IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 15th January 2014, 18:38
vlado120 vlado120 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 5
По подразбиране Изстива ми кръста - помогнете ми в избора на боди

Имам един проблем и той е, че ми изстива кръста. Мислех много и реших да нося боди. Зная, че сигурно ще ми се подигравате, защото съм мъж, но реших да ви попитам за бодито. Какво боди да си взема? Видях, различни модели, но помогнете ми да избера, като за мен боди.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 15th January 2014, 20:49
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Защо не потърсиш термо бельо вместо боди? Има мъжки бодита, но едва ли се разкопчават отдолу.... поинтересувай се дали има дупка за чурката, щот иначе ще е голямо приключение докато се изпикаеш

Последно редактирано от lily.ana : 15th January 2014 на 20:52
Отговори с цитат
  #3  
Стар 15th January 2014, 22:20
vlado120 vlado120 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Защо не потърсиш термо бельо вместо боди? Има мъжки бодита, но едва ли се разкопчават отдолу.... поинтересувай се дали има дупка за чурката, щот иначе ще е голямо приключение докато се изпикаеш
Да може и да поръчам няколко чифта термо бельо.
Разгледах мъжки главно в чуждестранни сайтове, но нямаше възможност да се разкопчават. Затова разгледах и българските сайтове и там се спрях на тези три бодита:

Спрях се на тези три бодита. Незнам дали да ги поръчам и трите вида. Гледам, че моделите са такива, че и мъже могат да ги носят.



Последно редактирано от vlado120 : 15th January 2014 на 22:23
Отговори с цитат
  #4  
Стар 15th January 2014, 22:25
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

За дамски модели забрави!!!! Ще останеш без мъдури....
Отговори с цитат
  #5  
Стар 15th January 2014, 23:57
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Аз мисля, че първите два ще ти стоят много секси, все пак може да питаш и приятелят ти кой модел повече му допада. За мадурите едва ли ще има проблем, те тия са доста еластични материи, тя Лиляна от завист така говори. Такива са жените ако някой се похвали с някоя покупка и много завиждат
Отговори с цитат
  #6  
Стар 16th January 2014, 13:19
vlado120 vlado120 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Аз мисля, че първите два ще ти стоят много секси, все пак може да питаш и приятелят ти кой модел повече му допада. За мадурите едва ли ще има проблем, те тия са доста еластични материи, тя Лиляна от завист така говори. Такива са жените ако някой се похвали с някоя покупка и много завиждат
Нямам приятел Взех тези няколко чифта трите бодита и няколко чифта от един мъжки клин.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 16th January 2014, 15:23
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
тя Лиляна от завист така говори.
Бахаха тва как ме разсмя

Пуфиславе, 'земи едно такова боди (с нАучна цел естеВствено) и пробай да се носиш кат е'на вездесъща фея с него цел ден.... па после ми кажи колко са еластични
Отговори с цитат
  #8  
Стар 16th January 2014, 15:38
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Аз и преди съм го казвал, слагам бельо само когато излизам, а у нас съм си го оставил да си шава на широко у панталона
Пъхни един питон в чувал, стегни го добре и го питай после дали му е удобно
А и не е нужно да казвам колко обичам да си го места от единия крачол в другия
Отговори с цитат
  #9  
Стар 22nd January 2014, 14:40
Man_24 Man_24 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vlado120 Виж мнението
Имам един проблем и той е, че ми изстива кръста. Мислех много и реших да нося боди. Зная, че сигурно ще ми се подигравате, защото съм мъж, но реших да ви попитам за бодито. Какво боди да си взема? Видях, различни модели, но помогнете ми да избера, като за мен боди.
И аз имам този проблем, защото бачкам на открито. И бъди сигурен, че в случая никакво термобельо не помага - наведеш се 10 пъти и фланелката е отвън, колко и да е дълга . Затова спасението е в бодито . Аз вече 2 г. ползвам този артикул когато застудее и съм много доволен. Място за срам или притеснение няма.
Все пак на мен по ми допадат моделите боди с яка - поло или полу-поло, за предпочитане с дълъг ръкав. Още повече, че както си е под дънките въобще не се различава на вид от обикновена мъжка тениска с дълги ръкави. Колкото до стягането отдолу - нямам такъв проблем, защото си вземам малко по-голям размер, а и самото боди е достатъчно еластично. Освен това не е казано задължително да се носи като бельо - отдолу може да си с подходящи слипове, потник или дори друга тениска.
Жалко, че все още няма чисто мъжки модели на човешки цени, затова си карам на дамски
Отговори с цитат
  #10  
Стар 23rd January 2014, 02:31
Аватара на Лудите клавиши
Лудите клавиши Лудите клавиши не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 241
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Ще останеш без мъдури....
Чи те за ко са му?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Изстивамикръстапомогнетемиизборанабоди
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:53.