IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Общи приказки


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 9th August 2013, 17:47
Stef91 Stef91 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 28
По подразбиране Как да привлечем повече пари?

Когато въпросът опре до законите на привличането,
повечето хора искат да се научат как да привлекат
повече пари.После те се чудят как да привлекат любов,
щастие и всичко останало.Но парите обикновено са първото,
което хората искат да привлекат.


Как вие привличате парите?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 10th August 2013, 09:55
Roza_79 Roza_79 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 13
Cool

Цитирай:
Първоначално написано от M37_Unseen Виж мнението
Когато въпросът опре до законите на привличането,
повечето хора искат да се научат как да привлекат
повече пари.После те се чудят как да привлекат любов,
щастие и всичко останало.Но парите обикновено са първото,
което хората искат да привлекат.


Как вие привличате парите?
Ами първо ти кажи.После ще ти кажа и аз, за да съм сигурна, че не си тук само да събираш идеи от нас и после да си направиш бизнес
Отговори с цитат
  #3  
Стар 10th August 2013, 10:44
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

За да привлечеш много пари в Бг ... трябва да си мафиот ... , за по-малко ... общо взето все ще има нещо нечестно. За други държави ... не съм съвсем сигурна, но за многото пари най-вероятно е същото.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 13th August 2013, 09:47
Stef91 Stef91 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 28
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Roza_79 Виж мнението
Ами първо ти кажи.После ще ти кажа и аз, за да съм сигурна, че не си тук само да събираш идеи от нас и после да си направиш бизнес
Ти вече ми даде страхотна идея, а именно да разпитам по форумите какво върви.

Ето една идея и от мен:
Няма смисъл да работиш нещо, което мразиш.Ако не харесваш настоящата си работа, намери работата, която ще вършиш не само с удоволствие, но и със страст.Да следваш страстта си е едно от най-великите оръжия, когато въпроса опре до привличане на богатсво.
Всеки, от Доналд Тръмп до Бил Гейтс ще се съгласи, че вършенето на работата със страст е бил техния билет към финансовата независимост.Дори когато работата ти е ужасна, намери нещо в нея, което да обичаш(докато си намериш нова работа).След това се запитай какво правиш с удоволствие, за което не вземаш пари.Точно в него се крие твоя талант, просто трябва да намериш начин да започнеш да вземаш пари от него.
Очаквай парите.Приемай се като магнит за парите.Задавай си въпроса: „Чудя се колко пари ще привлека днес?” – така държиш очите си отворени за възможностите, които те заобикалят.
Разбира се , когато ги срещнеш трябва да поемеш нужния риск.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 13th August 2013, 09:48
Stef91 Stef91 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2013
Мнения: 28
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
За да привлечеш много пари в Бг ... трябва да си мафиот ... , за по-малко ... общо взето все ще има нещо нечестно. За други държави ... не съм съвсем сигурна, но за многото пари най-вероятно е същото.
Еее, не е задължително да си мафиот и много хора го доказаха вече.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 13th August 2013, 10:36
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от M37_Unseen Виж мнението
Еее, не е задължително да си мафиот и много хора го доказаха вече.
Кои са тези хора...интересно ми е да разбера един законно забогатял българин.
Отговори с цитат
  #7  
Стар 13th August 2013, 11:35
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Кои са тези хора...интересно ми е да разбера един законно забогатял българин.
Няма такъв според мен,дори хората от малкия бизнес заобикалят данъци и тн.
Тази държава е мафиотска,защото манталитета на българина е такъв и никога няма да се оправи,защото мисленето и начина на живот трябва да се променят коренно....,което ми се струва невъзможно.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #8  
Стар 13th August 2013, 13:24
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Кои са тези хора...интересно ми е да разбера един законно забогатял българин.
Не са много такива, говоря за Българоя но ги има, а ако говорим за наистина, много богати хора, такива филми, като законно забогатял няма, но това едва ли има някой, който да не го знае.
Ако говорим обаче за хората направили милион и около тези пари, за някой това може и да не означава богат човек, а за други да е много богат. Аз познавам хора, които не само по честен начин, ами и със много труд и талант са спечелили много пари особено за нашите стандарти.

Едно момче от Пловдив, започнало от нищото с едни 300$ капитал и той е професионален покер играч и сега вече е милионер. Започва с онлайн покера, където много бързо напредва и изкачва нивата, след 2-3 години, той вече печели 6 цифрени суми на година. Започва да играе и турнири на живо и там резултатите не закъсняват, след многото по малки успехи, идва и първият му най голям такъв на живо, като става втори на турнир от EPT сериите за 600,000 евро. На следващата година печели вторият на голям турнир в света и с най силна конкуренция и 2млн. долара за първото място !

Виждал съм му резултатите за 2011г. , за тази година, само от онлайн игра имаше спечелени около 500хил. евро. Това всичко е постигнато с много труд и голям талант, отразявали са го в медиите и някои от вас сигурно знаят кое е това момче, което е здраво стъпило на земята и не лети в облаците.
Познавам и други, като него, които сa стигнали милиона по същия начин и то с много труд, то не че тези, които крадат и забогатяват нечестно не полагат големи усилия и те също се трудят много, но той ония отгоре гледа и всеки си носи кръста !
Отговори с цитат
  #9  
Стар 14th August 2013, 11:15
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Пуф това са изключително редки случаи,което не променя фактите за повечето богаташи как са забогатели,особено в бг.мафия
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #10  
Стар 14th August 2013, 12:16
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

и аз съм слушал история(та) за некв много добър онлайн покерист българин, който бил номер ено в СМГ (разказва ми я учителя му) , после влезнал в харвард и после правил пари само от онлайн покер (заради недостижимите си умения в математиката, не от любов към играта), даже отказвал предложения за работа на много големи фирми (като отличник в харвард имал предложения) щото не му предлагали равносилен на онлайн покера годишен доход, пак за некви 6-7 цифрени суми във валута ставаше дума,
ама тва ако ти е примера за честно забогатял с МНОГО труд човек, спокойно моеше да ми кажеш Митко Бербатов..

По тая тема съм с Мариса, с условието, че промяната не е невъзможна принципно, но не и за това поколение
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Какдапривлечемповечепари
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:07.