IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2241  
Стар 27th July 2011, 14:58
silvylove silvylove не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 32
По подразбиране

blagodarq mnogo za informaciqta pak. a za rinoplastikata beshe 1200, nali? a zashto da ne moje da sa zaedno operaciite, vse pak sa na razlichni mesta. az ne iskah da hodq pak do pld za 2 razlichni operacii.a shto se otnasq do komentarut mi po-gore i zapitvaneto spored vas kakvo tochno trqbva da mi se pravi na nosa, kolko shte e seriozna operaciqta spored vas?dali ima vuzmojnost da ne se poluchat neshtata?mersi mnogo za vsichko momicheta,vie ste mi golqma podkrepa
Отговори с цитат
  #2242  
Стар 27th July 2011, 15:31
Аватара на Miss_ME
Miss_ME Miss_ME не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 140
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
silvylove, хубаво е ако си решила да се оперираш, да изчетеш цялата тема. Ще отнеме малко време, но пък си струва.

Цената е 950лв ако си по ЗК, 1500 ако не си. Не съм убедена, че доцента прави отопластики.
Струва ми се, че питаш, но не четеш отговорите...
Отговори с цитат
  #2243  
Стар 27th July 2011, 15:56
Аватара на Miss_ME
Miss_ME Miss_ME не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 140
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vivavili Виж мнението
Здравейте,всички!
Утре вечер е моята операция, много силно искам и аз да съм като многото щастливи след хирургическата намеса, с красиви носове. Стискайте палци и аз да съм като Вас и ми изпращайте положителна енергия. Приятен ден на всички и до скоро ) Благодаря !!
Успех! Дано всичко бъде наред, стискам ти палци!!!
Отговори с цитат
  #2244  
Стар 27th July 2011, 17:44
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

silvylove, няма как тук да ти кажем колко сериозна ще ти е операцията - даже снимки на носа ти не сме виждали, да не говорим, че при прегледа докторът ще прецени и вътре какво е състоянието на носа ти. А дали може да има усложнения - ами принципно винаги може, стопроцентови гаранции никой не може да ти даде, мисля, че по-горе някой вече ти го каза това. Иди на консултация и там ще получиш най-точни отговори, включително и дали можеш да съчетаеш двете корекции в една операция. Знам, че принципно може да се правят две в едно, обаче докторът вероятно си има своите съображения, ако не желае да го прави.
Отговори с цитат
  #2245  
Стар 27th July 2011, 18:04
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emka Виж мнението
Не знам Дил аз преди време с e-mail го попитах дали прави отопластика и дали може да се съчетае в една операция и отговори, че може и в е-maila беше написал тази цена.
Обаче нещо тази ми идея охладня и на сегашната консултация не го попитах.
Явно на всеки казва различно...Трябваше да го попиташ,все пак срещата ви е била очи в очи,но карай де.По-важна е ринопластиката,поне според мен,така че,ще се разбере за всичко в последствие
Отговори с цитат
  #2246  
Стар 27th July 2011, 19:21
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дил Виж мнението
Явно на всеки казва различно...Трябваше да го попиташ,все пак срещата ви е била очи в очи,но карай де.По-важна е ринопластиката,поне според мен,така че,ще се разбере за всичко в последствие
Дил,имаш ЛС
Отговори с цитат
  #2247  
Стар 27th July 2011, 23:13
Аватара на diadora
diadora diadora не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 1 443
По подразбиране

Мисля , че проблема при 2 операции в една е дългото стоене под упойка . Ако доктора има съмнение , че една от операциите може да се проточи - сигурно ще откаже да са 2 наведнъж .
Отговори с цитат
  #2248  
Стар 29th July 2011, 10:46
Аватара на katerina27
katerina27 katerina27 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 82
По подразбиране

Да , и на мен ми е чудно защо не може 2 в 1. Доколкото си спомням имаше 1 момиче във форума , на което й ги беше направил наведнъж. Ние си мислим ,че отопластиката не е голяма работа , ама като знам ,че после могат да ти се върнат ушите в същото положение , направо ми настръхват косите.
Отговори с цитат
  #2249  
Стар 29th July 2011, 19:02
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
По подразбиране

слонгета на носа,който най-вероятно и ще е запушен и с лентата на ушите ще си е направо приказка
Отговори с цитат
  #2250  
Стар 29th July 2011, 22:00
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от katerina27 Виж мнението
Да , и на мен ми е чудно защо не може 2 в 1. Доколкото си спомням имаше 1 момиче във форума , на което й ги беше направил наведнъж. Ние си мислим ,че отопластиката не е голяма работа , ама като знам ,че после могат да ти се върнат ушите в същото положение , направо ми настръхват косите.
Ако отопластиката не е направена както трябва-да,връщат се в първоначалното положение.Моите са правени през 1998 и не са мръднали от тогава.Вярно е ,че много болка изтърпях заради тях,но сега са ОК!А и операцията на уши се прави с местна упойка.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:40.