IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #591  
Стар 13th May 2013, 21:42
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Благодаря Ви момичета!
Отговори с цитат
  #592  
Стар 14th May 2013, 10:32
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

de_ni_ , как си ?
Отговори с цитат
  #593  
Стар 14th May 2013, 14:50
Аватара на Villi777
Villi777 Villi777 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
Villi777 , как си мила..?
Ами горе долу съм добре. В събота ставам на 2 месеца. Вчера ходих да ме види доктора и за съжаление ще се наложи оперативно да се смъкнат имплантите. Каза, че джобът е направен добре, но са се срастнали малко по-високо и вероятно няма да слязат сами. Случвало се.Няма нужда от масажи вече/ освен както каза любовни/ само трябва да минат поне 6 месеца преди да се направи. Обясни ми,че това, което ще направи е освобождаване на импланта, за да може той да си слезе, за съжаление само оперативно е възможно. Толкова много не исках пак операции упойки и т.н. Най-ме е страх да няма пак някакви болки и дискомфорти след това. Доктора уж ми каза, че няма да има нищо подобно, дори и престой няма, ще ме пуснат на 2-рия час след това.
Иначе със сутиен и с дрехи си стоят добре, но на голо си изглеждат по-високо и дразни. Дано да минава всичко, а и все още тайничко се надявам да вземат да си слязат все пак сами до 6-тия месец. Забравих да го питам дали ако слагам ластична лента може да има някакъв ефект.

На някой случвало ли му се е?
Отговори с цитат
  #594  
Стар 14th May 2013, 15:09
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

На мен ми се струва, че 2 месеца са прекалено кратко време да се даде такава констатация. Аз помня колко високо ми се струваха моите - имах 3 пръста от ръба на импланта до ключицата. Може някоя от момичетата да помни как ревах тук, че са ми ги качили в гърлото. Даже до 6 месец ми се виждаха високо. Сега, година и половина по-късно, нещата изглеждат по съвсем друг начин.

Аз, лично за себе си, съм забелязала (понеже мноооогоооо гърди съм гледала), че Макган не слизат драстично. Останалите като че ли повече слизат. Ти какви сложи?

И на всичкото отгоре - 6 месеца за реоперация, от какъвто и да е вид, е прекалено скоро! Вътре тъканите все още са отекли, няма добра видимост.

Кой е хирурга ти?
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #595  
Стар 14th May 2013, 15:15
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Villi777 Виж мнението
Ами горе долу съм добре. В събота ставам на 2 месеца. Вчера ходих да ме види доктора и за съжаление ще се наложи оперативно да се смъкнат имплантите. Каза, че джобът е направен добре, но са се срастнали малко по-високо и вероятно няма да слязат сами. Случвало се.Няма нужда от масажи вече/ освен както каза любовни/ само трябва да минат поне 6 месеца преди да се направи. Обясни ми,че това, което ще направи е освобождаване на импланта, за да може той да си слезе, за съжаление само оперативно е възможно. Толкова много не исках пак операции упойки и т.н. Най-ме е страх да няма пак някакви болки и дискомфорти след това. Доктора уж ми каза, че няма да има нищо подобно, дори и престой няма, ще ме пуснат на 2-рия час след това.
Иначе със сутиен и с дрехи си стоят добре, но на голо си изглеждат по-високо и дразни. Дано да минава всичко, а и все още тайничко се надявам да вземат да си слязат все пак сами до 6-тия месец. Забравих да го питам дали ако слагам ластична лента може да има някакъв ефект.

На някой случвало ли му се е?
Не се тревожи , има доста време , цели 4 месеца до тогава може и сами да слезнат ... , аз утре съм на първата консултация ... прати някоя снимка на лични ако е удобно
Отговори с цитат
  #596  
Стар 14th May 2013, 15:39
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
Аз, лично за себе си, съм забелязала (понеже мноооогоооо гърди съм гледала), че Макган не слизат драстично. Останалите като че ли повече слизат.
Е как да не слизат,моите слезнаха бая надолу,за което много се радвам.Преди ПИП-ките ми бяха качени до ключицата,ама то проблемът беше в хирурга,а не в моята анатомия или вид импланти Чаках ги да слезнат близо 16 месеца и се отказах да чакам,смисъл нямаше.Според мен,ако до няколко месеца не слезнат имплантите,значи така са били позиционирани.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив

Последно редактирано от Мариса : 14th May 2013 на 15:41
Отговори с цитат
  #597  
Стар 14th May 2013, 16:11
Аватара на Villi777
Villi777 Villi777 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 58
По подразбиране

Нелка, да, МакГан са, анатомични 325 МХ.
Доктора е Стоянов. Каза , че трябва да минат поне 6 месеца преди повторна операция, за предпочитане 7-8 .
И аз все се надявам , че има време и ще вземат да си слязат сами. Въпреки, че той не спомена за такава възможност. Но има време ще видим....
Другата седмица ще кача няколко снимки ,за да видите.
Отговори с цитат
  #598  
Стар 14th May 2013, 16:13
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Е как да не слизат,моите слезнаха бая надолу,за което много се радвам.Преди ПИП-ките ми бяха качени до ключицата,ама то проблемът беше в хирурга,а не в моята анатомия или вид импланти Чаках ги да слезнат близо 16 месеца и се отказах да чакам,смисъл нямаше.Според мен,ако до няколко месеца не слезнат имплантите,значи така са били позиционирани.
И аз съм с Макган, и моите слезнаха осезаемо. Прсото съм забелязала, че другите марки слизат повече. А може и да греша.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #599  
Стар 14th May 2013, 16:25
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
И аз съм с Макган, и моите слезнаха осезаемо. Прсото съм забелязала, че другите марки слизат повече. А може и да греша.
Не мисля,че има общо с марката,а от работата на хирурга най-вече Той,ако ги е сложил високо,ако ще да са магически ще си останат горе на върха,хехе
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #600  
Стар 14th May 2013, 16:52
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Да,Вили,всичко зависи от позицията на импланта.Аз съм с немските Политех и съм на почти 6 месеца.Ами височко са ми,както казва Нелката имам точно три пръста от ключицата до импланта.Аз също бих искала да се посмъкнат,но малко.Пробвай с лента,може би ще помогне...
И аз чакам снимки,че ми е любопитно коооолко да са ти на високо???
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ималимомичета450сс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:47.