IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 4th September 2013, 15:16
Аватара на Лудите клавиши
Лудите клавиши Лудите клавиши не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 241
По подразбиране

Ми да, разни хора, разни влакове...
Дет' се вика - писнало ми е на оная работа! Просто искам само да спя и да се излежавам, да дишам чист въздух и да се протягам по цял ден. А това може да ми го даде само мъж, на когото не му става! Е, ако има и пари, още по-добре, че то нали трябва и да се пазарува от време на време...

Последно редактирано от Лудите клавиши : 4th September 2013 на 15:19
Отговори с цитат
  #22  
Стар 4th September 2013, 16:17
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Зарежете ги тези глупави спорове, хората са доста различни, има жени които са по сескуални от други, а други не толкова и те имат различни приоритети по отношение на качествата на един мъж. За това хората са свободни да направят своя избор и да си намерят човек с който да си паснат и като характери и в секса.

Заради темата прегледах в нета да видя поне външно, какво харесват жените, нещо като класация и гледам една такава и се чудя да плача ли да се смея ли, тоя журналя дето е правил тая класация явно е зле в тялото и сам си е избирал мъжете, аз друго обяснение нямам. В класацията има 2-3 прилични тела, останалите нямат нищо общо с добре изглеждащо мъжко тяло. Може да са добре за нормални нетренирани тела, но това Все пак е класация за най добрите и това не е сериозно.

http://www.snews.bg/bg/statiya/nay-g...g-snimki:20036
Отговори с цитат
  #23  
Стар 4th September 2013, 20:53
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Нито един не става.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #24  
Стар 4th September 2013, 21:28
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Нито един не става.
И мен никой не ме грабна макар че съм във ОВУ
Отговори с цитат
  #25  
Стар 4th September 2013, 23:21
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
И мен никой не ме грабна макар че съм във ОВУ
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #26  
Стар 5th September 2013, 10:06
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

А моите хормони в момента така здраво са заспали, че никой не ми направи дори грам впечатление.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 5th September 2013, 13:01
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Кежави мъжлета,определено.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #28  
Стар 5th September 2013, 15:48
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Хамериканците винаги изумяват с някви измислени статии и класации, но и в тоя бизнес, като трябва всеки ден са се публикуват статии и неизбежно да не излизат доста измишльотини и абсурди.

Не ви е лесно обаче и на вас мацките, може да си харесате някой перфектен на външен вид мъж, но да се окаже, че в леглото е гола вода, докато при мъжете ако мацката е секси, но е неумела и пасивна, пак ще си изпитаме удоволствие. Вярно няма да е същото, както с някоя страстна лъвица , но пак ще е по добре, за разлика от вашите несполуки !

Аз обаче не ви съжалявам ама въобще, не е честно това, жените да изпитват такива яки оргазми, от които не знаят къде се намират, а мъжките оргазми в сравнение с женските да не са нищо особено. Да не споменавам пък и за множествените оргазми, пфууу, Бог е постъпил много несправедливо, като дава да дава по равно, ай де, на жените дава с пълни шепи, а за мъжете е циция
Отговори с цитат
  #29  
Стар 5th September 2013, 16:05
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Не ви е лесно обаче и на вас мацките, може да си харесате някой перфектен на външен вид мъж, но да се окаже, че в леглото е гола вода, докато при мъжете ако мацката е секси, но е неумела и пасивна, пак ще си изпитаме удоволствие. Вярно няма да е същото, както с някоя страстна лъвица , но пак ще е по добре, за разлика от вашите несполуки !
ХАххахаха,това е толкова често срещано,че думи нямам да опиша.Мега якото тяло,а в леглото кръгла нулааа.По едно време аз бях по-активната страна,ама то не може всеки път тъййй,ааа.И тва да си мислят,че като блъскат здраво и бързо е секс,е меко казано смешно.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #30  
Стар 5th September 2013, 21:43
Аватара на Лудите клавиши
Лудите клавиши Лудите клавиши не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 241
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Аз обаче не ви съжалявам ама въобще, не е честно това, жените да изпитват такива яки оргазми, от които не знаят къде се намират, а мъжките оргазми в сравнение с женските да не са нищо особено. Да не споменавам пък и за множествените оргазми, пфууу, Бог е постъпил много несправедливо, като дава да дава по равно, ай де, на жените дава с пълни шепи, а за мъжете е циция
Жените обикновено си измислят и обичат да послъгват. Много малко са такива, каквито ти си ги описал, така че няма какво да се кахъриш срещу женския пол, а се радвай на еякулацията си. Пуф-паф-пуф-паф-пуф-паф!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каквохаресватженитеединмъж
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:52.