IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Общи приказки


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 11th June 2006, 10:05
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Какво отблъсква жените ?

Какво искат жените? Всеки мъж се пита това, но може би правилният въпрос всъщност е какво не искат жените? Или по-точно - какво мразят у мъжете? Всички знаем какво привлича дамите – или поне така твърдим – но ето какво ги отблъсква.

Духовно бедният мъж

Той е твърде емоционален и споделя чувствата си с всички, но не и с любимата жена. Винаги се съмнява в себе си и се нуждае от постоянни уверения, че всичко във връзката, работата и приятелските му отношения е ОК. Дамите харесват мъже, които притежават вяра и независимост и не могат да си губят времето с такива, които раздават чувствата си на околните.

Предвидимият

Жените не обичат мъжe, на които могат да отгатнат всяка реакция. Предвидимият има готова формула за нещата от живота и винаги постъпва по един и същ начин. Той не притежава спонтанност и затова не е в състояние да изненада дамата на своето сърце. Жените обичат свободния дух, а не нормите - по-добре лошо момче, отколкото предвидимо.

Арогантният

Той е голям егоист, изключително груб и невъзпитан – не само с дамата до себе си, но и с околните. Затова и никой не го възприема. Жените не обичат грубото отношение към тях, затова и такъв тип мъже хич не им допадат. Може първоначално да привлече вниманието им, но много скоро престава да бъде интересен.

Простакът

Простакът не може да се скрие от никой. Неговото присъствие се отличава, но не се харесва на жените. Той се мъчи да изпъкне като флиртува със сервитьорката в заведението или като се хвали с миналите си завоевания. Простакът не може да бъде обуздан, защото той не уважава не само дамите, но дори и самия себе си.

Скандалджията

Той е вечно недоволен, все спори за нещо, все има какво да не му хареса... Винаги има готови доводи срещу всеки и срещу всичко и може да превърне дори и най-обикновения разговор в скандал. Среща с подобен тип е истинско преживяване за всяка дама.

Самодоволният

Той притежава само едно мнение за нещата от живота – своето собствено. Ако не пуши ли не пие, то тогава всички около него трябва да са трезвеници. Вечно поучава и мъмри околните, казва на дамата си кога точно да отпие глътка вино или да си поръча десерт... Дамите не обичат поуките - още повече ако те се раздават грубо и невъзпитано.

Женомразецът

Той не се страхува да покаже негативното си отношение към нежния пол. Винаги е отрицателно настроен към дамите, държи се спрямо тях грубо и невъзпитано, поведението му често е придружено от оскърбителни коментари. Това е не само неприемливо, но понякога може да се окаже и последната крачка към разрушаването на една връзка.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 11th June 2006, 17:27
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Много хубав пост. Само ще отбележа, че почти без никаква корекция това е приложимо и в обратната посока - тоест важи и за жените. Наглед простички неща, известни, но като се замисли човек и осъзнава че понякога е един от изброените.

Аз лично признавам, че един от греховете не ми е толкова чужд. Въпроса е до каква степен съзнателно човек може да се промени. Дали става със воля, самоконтрол или трябва да промениш средата си и след това да чакаш тя да те промени тебе.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 11th June 2006, 17:37
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

според мен човек може да се промени сам, стига само да успее да се погледне отстрани. понякога може да остане потресен от видяното успееш ли да отсееш "грешките" в поведението и държането си, можеш да ги промениш.
като си помисля преди колко бях ревнива, каква грубиянка бях, как наранявах хора, които с нищо не са ми виновни и нищо не са ми направили...еми в един момен се усетих, поплаках си от срам, извиних се и се постарах да не го правя. мисля че съм се справила успешно.

п.п. въпреки че те познавам само по постовете ти, имам предположение ти от кои си, даже съм се чудела защо го правиш. ако успееш да го преодолееш, грешка няма да имаш
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12th June 2006, 08:46
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Да, много истина има написана тук...
Мен лично много ме отблъскват мъже, които плюят по улицата или псуват постоянно! Направо ми стават физически неприятни
Отговори с цитат
  #5  
Стар 12th June 2006, 09:29
uspeh uspeh не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 522
По подразбиране

