IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #151  
Стар 14th October 2012, 20:06
nansy nansy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 4
По подразбиране

Имах в предвид да прочетеш тази същата тема но не от последната страница кадето пишем а от първата...!
Отговори с цитат
  #152  
Стар 15th October 2012, 22:54
rusalka9 rusalka9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 51
По подразбиране

Аз вече съм я прочела....
Отговори с цитат
  #153  
Стар 13th November 2012, 14:16
seleste seleste не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rosinauzunova Виж мнението
А аз знам,че не е работил с импланти Пип.От къде имате такава информация?Чела съм много добри отзиви за този доктор,дори си направих консултация с него.


Здравей! Искам само да кажа, че въпросния Д-Р ИВАЙЛО РАЧЕВ е голям мошенник! Аз сложих при него ПИП и след три години минах на реоперация това беше миналата година, когато беше бума на ПИП. От първата операция трябваше да ми изпрати епикризата и гаранцията, но такава така и не получих ( бил забравил ), а колко пъти съм звъняла и все ще я изпрати и така й нищо. Отношението е на ниво много любезен и сестрите също, но до тук. Едната ми гърда първият път беше по-малка той ме убеди, че като сложим имплантите нямало да има разлика, но пак имаше даже още по-голяма.Сега при реоперацията пак по-същия начин и все още си чакам епикризата и гаранцията даже вече не ми вдига и телефона. Ето и един полезен линк от неговата добра работа! Това момиче не го познавам, но моята най-добра приятелка изглеждаше по-същия начин след три операций и най-накрая се оправи в София


http://www.lentata.com/page_5140.html
Отговори с цитат
  #154  
Стар 15th November 2012, 10:09
nansy nansy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 4
По подразбиране

Така е Seleste написаното от теб напълно отговаря на истината...!!!
Имам чуството че той самия си пише коментарите и "хвалбите"тука под различни имена..!!
На Такива Мошеници и некъдърници изобщо трябва да се забрани да практикуват...!!!
Факта че не го искат в Колегията на Пластичните Хирурзи говори много..!!!
Гледай да си вземеш Епикризата от него защото ще ти е трудно да си намериш кадърен Хирург който да се навие да те реоперира..!!!
Такива Мошеници само на съд..!!!
Отговори с цитат
  #155  
Стар 8th December 2013, 17:52
rumiankata rumiankata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 5
По подразбиране

Az sashto imam operacia pri nego predi 4 godini sashto nqmam epikriza , s pip sam ednata garda sashto mi beshe po malka I po sashtia nachin kakto drugo momiche pishe mi kaza,che nqma Da ima razlika kogato mi sloji implantite v sluchaq lqvata i kogato se navejdam nadolu ima nqkakvi vdlabniti ot kam stranata na mishnicite nz dali e ot implantite ili ot postavqneto im ,napravih konsultacia I me obejdava,che nqma nujda da podmenqm tezi implanti I sega sled kato prochetoh tezi komentari ne znam kak shte se podloja na reoperacia I sled kato nqmam epikriza nqma kak Da otida i pri drug lekar
Отговори с цитат
  #156  
Стар 5th January 2014, 19:49
Аватара на Inko
Inko Inko не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 16
По подразбиране

Хм Сега вдиях и тази тема, след като вече писах в Мамполастика (въпреки, че там писах и веднага след операцията си на гърди) Д-р Рачев не само, че не е мошенник, а вече един прекрасен лекар с обективно виждане, естет. Имам чувството, че не той самият си пише тук коментарите, а че някой е решил да го окалпазани, чувствайки се застрашен относно слава.

Относно резултата от операциите - нали не смятате, че грозното може да стане перфектно с една операция? Бих нарекла всеки такъв - ентусиаст. Ще Ви трябват 2-3-4-5 операции докато достигнете до перфектното. Майкъл Джексън да не мислите, че от огромния си нос например, е направил това носленце с една операция? Лека му пръст - велик творец!

Бих се доверила на Рачев за всичко. Смятам да си направя лека корекция на носа и въпреки, че четох най-много положителни мнения за Джамбазов, смятам да си я правя при Рачев
Отговори с цитат
  #157  
Стар 5th January 2014, 20:02
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Успех с риното при Рачев, но тези неща за това как трябвало да се правят по не знам си колко операции, за да се постигне добър ефект са несериозно и те по скоро са изключения според случая.

