IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Мамопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #201  
Стар 2nd May 2013, 11:06
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
Мариса, имала си мн. хубав бюст и преди мамото , за това крайния ти резултат е зашеметяващ с 520 кубика..
При мен няма как да се получи подобен резултат с 495 кубика , тъй-като старта ми е -,,хлътнала навътре''
чудя се значи Стоянов , как не ме попита имплантите отпред или отзад ги искам
Еми тъй,квото ни е дадено...,тва е.ПриродаПак добре че,не съм с натурални огромни като на сестрата,че тогава щях да се чудя как да ги повдигам и стягам!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #202  
Стар 2nd May 2013, 12:37
Аватара на Villi777
Villi777 Villi777 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 58
По подразбиране

Мариса, не мога да вляза в албумчето ти, може ли парола моля
Отговори с цитат
  #203  
Стар 2nd May 2013, 19:07
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Villi777 Виж мнението
Мариса, не мога да вляза в албумчето ти, може ли парола моля
Съжалявам,но изтрих албума.Бях качила за малко само.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #204  
Стар 2nd May 2013, 20:05
Аватара на Villi777
Villi777 Villi777 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Съжалявам,но изтрих албума.Бях качила за малко само.
Жалко, не можах да ги видя.
Отговори с цитат
  #205  
Стар 2nd May 2013, 23:49
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Villi777 Виж мнението
Жалко, не можах да ги видя.
Нищо ново не си изпуснала,просто цици
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #206  
Стар 3rd May 2013, 09:30
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Нищо ново не си изпуснала,просто цици
Цици,цици,ама какви.....!!!
Мариса,недей да скромничиш супер са ти СиСите!Със здраве да си ги носиш и ползваш
Отговори с цитат
  #207  
Стар 3rd May 2013, 10:20
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от merilin13 Виж мнението
Нелка, доволна ли си от лекарите в Истанбул? Аз другия месец ще ходя на гости там и се чудя дали да не посетя и някой мамолог Ако някой знае добър мамолог в Истанбул да сподели, моля ви!
Доволна съм много! Не само, че са в трилиони пъти по-добри специалисти от нашите, ами са и изключително добри бизнесмени. Което е плюс, повярвай ми - държат на реномето си, знаят, че най-добрата реклама е резултатът от работата им и много се стараят пациентите да останат доволни и от резултата и от обслужването. Много по-напред са от нашите в маркетинга и са осъзнали, че няма по-добра реклама от тази, на доволния пациент. Което се случва в момента...
Аз имах и здравословно усложнение. Само с един поглед се установи, че носът ми е пълен с гной! В Бг ми казаха, че ми избива пъпка. Акне демек.
Много хора се насочват на там, от цял свят. Недай си Боже да имам сериозни здравословни проблеми в семейството, въобще няма да си губим времето , а може и живота , в Б-я!

За мамолог не знам, но мога да рзпитам. Искаш ли? Проблем ли има, нещо притеснява ли те?


...................
Аз си спомням гърдите на Мариса след Георгиев. Просто не варвах, че имат оправия.. Беше си оставил ръцете, имаше ужасна асиметрия, джобовете бяха много високо позиционирани - типичния почерк на НГ...
Мариса, поправи ме ако се бъркам..

ИС направо направи чудеса! Евала!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #208  
Стар 3rd May 2013, 11:44
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
Аз си спомням гърдите на Мариса след Георгиев. Просто не варвах, че имат оправия.. Беше си оставил ръцете, имаше ужасна асиметрия, джобовете бяха много високо позиционирани - типичния почерк на НГ...
Мариса, поправи ме ако се бъркам..

ИС направо направи чудеса! Евала!
Точно така,помниш Но Ильо видя и отсече,че няма никакъв сложен проблем за решаване,просто разшири джоба на едната,защото беше направен по-тесен,от което идваха и зверските болки.И ги напозиционира по-надолу.Сега са едри и пълни от долу,а не празни и криви каквито бяха преди тва.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #209  
Стар 3rd May 2013, 12:53
merilin13 merilin13 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2012
Мнения: 95
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
Доволна съм много! Не само, че са в трилиони пъти по-добри специалисти от нашите, ами са и изключително добри бизнесмени. Което е плюс, повярвай ми - държат на реномето си, знаят, че най-добрата реклама е резултатът от работата им и много се стараят пациентите да останат доволни и от резултата и от обслужването. Много по-напред са от нашите в маркетинга и са осъзнали, че няма по-добра реклама от тази, на доволния пациент. Което се случва в момента...
Аз имах и здравословно усложнение. Само с един поглед се установи, че носът ми е пълен с гной! В Бг ми казаха, че ми избива пъпка. Акне демек.
Много хора се насочват на там, от цял свят. Недай си Боже да имам сериозни здравословни проблеми в семейството, въобще няма да си губим времето , а може и живота , в Б-я!

За мамолог не знам, но мога да рзпитам. Искаш ли? Проблем ли има, нещо притеснява ли те?


...................
Аз си спомням гърдите на Мариса след Георгиев. Просто не варвах, че имат оправия.. Беше си оставил ръцете, имаше ужасна асиметрия, джобовете бяха много високо позиционирани - типичния почерк на НГ...
Мариса, поправи ме ако се бъркам..

ИС направо направи чудеса! Евала!
Супер, искам ако може да питаш. Проблемът си ми стои - дабъл бабъл от Тонев, даже все по-грозни стават Един приятел живее в Истанбул и като му казах за проблема ми каза, че там са най-добрите лекари. Иначе имам дата за реоперация септември. Август и в Милано може да се консултирам, и аз не знам вече, искам хубави гърди. Ако имаш нужда от нещо докато си в Истанбул ми кажи, моят приятел е супер добър и ще ти помогне каквото и да има.
Отговори с цитат
  #210  
Стар 3rd May 2013, 13:32
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Мерилин, ако е за ревизия при гърди, имаме си много добър в ревизиите в Бг - Ильо Стоянов. Точно Мариса може да се изкаже. И не само тя. Много жени е оправил, някои от тях с хидрогел.... Много опит има в ревизиите, не мисля, че има нужда да ходиш навън.
Аз си мислих, че нещо здравословно те притеснява.
За това ти препоръчвам Турция. Обаче не знам как са с мамопластиките там - не е много разпространена продцедура! Жените им не слагат импланти.
Виж - носовете им са ужасни, за това са толкова добри ринопластиците.


Твоя приятел сигурно по принцип е казал, че има много добри хирурзи. И е прав. Но за ревизия при мамо, просто няма смисъл като имаш много добър на една крачка.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Съотношениеподгръднагръднаобиколкаспоредразличнитесс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:41.