IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1441  
Стар 6th February 2014, 21:04
amfibia77 amfibia77 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 35
По подразбиране

[QUOTE=KumaLisa;796332]Амфибия, страхотни са! Личи си че са още пресни, ще станат още по- хубави. Дано и мойте изглеждат така на втория ден.

Мерси, KumaLisa Пожлавам ти от все сърце всичко да мине о.к. и да си доволна от резултата
Отговори с цитат
  #1442  
Стар 7th February 2014, 11:28
Nansi@Nansi Nansi@Nansi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 34
По подразбиране

Ау, изпуснала съм може ли и на мен снимки на лични pls.
Отговори с цитат
  #1443  
Стар 7th February 2014, 15:31
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Аз ги видях без никой нищо да ми е пращал, фасулска работа беше да ги видя
Сега ще отида да си направя едно мляко с какао, че ми се препи
Отговори с цитат
  #1444  
Стар 7th February 2014, 15:40
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Аз ги видях без никой нищо да ми е пращал, фасулска работа беше да ги видя
Сега ще отида да си направя едно мляко с какао, че ми се препи
опасен си хакер ей , Пуф моите станаха 1:1 с фотошопа който ми направи
Отговори с цитат
  #1445  
Стар 7th February 2014, 16:04
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Тунинг, като се снимаш метни снимки, интересно ми е да те видя.
Отговори с цитат
  #1446  
Стар 7th February 2014, 16:21
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Тунинг въобще не се притеснява и съм сигурен, че когато мине нужното време да се възстанови и да е във оптимален вид, тя ще покаже снимки и то на всички директно във темата. Все пак човек като си показва циците винаги може да си скрие лицето. Аз също ще чакам с нетърпение и съм сигурен, че докито ще се е справил и сега вече няма да има нужда да ги мъчиш със тесни деколтета да ги събираш и повдигаш. С 15см основа вече ще е съвсем друго !
Отговори с цитат
  #1447  
Стар 7th February 2014, 16:35
Аватара на Dessislava
Dessislava Dessislava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 904
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Тунинг, като се снимаш метни снимки, интересно ми е да те видя.
И на мен ми е много любопитно.Пустата ми лакомия и цицомания ...

Въпреки че си признавам на мен не ми стиска.Тунинг,ти си много смела...
Отговори с цитат
  #1448  
Стар 7th February 2014, 22:48
amfibia77 amfibia77 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 35
По подразбиране

момичета, които поискахте снимки пратила съм линк на ЛС. Снимките които бях качила са били изтрити. Кой и как, нямам обяснение! За сега съм го оправила. Дано така и си остане!
Отговори с цитат
  #1449  
Стар 8th February 2014, 06:57
Аватара на Miss Bond
Miss Bond Miss Bond не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 39
По подразбиране

Здравейте, момичета!

От много време ви чета, но чак сега се престрашавам да пиша. Надявам се да ме приемете в клуба, тъй като и на мен, живот и здраве, ми предстои операция за уголемяване на бюста при доктор Ильо Стоянов.
Изборът ми на хирург е до голяма степен повлиян от вашите мнения и отзиви за специалистите в областта. Колебаех се между него и д-р Тепавичарова, но от това, което прочетох, тя имала доста чепат характер, тъй че това ме отказа да се доверя в нейни ръце. Разбира се, крайният резултат от операцията е най-важен, но за мен и отношението към пациента оказва не по-малко значение що се отнася до доверието към хирурга.
След проведена консултация с д-р Стоянов през юли 2013 взех окончателно решение да се оперирам при него и даже платих капарото. Първоначално трябваше да се оперирам още през октомври, но тъй като живея в чужбина, бях възпрепятствана да се върна в България и се наложи операцията да бъде отложена. В крайна сметка я насрочих за май месец, като през април ще отида на повторна консултация при д-р Стоянов, тъй като със сигурност ме е забравил.
Аз искам максимално естествен резултат, но въпреки това ми се ще и да постигна достатъчно задоволителен размер, тоест бих се радвала размерът на сутиена ми (настоящо малко В) да бъде увеличен поне до едно добре запълнено С. Представях си, че докторът ще ми предложи 300-360 кубика, но каква беше изненадата ми, като заяви, че според него най-добре за мен ще са не повече от 290 кубика, което ми се вижда доста малко. Не съм съвсем плоска, но имам голямо разстояние между гърдите, подгръдната ми обиколка е 75см., дребна съм (163см.) и тежа около 50кг.. Страх ме е, че резултатът ще ми се стори твърде малък и пак няма да съм доволна от бюста си. Разбира се, в крайна сметка ще се доверя на специалиста, но все се надявам през април да успея да договоря поне заветните 300 кубика.
Видът и марката на импланти са анатомични Mc Ghan. Разрезът така и не разбрах къде ще е, но предполагам ще е класически субмамарен достъп.
Бих се радвала, ако някой може да ми обясни нещо повече за изследванията преди операцията - какви точно, колко на брой, каква цена ще трябва да се заплати. Нали се правят 1-2 седмици преди самата операция? Може ли да си в цикъл по време на изследванията (глупав въпрос, но разбрах, че не трябва да си по време на операцията, та се замислих и за изследванията). С моя нередовен цикъл не знам как точно да си избера дата, но ще видим.

Извинете ме, постът стана изключително дълъг, цяла изповед, но мисля, че е редно да се представя подобаващо след като ви шпионирам от толкова време! Благодаря на всички, имали търпението да го изчетат и евентуално и да отговорят на някои от въпросите ми!
Отговори с цитат
  #1450  
Стар 8th February 2014, 11:56
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Мис Бонд, приемаме те в клуба, как ...
Учудвам се, Стоянов да каже максимум 290. Обаче от друга страна - ти искаш пълно С и след като сега си малко В, то с тези кубици определено ще го достигнеш. Така че явно Стоянов се е съобразил с желанието ти.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:23.