца от моята операция не мисля че вече имам отоци,та предполагам че това трябва да е окончателния резултат и не съм доволна от него
Отговори с цитат
  #125  
Стар 15th June 2011, 19:31
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Ами аз мислех,че нещо е сбъркано...,защото не виждам никаква разлика между двете снимки.Много кофти за изгубеното време,парите,да минеш през тази не лека операция и накрая нищо...............
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #126  
Стар 15th June 2011, 19:33
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Проблемът на Джамбазов е, че не се изтърва да раже. Бледтящ хирург, и може би точно заради това не поема рискове. Аз съм що-годе-доволна от моята, но и аз очаквах драстична промяна, която не настъпи. Исках общо намаляване на камбата, има такова, но не е забележимо с просто око. Предполагам, че имам още оток, но забелязвам лееека гърбичка, която може да е вкостяване, може да е оток. Ако е вкостяване, със сигурност ще има още едно кълцане..

Емка, дай в профил, може там да е голямата разлика. А, и щом ти е изправяна носна преграда, би трябвало да дишаш по-добре?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #127  
Стар 15th June 2011, 21:03
Аватара на emka
emka emka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 119
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Проблемът на Джамбазов е, че не се изтърва да раже. Бледтящ хирург, и може би точно заради това не поема рискове. Аз съм що-годе-доволна от моята, но и аз очаквах драстична промяна, която не настъпи. Исках общо намаляване на камбата, има такова, но не е забележимо с просто око. Предполагам, че имам още оток, но забелязвам лееека гърбичка, която може да е вкостяване, може да е оток. Ако е вкостяване, със сигурност ще има още едно кълцане..

Емка, дай в профил, може там да е голямата разлика. А, и щом ти е изправяна носна преграда, би трябвало да дишаш по-добре?
Нелс и аз така си мислех че ще дишам по-добре,но не.
Съгласна съм че е блестящ хирург,но никой не може да има 100 процента успешни операции и някой път нещата не се развиват както очакваш така че се надявам 2-ри път да е сполучлив резултата,затова чакам с нетърпение доцента да се върне от чужбина и да обсъдим резултата.
Между другото много мои познати ме бяха предупредили, че много рядко получаваш резултат който желаеш с едно рино и май наистина са били прави.
Отговори с цитат
  #128  
Стар 16th June 2011, 08:51
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tytik Виж мнението
Приемам забележката тиЩе се поправя!
Радвам се, че не го прие като заяждане
Отговори с цитат
  #129  
Стар 16th June 2011, 17:28
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Емка,
в 1-та част на форума прочетох , че извивката където е била гърбичката се е оформила на 7-ия месец, т.е. възможно е още да имаш оттоци, а не калциране. В този ред на мисли изчакай 6/7 месеца - търпение му е майката . И на 6-ия месец си направи една консултацийка с човека.
Отговори с цитат
  #130  
Стар 16th June 2011, 21:32
Аватара на Spark_in_your_eyes
Spark_in_your_eyes Spark_in_your_eyes не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте, аз забелязвам малка разлика в носа на Емка, но в профил ще се прецени по-добре. При мен също май няма толкова голяма разлика в анфас, но профила е съвсем различен. Досега никой познат, които не знае, че съм си правила ринопластика, не е забелязал разлика. Но аз я виждам и се харесвам и за мен това е най-важното. Даже от една страна е по-добре да не знаят много много хората, това си е моя работа все пак.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Снимки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:53.