Примера с Майкъл Джексън е също толкова несериозен, защото ако не знаеш това малко носленце накрая беше дори имплант, защото от собственият му нос не беше останало нищо и то защото той след всяка операция след време е искал още по малък нос и едва ле е слушал какво са му кавали лекарите и какви са рисковете.

Не знам как реши да даваш за пример точно него при положение, че именно за носът си получаваше и много подигравки, защото носът му вече не приличаше на нищо. Въобще не си добре запозната с естетичните корекции, това просто е видно ! Не приемай обаче мнението ми като заяждане нямам нищо против теб, просто това мисля и си го споделям !
Отговори с цитат
  #158  
Стар 6th January 2014, 08:57
Аватара на Inko
Inko Inko не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 16
По подразбиране

Като цяло не ме интересува дали имаш против мен или не - нищо лично. Дали съм запозната или не пък - не знам, не съм доктор като цяло и говоря от лични наблюдения.
Пример с него... - защо да не давам пример с него? Дали са му се подигравали на носа или не за мен няма значение (а и той си остава едно величие,подобен проблем на неговия може би имат доста хора) - важно е, че има драстична разлика. Не знам пък защо ти реши, че Майкъл е искал все по-малко носле след всяка операция Няма ли възможност да си го е искал отначалото пък просто да е нямало възможност да се получи. Доста серизони (Драстични промени и случая) съм виждала (било то с очите си или из пространството) в които нещата няма как да се получат от първия път

Защото тука например гледах тема в която се коментираше носа на Алисия Нали наистина не мислите, че от всеки нос с една операция може да се получи носа на Алисия.

Иначе - може и да съм незапозната Може просто ти да си образован лекар и любителските ми познания в сферата да ти звучат невежо.

За да не се отклоня от темата - благодаря, и аз си желая успех, защото всяка има нужа и от доза такъв.
Отговори с цитат
  #159  
Стар 6th January 2014, 14:21
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Това май с броя на операции ти го е казал именно този доктор нали, това е само предположение и това между другото е един много хитър начин някой лекар да си оправдае по този начин несполучливите операции !

Аз точно със това не съм съгласен и за това реших да си кажа мнението. Не е вярно, че трябва да се правят по няколко операции, за да се постигне перфектният резултат, ТОВА ТВЪРДЕНИЕ Е АБСУРДНО и то важи само за отделни специфични случаи. Виждал съм корекции на носове големи като патладжани, които стават перфектни само с една операция, а какво остава за други при които има много по малко пилене и човъркане.

Аз този доктор не го коментирам въобще, просто не съм съгласен с мнението за броя на операциите за постигане на желаният резултат. Аз се надявам, че който и хирург да избереш ще ти направи идеалното носле и за това не бързай, внимателно разучи, на няколко консултации отиди и чак тогава реши !

Също така не се заблуждавай с това, че ако някой хирург е много добър в дадени корекции примерно на гърди, това не означава, че ще е също толкова добър и при носовете или друго !
Отговори с цитат
  #160  
Стар 14th January 2014, 17:22
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Аз проучвам бъдещите си хирурзи с години напред. Не се подлагам на интервенция без да имам проучване. Що не четете тук бе моми? Има толкова постинги, които да се ползват като инфо. Грешката е във вашия ТВ. Не се жалвайте излишно, щото просто не сте чели или сте предпочели по-евтиното. Е като е така а е сега тихо. И не мрънкайте. АЗ съм на принципа: Ако ще правя нещо по себе си което е намесено пл. хирургия - виж провери на възможни 100% и тогава се пускай. И другото виж няколко и Аз мисля, че когато човек ще прави нещо със себе си то все пак трябва да е най-доброто/най добрите в областта/ и ако от тях има едно1 две на по ниски цени питай що са такива цените?....! Като една приятелка тръгнала на някъде си...да си прави еди кво си...питам: ти кво искаш? и като го искаш това за толкова пари отиди еди къде си. Там ще ти кажат дали имаш нужда от точно тази инжекция и дали да е голямата или малката. Добре че ме послуша. Тоест Когато искаме намеса то преценете точно от кой ще е тя. Дали го може и дали това правилния човек според Ваще критерии. Иначе после си пишете тук като оплаквания и плачете.
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИвайлоРачев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:29.