IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 3rd September 2013, 12:39
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Много мъже си мислят,че като ръгат бързо и мощно се справят добре,а пък тия дет свършват бързо хич не си заслужава да ги споменавам.А да не говоря пък за ония дет не вдигат "хеликоптера",а са млади мъже.
За съжаление много добре разбирам за какво точно говориш.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 3rd September 2013, 13:51
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Опаа, доста жега в тая тема

Има нещо, което съм чел и запомнил и е точно по темата.
Това е доказано научно и става въпрос, за това, че жените по време на овулация са привлечени от мъже, които са с повече тестостерон, мъжествени, с мускули, стройни, доминиращи в обществото.

Това се изучава в еволюционната психология, жените в период на овулация са по сексулални и те на подсъзнателно ниво търсят най добрите гени за децата си и най добрият мъжки екземпляр, от който има и по голям шанс да зачене.

Във лутеалната фаза жените се заглеждат и за друг тип мъже не толкова "тестостерно пръскащи". Има си обаче жени доста сексуални, които винаги са си привлечени най вече от по мъжествени типове. Това последното е мое заключени, а останалото не съм го измислил, а са си научни факти.

Това дето чета, че някой мацки не биват задоволени от партньорите си, според мен е добре да им го загатнете по някакъв начин, защото някои мъже може да си мислят, че се представят на ниво, а всъщност да са гола вода. От друга страна ако мъжа сам не мисли за жената и не се интересува дали е доволна от секса и не полага усилия да я задоволи, май няма да има голям ефект и да му се каже деликатно, че не сте удовлетворени.

По добре обаче да не си премълчавате, а пък ако мъжа има желание да промени нещо, ако не не, то има и други мъже все пак
Вие как мислите, че стават изневерите, като не можеш и не полагаш усилия, то комшията може
Отговори с цитат
  #13  
Стар 3rd September 2013, 14:04
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Още помня последния скандал с един,видиш ли съм се цупила,затва че свършил бързо,защото не можел да ми устиска.Легна и заспа,тва беше края
Научих се да не си губя времето с такива "мъже",но пък затва срещнах съвършения за мен
Жената винаги трябва да изисква своето,за да не бъде пренебрегната!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #14  
Стар 3rd September 2013, 19:03
Аватара на Лудите клавиши
Лудите клавиши Лудите клавиши не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 241
По подразбиране

Ако на един мъж не му става, веднага ще го признаят за негоден! Все едно да отричаш жените, които не могат да стигат до оргазъм. Или хората, които по една или друга причина са физически в неравностойно положение. Или тези с ампутиран крайник...

Просто е доста плоско това изказване. За всяко нещо си има причини. И по-добре да не обвиняваме и категоризираме, а да работим по тях. Не е задължително да е смотаняк, като не му става, нали?
Отговори с цитат
  #15  
Стар 3rd September 2013, 20:27
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Естествено, че това си патологичен проблем, било на психическа основа или физиологичен, но си е проблем, който може да се реши.

Даже жените трябва да са много внимателни в такива случаи, защото могат да задълбочат проблема, но могат и да помогнат ако е на психическа основа и знаят как да реагират.

Ако за някои може да се каже, че е зле, това според мен са тези мъже, които си гледат само собствения кеф, осъзнават, че момичето не е било удовлетворено, но не правят нищо по въпроса и не им пука. Не е за вярване, че някои хора не изпитват удоволствие от това да докарат някоя жена до върховна наслада, а не знам дали има по хубава гледка от тази.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 4th September 2013, 08:16
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Мъжът в когото мога да се влюбя и да поискам сериозна връзка трябва да мога да разговарям с него. За мен това е много важно. Секса може да се усъвършенства в последствие, но не е толкова важен за мен. На първо място е отношението. Разбира се всичко това , за да се случи, трябва да се получи химията на привличането преди това, за да го допусна въобще да ме доближи. И пак ще ме привлече по-лесно и ще го допусна по-бързо до себе си чрез разговорите.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 4th September 2013, 10:17
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Лудите клавиши Виж мнението
Ако на един мъж не му става, веднага ще го признаят за негоден! Все едно да отричаш жените, които не могат да стигат до оргазъм. Или хората, които по една или друга причина са физически в неравностойно положение. Или тези с ампутиран крайник...

Просто е доста плоско това изказване. За всяко нещо си има причини. И по-добре да не обвиняваме и категоризираме, а да работим по тях. Не е задължително да е смотаняк, като не му става, нали?
Всеки има право да отрича каквото си поиска,всеки е свободен да прави каквото сметне за добре.В случая аз не се чувствам длъжна да бъда с мъж,който още в началото ме е отблъснал с това,което вече споменах.Ако взема на всеки да обръщам специално внимание за мен какво?!Не съм счела за нужно да се занимавам с импотентни млади мъже,които сами са си причинили състоянието със зоб.Не се считам и за жена,която ще излиза с мъж,който е притеснителен и неуверен и видиш ли не го вдига,защото има нужда от време!И според мен са нечитави,да.Точно затва сега съм с читав,защото не съм си губила времето с другите!
Можеш да коментираш колкото си искаш какво е изказването ми,на мене не ми дреме ни най-малко,защото не живея за хората,а за СЕБЕ СИ! Всеки сам е отговорен за своето щастие,така мисля аз.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #18  
Стар 4th September 2013, 13:50
Аватара на Лудите клавиши
Лудите клавиши Лудите клавиши не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 241
По подразбиране

Разбира се, че всеки е прав за себе си.
И аз, за да направя всеки миг от живота си щастлив, бих си взела някого, на когото не му става, за да не ми го навира постоянно и да ми досажда. И без това любимите ми мигове са миговете на уединение, поне да си ги направя щастливи!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 4th September 2013, 14:17
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

чак па да не му става не предполага особено щастливи мигове, ама щом казваш... за всеки влак си има пътници
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #20  
Стар 4th September 2013, 14:25
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

АХхахахха,ох стига вече....
Сигурно се шегува,не вярвамммммм
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каквохаресватженитеединмъж
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:31.