Мен ме отблъсква всичко живо което, плюе по улицата (не че иначе ме привлича всичко живо, само жените ). Ама простотията нали по хората ходи.... случва се както си вървиш и някой идващ срещу теб да се изплюе точно като се разминавате.... някои обичат, докто чакат буса и да оплюят всичко наоколо... някои така много културно си запушват едната ноздра и се издухват където им падне, след това си запушват и другата и процедурата се повтаря, естествено звукът трябва да се чуе на минимум 50 метра някои шофьори обичат да слязат от колата и да ходят по малка нужда някъде до пътя, така че целия град да ги види сигурно си мислят, че като са се обърнали с гръб и никой не ги вижда
__________________
...
Отговори с цитат
  #6  
Стар 12th June 2006, 09:53
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

о,няма нужда да ходят на 50 метра да пикаят,отварят вратата на маршрутката,свалят ципа и се изпикават..а ти си чакаш кротко маршрутката да те закара там,за където си тръгнал, и се чудиш на къде да гледаш...а наистина едно от най-неприятните ми неща е някой да се изхрачи мощно, точно когато се разминаваме..в такива моменти ми идва понякога да го спра и да му кажа "БАРАВО"..но много иронично,както аз си знам..или да видя някой да хвърля на земята боклук без капка срам, като има кошче на половин крачка от него (а и да няма кошче, не по-малко се дразня)
Отговори с цитат
  #7  
Стар 12th June 2006, 10:08
uspeh uspeh не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 522
По подразбиране

Мда, особено това с храченето - първо се издават мощни звуци, докато се събере "материала" за да може да се привлече вниманието на всички наоколо и после се действа без да се смущава...
А и това с боклуците е много гадно. Аз мога да си ги нося докато не намеря кошче/казан, даже някой път и в раницата си ги събирам, а някои, които са буквално до коша, хвърлят на улицата, или пък някъде сред природата, където няма и кой да чисти...
__________________
...
Отговори с цитат
  #8  
Стар 12th June 2006, 10:21
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

да,именно..гнусна история..изобщо освен липсата на поне малко възпитание ме отвращава
а и липсата на съобразителност ме изкарва от кожата ми - обикновен пример: нареждаш се до вратата на автобуса,за да слезеш,става ясно, че се готвиш да направиш точно това и няма нужда да казжаш на хората:"може ли да мина.."..НО някой от типовете,наредени до вратата, който се е обърнал стотина пъти, за да види кой ще слиза, стои там и пречи, като спокойно може да слезе,да ви направи път (още повече,че съм дама) и пак да се качи, автобусът няма да тръгне мигновено и да го остави..ама ходи обяснявай!!
о,сещам се една история, която ме покърти!аз съм в аптеката,прибирам се една вечер и минавам нещо да си купя,натоварена съм..и на излизане някакъв момък тъкмо се засилва да влезе в аптеката и ме изпреварва,отваря вратата отвън и ме изчаква да изляза - тъкмо се зарадвах колко е възпитан (аз точно излизах,той отвори,изчака да изляза и задържа вратата - аз бях натоварена..пак казвам) и тогава дрисльото казва :"Меерсии" - най-иронично демек колко съм невъзпитана да не му благодаря!Потресох се от възмущение.ПЪРВО! изчакват се излизащите,тогава се влиза!ВТОРО!Аз съм дама - така или иначе трябва да ме изчака!ВМЕТКА - за нещата, които един кавалер е задължен да прави за дамата,тя НИКОГА НЕ БЛАГОДАРИ - етикет!(ако мъж ми подаде огънче, аз няма нужда да благодаря,аз съм дама!той е длъжен!Мога да се усмихна в знак на признателност, но само толкова!То си има правила!Ако тръгна да благодаря..нито той ще е кавалер като кавалер, нито аз - истинска дама). Не ги пиша тези неща, за да показвам колко съм надменна, такива са правилата, радвам се,че познавам достатъчно добре възпитани МЪЖЕ,които са ме научили на това
Отговори с цитат
  #9  
Стар 12th June 2006, 10:22
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Да, и аз така, нося си боклуците с часове, понякога и в дамската чанта...
Колкото до храченето, и аз започвам да си мисля, че се прави с цел привличане на внимание... Който не може по друг начин... Лошото е, че това се превърна в масово явление...
Отговори с цитат
  #10  
Стар 12th June 2006, 10:31
uspeh uspeh не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 522
По подразбиране

Аз пък като отварям врати и асансьори и правя други такива кавалерски неща, винаги ми казват Мерси!/Благодаря!
__________________
...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каквоотблъскважените
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:28.