IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 14th August 2013, 13:29
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Еми то тва момче и то се казва Митко и двамата с Барби са големи таланти, всеки се е доказал в професията си и парите не са им паднали от небето. Интересна история с гения от Харвард, хубаво е да му споменеш името на човека, че така никой няма да ти повярва

Такива мнения, като това винаги ги е имало и ще ги има и най странното е, че те винаги са на хора, които ама грам не знаят за какво става на въпрос.

Все пак независимо, че парите в днешният свят са много важен фактор, човек може да е много щастлив дори и да няма много пари, но трябва да се настрои психически и да се радва и на дребните неща и най вече на не материалните. Ако обаче е толкова беден, че да се чуди как да върже двата края, тогава е много трудно за такива хора, да са щастливи.

Последно редактирано от Pufpaf : 14th August 2013 на 14:16
Отговори с цитат
  #12  
Стар 14th August 2013, 14:13
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Тоз потребител с темата за привличането на пари мноо ми прилича на персонажите в "Yes Man"..... начи един вид ако съм разбрала правилно това, което иска да ни втълпи е, че ако казваш на всичко йесТ ша ти се получат нещата
Отговори с цитат
  #13  
Стар 14th August 2013, 23:14
Аватара на Лудите клавиши
Лудите клавиши Лудите клавиши не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 241
По подразбиране

В чужбина богатите са също мафиоти и мамят, където могат, за да си спестят парични облагания. Така че не сме най-черните... Ние все трябва да сме или най-мафиотските, или най-големите мизерници, обаче и сме най-умният народ нали... да не пропускаме този ФАКТ!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 15th August 2013, 10:19
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Никой не е казал,че в чужбина няма,но тук е екстремно зле и мисля,че грозната реалност показва колко умен народ сме....хахаа
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #15  
Стар 15th August 2013, 10:46
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Най-умния народ..............мисля, че сме доста далеч от умността като цяло, камо ли най-.......
Отговори с цитат
  #16  
Стар 15th August 2013, 10:51
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Най-умния народ..............мисля, че сме доста далеч от умността като цяло, камо ли най-.......
Може би най-тарикатския,което няма нищо общо с мозъка.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #17  
Стар 16th August 2013, 00:33
Аватара на Лудите клавиши
Лудите клавиши Лудите клавиши не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 241
По подразбиране

Ооо, да, за тарикатите е без съмнение. Аман от тях! Дори мисля, че всеки от нас се е родил с тарикатометър. При едни работи повече, при други по-малко, но го има.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 16th August 2013, 10:45
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Тарикатомер,аххахахахахах хахахахаха.Адски смешна дума.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #19  
Стар 16th August 2013, 17:34
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Лудите клавиши Виж мнението
В чужбина богатите са също мафиоти и мамят, където могат, за да си спестят парични облагания. Така че не сме най-черните... Ние все трябва да сме или най-мафиотските, или най-големите мизерници, обаче и сме най-умният народ нали... да не пропускаме този ФАКТ!
Умни сме, макар че може и да не го знаем. Друг е въпросът, че сме и мързеливи и това плюс възпитанието (дето хич го няма) и ... ставаме прости. Не знам на кой да се сърдя за това: на родителите ли, на учителите, или на живота ... но така или иначе много ме е яд.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 17th August 2013, 22:00
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Умни сме, макар че може и да не го знаем. Друг е въпросът, че сме и мързеливи и това плюс възпитанието (дето хич го няма) и ... ставаме прости. Не знам на кой да се сърдя за това: на родителите ли, на учителите, или на живота ... но така или иначе много ме е яд.
Съгласна съм с теб.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какдапривлечемповечепари
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:22.