IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1711  
Стар 18th April 2011, 19:16
valq valq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 384
По подразбиране

Няма да записват за консултации до 25.06. Доктора бил в почивка.
Отговори с цитат
  #1712  
Стар 18th April 2011, 20:01
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mishlenceto_ Виж мнението
И аз реших да се оперирам при д-р Джамбазов!

Има ли значение в коя болница ще се обадя да си запазя час за консултация - "Каспела" или "Синумед"?
Звънях в "Синумед" цяла седмица (м/у 16:30 и 18:30ч.), но никой не вдига.
Сега пробвах и в "Каспела", но и там никой не ме отразява...
Дайте съвет ))
Добре дошла в клуба!)Консултациите са в Синумед,а операциите в Каспела.Въоръжи се с търпение-графикът на доцента е претъпкан.Аз бях на консултация на 05.04,а ринопластиката ми е през септември.На мен ми каза,че целият август няма да работи.Иначе,за да си запазиш час звънни след 18.00.Аз също много трудно се свързах с тях и за мой късмет сестрата,която записва часовете ми си блещеше,а в деня на консултацията,когато звъннах да потвърдя,че ще отида-беше най-милото същество,с което някога съм разговаряла!Дори ме поздрави за това,че съм съвестна и преди да ми е изпратила SMS ,аз се обаждам)
Отговори с цитат
  #1713  
Стар 19th April 2011, 13:43
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
Unhappy

На мен пък никой не ми е пращал SMS . Аз ще съм чак юли, обаче не ми е ясно освен направлението трябва ли да си направя някакви изследвания предварително?
Отговори с цитат
  #1714  
Стар 19th April 2011, 15:59
kissy_vt kissy_vt не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 7
По подразбиране

На какъв телефон звъниш. Аз винаги съм звъняла на 0878181301 и ми вдигат.
Отговори с цитат
  #1715  
Стар 19th April 2011, 17:30
kykyryky kykyryky не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 2
По подразбиране

здравейте, виждам , че има доста доволни от доцент Джамбазов- само в Пловдив ли оперира и може ли да ми дадете повече инфо за цената на операцията и какво се включва в нея, защото преди време като съм изпращала запитвания до разни специалисти- са ми отговаря ли , че зависи от това какво ще се наложи да се прави по самия нос, но като някакъв минимум май бяха около 3000лв.?

Последно редактирано от kykyryky : 19th April 2011 на 17:33
Отговори с цитат
  #1716  
Стар 19th April 2011, 19:35
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от petiarad Виж мнението
На мен пък никой не ми е пращал SMS . Аз ще съм чак юли, обаче не ми е ясно освен направлението трябва ли да си направя някакви изследвания предварително?
Изследванията се правят в деня на операцията.Гладна и жадна в 8.00 трябва да си в Каспела.Необходимо ти е само направление от личния лекар и здравния ти картон.Това е!Успех!
Отговори с цитат
  #1717  
Стар 19th April 2011, 19:38
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kykyryky Виж мнението
здравейте, виждам , че има доста доволни от доцент Джамбазов- само в Пловдив ли оперира и може ли да ми дадете повече инфо за цената на операцията и какво се включва в нея, защото преди време като съм изпращала запитвания до разни специалисти- са ми отговаря ли , че зависи от това какво ще се наложи да се прави по самия нос, но като някакъв минимум май бяха около 3000лв.?
Здравей!Цена на операцията по здравна каса-950лв.Ако не си по ЗК 1500.В ТАЗИ ЦЕНА ТИ ВЛИЗАТ ИЗСЛЕДВАНИЯТА,ОПЕРАЦИЯТА,П РЕСТОЯТ.Ако си с придружител,плащаш допълнително за неговия престой.УСПЕХ!
Отговори с цитат
  #1718  
Стар 19th April 2011, 20:19
kykyryky kykyryky не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 2
По подразбиране

кой определя дали може да се ползва тази "привилегия" - имам предвид операцията да мине по здравна пътека , за да се ползва отстъпката. Какво трябва да е състоянието на носито
Отговори с цитат
  #1719  
Стар 19th April 2011, 20:28
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kykyryky Виж мнението
кой определя дали може да се ползва тази "привилегия" - имам предвид операцията да мине по здравна пътека , за да се ползва отстъпката. Какво трябва да е състоянието на носито
Доцент Джамбазов определя това.При мен има силно изкривена носна преграда,асиметрия на ноздрите,оток в лявата страна на носа и за капак на всичко,единият ми хрущял в основата на носа е по-къс и това налага неговото удължаване.
Отговори с цитат
  #1720  
Стар 20th April 2011, 09:29
petiarad petiarad не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: България..вече
Мнения: 559
По подразбиране

Благодаря ви за инфото!!! При мен също доцента ми каза за направление, защото и моята преграда е силно изкривена с отток в ляво и шип си имам вътре даже...Абе звучи страшничко,но той ме увери ,че ще го оправи и после ще си дишам без капки..
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:14.