IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #611  
Стар 14th May 2013, 18:59
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
По подразбиране

Не си ме разбрала-в началото без сутиен ще си слезнат в джоба,а после не провисват
Отговори с цитат
  #612  
Стар 14th May 2013, 19:00
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
По подразбиране

Поне малките сс де
Отговори с цитат
  #613  
Стар 14th May 2013, 19:01
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vanessa01 Виж мнението
Ако са високо разполоени имплантите , се прави оперативно смъкване на джоба. Между другото много често виждам гърди след мамопластика, при които обема е изцяло в горната част на бюста, а отдолу няма никой, което според мен не е особено естетично.
Да,това е най-сигурния начин,оперативно.
Явно доста сме свидетели на такива кофти резултати.....,дали е некадърност или с цел да се върне пациентката за реоперация?!Ужас
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #614  
Стар 14th May 2013, 19:22
Аватара на Villi777
Villi777 Villi777 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 58
По подразбиране

Момичета, много ви благодаря за отговорите. Ще пробвам и без сутиен и с лента, пък ще видим, дано се наместят сами. Ще гледам да не ги мисля, доколкото това е възможно. Ще ви пусна тези дни снимки , за да видите.
Отговори с цитат
  #615  
Стар 14th May 2013, 20:10
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Villi777, надявам се проблема при теб да се оправи без да се налага хирургическа намеса отново. Стискам палци !
Теб Стоянов снима ли те на контролния преглед ? Любопитно ми е дали си следи подобни случаи ?

Всъщност док кога си прави снимките след ? На кой месец след операцията ?
Отговори с цитат
  #616  
Стар 14th May 2013, 20:29
Аватара на Villi777
Villi777 Villi777 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 58
По подразбиране

Симона, не ме е снимал още. Само преди операцията.
Отговори с цитат
  #617  
Стар 14th May 2013, 21:02
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Аз се изненадох, че за Стоянов става въпрос.
Но и аз му имам респект и щом той казва, че са високо и няма да се "спуснат" , спирам да давам мнения!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #618  
Стар 14th May 2013, 21:20
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Привет, момичета!

Височината на моите СиСи също се променяше, но първите 6 месеца. После не са мръднали. След първия месец почнах да махам сутиена през деня за по час някъде, щото ми беше дискомфортно за по дълго, като свикнах си перках и по няколко часа. Към петия месец вече съвсем му отпуснах края и изкарах лятото почти без сутиен /освен когато лягах да спя/. Сега пак са ми малко високо, но не както в началото. Не знам обаче, дали е от неносенето на сутиен или от отпускането на тъканите
За носенето на лента съм чувала, че трябва да почне да се носи веднага след операцията, после вече нямало смисъл. Дали е така, не мога да бъда сигурна.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #619  
Стар 14th May 2013, 22:01
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
de_ni_ , как си ?
Свиквам с новите две, но ми е малко трудно.Усещам ги като леко чужди.Дясната ми е по чувствителна, като я пипна имам усещане по цялата гърда, дори зърното реагира на допир.Но лявата ми е почти като чужда и е малко по-подута от другата.Дали така е нормално?Освен това гърба и кръста ме болят вече доста - това предполагам е от постоянното спане по гръб, но не мога все още настрани за жалост и си се мъча като грешен дявол.Хммм, така е -плащам си за крапизитеДнес ходих на първа превръзка и са добре на външен вид, но отвътре все нещо ме дърпа, скубе и опъва.Кога ще премине този дискомфорт?
Имам един въпрос - след като се махне превръзката окончателно, на мястото на разреза ще се образуват корички.Ластика на сутиена няма ли да ги дразни или разрани евентуално.
Отговори с цитат
  #620  
Стар 14th May 2013, 22:27
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от de_ni_ Виж мнението
Свиквам с новите две, но ми е малко трудно.Усещам ги като леко чужди.Дясната ми е по чувствителна, като я пипна имам усещане по цялата гърда, дори зърното реагира на допир.Но лявата ми е почти като чужда и е малко по-подута от другата.Дали така е нормално?Освен това гърба и кръста ме болят вече доста - това предполагам е от постоянното спане по гръб, но не мога все още настрани за жалост и си се мъча като грешен дявол.Хммм, така е -плащам си за крапизитеДнес ходих на първа превръзка и са добре на външен вид, но отвътре все нещо ме дърпа, скубе и опъва.Кога ще премине този дискомфорт?
Имам един въпрос - след като се махне превръзката окончателно, на мястото на разреза ще се образуват корички.Ластика на сутиена няма ли да ги дразни или разрани евентуално.
Всичко, което си описала като усещане е напълно нормално. Болките в кръста също. Аз не съм ги имала, но много момичета се оплакват от такива.
При мен чувствителността на лявата гърда се върна чак към 4-тия месец, та и това е нормално, не се безпокой!
Относно коричките, имаш два варианта:
1. Слагаш си дишаща лепенка докато паднат коричките.
2. Слагаш сутиена върху потниче.
Бързо възстановяване ти желая! Най-неприятните усещания ще отминат до седмица, две. Намери си някакво приятно занимание и просто не ги мисли!
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ималимомичета450сс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:35.